Ermenek'teki facia

Kodla Büyü
Ayrıca o madenlerde gram çıkarı olmasa aninda hepsini kapatirlardi ama bir tanesini bile kapatmadilar. Ama keşan malkara bölgesindeki hemen hemen bütün madenler kapatildi suan kis başlangicinda komur 205 tlyken simdi 300e bulursan şükrediyorsun. Biraz etrafiniza bakin körkütük bağlanmayin yaşadıklarinizdan yola çıkın. Misal zamlı maaşlarımız şuan canli canli maaşımızdaki (olmayan) zammı görüyoruz ama hala sözleşmeyi destekleyenler var bu kadarda salak olunmaz. Konu saptirmis gibi oldum ama ornek verdim. Akpninde allah belasini versin iyi muhalefet yapamadigi icin chpninde mhpninde allah belasini versin! bizi bu kadar cepheleştigimiz için utaniyorum milletimden ne adalet kaldi ne guven benden olan istedigini yapsin karsidaki gebersin tamamen mantik. Birde ogretmen olacagiz biz boyleyiz bizim yetistirdigimiz nesilden de bi cacik olmaz, egitim sistemine zaten laf yok herkez memnun

ermenek faciasında ölen bir vatandaşın babası ve yırtık aykkabıları gündem oldu ama hrant dink yanında çok hafif kalır. bu insanın ayakkabısının yırtıklığı gündem oldu ama asaletini unuttular. bir tarafta katrilyonluk saraylar yapılırken, bir tarafta ölmek veya aç kalmak arasında kalan insanlarımız. vicdanların kaybolduğu duygularımızı yitirdiğimiz herşeyi reklam yapmaya utanmadığımız bir dünyada siz olayın nersinden bakmak istiyorsanız bakın. bu resimden sonra hemen başbakan emir vermiştir valiliğe valilik müdürüne, müdür yardımcılarına fırça yiyen yine sonuçta adama bir ayakkabı alınır alınır alınmasına ama bu gerçeği örtmenize yetmiyor. hatta ayakkabı verilirken poz çektirmeyide unutmasınlar mesaj şu olmalı hükümet elinden geleni yapıyor.

Ekli dosyalar

• l1.jpg
    l1.jpg
    74.9 KB · Görüntüleme: 1,199
akoluacik' Alıntı:
Ayrıca o madenlerde gram çıkarı olmasa aninda hepsini kapatirlardi ama bir tanesini bile kapatmadilar. Ama keşan malkara bölgesindeki hemen hemen bütün madenler kapatildi suan kis başlangicinda komur 205 tlyken simdi 300e bulursan şükrediyorsun. Biraz etrafiniza bakin körkütük bağlanmayin yaşadıklarinizdan yola çıkın. Misal zamlı maaşlarımız şuan canli canli maaşımızdaki (olmayan) zammı görüyoruz ama hala sözleşmeyi destekleyenler var bu kadarda salak olunmaz. Konu saptirmis gibi oldum ama ornek verdim. Akpninde allah belasini versin iyi muhalefet yapamadigi icin chpninde mhpninde allah belasini versin! bizi bu kadar cepheleştigimiz için utaniyorum milletimden ne adalet kaldi ne guven benden olan istedigini yapsin karsidaki gebersin tamamen mantik. Birde ogretmen olacagiz biz boyleyiz bizim yetistirdigimiz nesilden de bi cacik olmaz, egitim sistemine zaten laf yok herkez memnun
:alkis:
her cümlesini alkışlıyorum :+1:

. . .
Ya ayakkabı kutularıyla mücadele edeceğiz kardeşim… Ya da, öbür Recep saray yaptırırken, Recep amcalarımız bi 75 sene daha cızlavet giymeye devam eder.
. . .
1930’larda Türkiye gibi Gislaved giyen İsveç… Bugün, kişi başına 42 bin dolar milli geliriyle, dünyanın en mutlu, yaşam kalitesi en yüksek ülkelerinden biri.
. . .
Çünkü… Türk siyasi tarihi, cızlavet’ten Prada’ya terfi etmiş politikacılarla doludur. Cızlavet’ten Milano markalarına geçince, matah adam oldum zannedip, halktan kopan, bağrından çıktığı insanları “köle”si gibi gören tiplerle doludur.
. . .
http://sozcu.com.tr/2014/yazarlar/yilma ... et-654958/

Cumhurbaşkanlığı kaçak yapılıyor.Cümlesinede yapılan mantık hatalarının haddi hesabı yok.Ama buna bile inanan var :D

cehcah' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:
Cumhurbaşkanlığı kaçak yapılıyor.Cümlesinede yapılan mantık hatalarının haddi hesabı yok.Ama buna bile inanan var :D

İflas etmiş bir zihniyet ve buna inanan sözüm ona öğretmenler. Sonrada reisi beğenenlere yandaş yalaka derler, siz kendinize bakın, ama muhakeme edecek beyin varsa tabi.
Yandaş kelimesi bile saçma herkes desteklediğinin yandaşıdır :D

benim konut kresidim yok diye düşünmeyin. başbakanın yatırdığı saray kendisinin değil bu milletin kendisi otoruyor ama benim değil milletin diyor. bu saray borçla yapıldı . konut krediniz artık var. öderiz taksit taksit. sonuçta bizim bu saray

Dolmabahçe sarayı da alınan borçlarla yapılmıştı.
Ne oldu?
Devlet-i Aliye yıkıldı.
Siz biyatınızı tazeleye durun.
olmadı reisinizin ellerini de öpün.

Osmanlı'daki sarayları bilen bilir Topkapı en az lüks olan saraydır Topkapı'dan sonraki sarayların muslukları bile altından yapılmıştır. Eğer itibar sarayla olsaydı Osmanlı'nın en parlak dönemi Topkapı'da yaşayan Fatih - Yavuz - Kanuni döneminde değilde Yıldız sarayındakiler zamanında olması gerekirdi. İtibar sarayla olmaz eğer itibarım var diyorsan; senin telefonu dinleyen Almanya'ya bir artistlik çekte alem itibar görsün.

cehil cahil kardeş ne yaptı bu Atatürk size bu kadar...ne yaptı bir türlü soğumuyor yüreğin.

cehcah' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
Osmanlı'daki sarayları bilen bilir Topkapı en az lüks olan saraydır Topkapı'dan sonraki sarayların muslukları bile altından yapılmıştır. Eğer itibar sarayla olsaydı Osmanlı'nın en parlak dönemi Topkapı'da yaşayan Fatih - Yavuz - Kanuni döneminde değilde Yıldız sarayındakiler zamanında olması gerekirdi. İtibar sarayla olmaz eğer itibarım var diyorsan; senin telefonu dinleyen Almanya'ya bir artistlik çekte alem itibar görsün.

Sen onu git alman istihbaratıyla iş tutan kk ya söyle, baykalın kaseti 1 yıl önceden eline verilmiş, kasetle geldi partininde içine etti, şimdide diyor ki mit chp yi karıştırıyor. Senin o alman dediklerin sizin zihniyeti parmağında oynatıyor, önce sizin hesap sormanız lazım.

Şu çarık ve saray muhabbeti çok oldu, bir zamanlar millette çarık bile yokmuş :)

ayak.jpg
[/url]

Benim chp li olduğumu nereden çıkardın, eleştiren herkesi chpli sandığın gibi çok şeye ön yargılısın, ayrıca bilgi sahibi değilsin.

İtibar sarayla olmaz eğer itibarım var diyorsan; senin telefonu dinleyen Almanya'ya bir artistlik çekte alem itibar görsün.

biz bu ülkeyi yokluk içinde kurduk. yokluk içinde savaştık. o dönem yokluk varlığı yenmiştir. kıt imkanlarla üretime dayalı yüzlerce fabrikalar kurulmuştur. hatta kayseride o dönemin en iyi uçak fabrikası dahi kurulmuştur. Atatürk bizim için kişiden çok bir mücadelenin bir isyanın temsilcisidir. Atatük ömrünün yarısnı bu ülkenin mücadelesine verniş cepheden cepheye koşmuştur. Atatürkünde haptığı hatalar yanlışlar vardır lakin birileri paralı askerlik yapıp Atatürke hakaret etmesini kabullenemem. bu şerefsizliktir. pkk ile anlaşma yapıp israille gizli el sıkıp abd önünde diz çöküp bir dediğini iki yapmadığınız bir dünyada atatürke dil uzatmak ne haddinize. Kuranla dalga geçeceksiniz, peygambere hakret edeceksiniz, bayrağı seccadeyi reklam aracı kullanacaksınız domuz etinin satışını serbest bırakacaksınız, kiliseleri tamir ettrip hizmete açacaksınız, papazlarla sofra kurcaksınız, bir ermeniyi baş danışman yapacaksınız, alevilere yalakalık yapacaksınız, cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluğunu yapacaksınız, eğitimi, adaleti yerle bir edeceksiniz sonrada hatalarınızı chp de ve mhp de arayacaksınız buna ancak çüşşşş denir. ayanıza bağ oluyor diye rahmetli yazıcıoğlunu bile yediniz. sizin yatacak yeriniz yok

Seredar' Alıntı:
kürşat_58 cevap verebileceksen sadece aşağıdaki soruma cevap ver.

Eğer Muhsin Yazıcıoğlu o kazada ölmeseydi BBP 30 Mart seçimlerinde ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gösterdiği tavrı sergileyebilir miydi :?:
bunların cevabını yıllar önce muhsin yazıcıoğlu vermiştir. tayyip erdoğanın cumhurbaşkanı olmaması gerktiğini hatta ölmeden önce bakan çocuklarının yolsuzuzluklarına kadar anlatıyor. rahmetliyi iyi tanımadığınız için onun neden öldürülmek istendiğini anlayamzsınız. deniz baykal bile öldüğünde devletin sigortası gitmiştir diyecektir. rahmetli yazıcıoğlu bu ülkede dönen bütün dolapları önceden biliyordu buda bir kesmi çok rahatsız ediyordu ama sakın aklınıza derin devlet gelmesin derin devlet rahmetliyi öldürmeye gücü yetmez.
adam gibi ülkücülerin araksından solcusuda sağcısıda milletçiside ağlar. birilerin dediği gibi biz ülkücüler çakal değiliz. biz allah davası güden insanlarız.

bu ülkede cumhurbaşkanı adayı olan üç kişi vardı. isteyen istediğini destekler bunda sizi rahatsız eden nedir? bbp başbakanı desteklme diye bu kin öfke niye? peki ben size şunu soruyum. rahmetli öleli 5,5 yıl oldu ama onlarca ihmale rağhmen dava neden düşürüldü. davayı düşüren hakime neden rütbe yükseltildi. neden kamu görevlilerine dava açılmadı. neden üstünü örtmeye çalışıyorlar. hükümet neden bu kazadır üstüne gitmeyin diyor.

Seredar' Alıntı:
Soruma cevap vermemişsin.
Eğer Muhsin Yazıcıoğlu o kazada ölmeseydi 30 Mart Seçimlerinde ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde parti bu tavrı sergileyebilir miydi. :?:

rahmetli yazıcıoğluyu yakından tanıyan biri olarak söylüyorum. tavır faklı olmazdı. rahmetli ölmeseydi akp nin tavrı bbp ye farklı olurdu. yazıcıoğlu akp nin çözüm sürecinin karşısında olcağından da kesin eminim. rahmetli yazıcıoğlu siyaste yaparken ölümden dönerken, allah davası güderken o dönemlerde recep tayyip erdoğan kısa donla top oynuyordu. siz rahmetli yazıcıoğlunu iyi tanıyın. ölmeden önce rahmetli kosova meclisi dost gurubunun başkanıydı. o dönem akp çoğunlukla olmak üzere mecliste israil dost gurubu üyesi 300 den fazla millet vekili vardı.

Seredar' Alıntı:
Peki öyleyse Neden Muhsin Yazıcıoğlu ölmeden önce cemaat ile iç içe değildi de Öldükten sonra parti bir anda değişti :?:
Sen biliyorum diyorsun ya o yüzden soruyorum.
rahmetli yazıcıoğlu bir çok cemaat ile görüşürdü. gülen cemaati ilede diyer cemaatlerle olan ilişki kadardır. bbp partinin hiç bir cemaatle anlaşması olmamıştır olmazda ama medya tayyibe oy vermeyince karalama kampanyasına başladı. cemaatle olan ilişki arıyoran akp ye bakacaksın. geçmişte kafa kafaya verip ne filimler çevirdiler. cemaat ne kadar suçluysa akp de o kadar suçludur.

teksen' Alıntı:
Hi­kâ­ye bu ya: Bek­ta­şi Mı­sı­r’­a git­miş. Üs­tü ba­şı pe­ri­şan, cep­te dir­hem yok.
Mı­sı­r’­da ge­zi­nir­ken, bak­mış ki sır­ma­lı kaf­tan­la­rıy­la, şa­ta­fat­lı gi­yim ku­şam­la­rıy­la at­lı­lar ge­çi­yor. Sor­muş: “Bun­lar da kim?” Ya­nın­da­ki: “Meh­met Ali Pa­şa­’nın kul­la­rı­” de­miş.
Bek­ta­şi yü­zü­nü gö­ğe çe­vir­miş: “Hey
Al­la­h’­ım, bir ken­di ku­lu­na bak, bir de Meh­met Ali Pa­şa­’nın kul­la­rı­na ba­k” de­yi­ver­miş.
İç içe gir­miş yok­sul­luk ve ölüm fo­toğ­raf­la­rıy­la; dün­ya­nın ko­nuş­tu­ğu Ak Sa­ray fo­toğ­raf­la­rı ba­na yu­ka­rı­da­ki kıs­sa­yı ha­tır­lat­tı!
http://sozcu.com.tr/2014/yazarlar/ayse/ ... ur-656170/
hukuk-f150/dayibasi-vekiller-yillik-odenek-pesinde-t135960-45.html

Geri