En uygun Sınırsız İnternet Tarifesi Hangisi?

Kodla Büyü
TTnet bayii arkadaşım var hocam öyle bi tarife yok ismi neyse onu öğren dedi.. Bende zaten sen ne bileceksin müşteri hizmetlerini ararım dedim :) :)

omd' Alıntı:
bas_kan' Alıntı:
hasari' Alıntı:
yusufziya41' Alıntı:
omd' Alıntı:
Ben de bugün yoğun uğraşlarımdan sonra telekomun dikkatini çektim ve telefonla bana ulaştılar. 12 ay 39 24 ay taahhüt üzerinde anlaştık :D indirimli tarifeden devam ediyorum artık.

Hocam ilk 12 ay 39 sonraki 12 ay ne kadar?
51.9 TL
Hocam kampanyanın bir ismi varmı? Faydalanmak lazım bu kampanyadan :)
telekom müşteri hizmetlerine taahhütlü kampanyalarınız neler diye sorun anlatıyorlar hocam.
Hocam sanırım kampanya şu bi inceleyin isterseniz..
http://www.ttnet.com.tr/web/529-2770-1- ... fAod-n0AAA

Benim de ttnet ten 2 yıllık taahhütüm ağustos ayında bitti. Dün ttnet müşteri hizmetlerini aradım. Kampanyaları olup olmadığını sordum.

8 Mbit'e kadar 50 Gb AKK'lı, AKK sı dolduğunda 3 Mbit'e düşürülen tarife için; ilk 2 ay ücretsiz, 10 ay 39 TL, sonraki 12 ay yürürlükteki fiyattan 24 ay taahhütlü kampanyalarının olduğunu söylediler.

Aynen öyle hocam ama gözden kaçan nokta yalın internet isteyenler için her ay +15Tl olması sanırım..

bas_kan' Alıntı:
Aynen öyle hocam ama gözden kaçan nokta yalın internet isteyenler için her ay +15Tl olması sanırım..
yalın almayanlara da telefon faturası geliyor hocam 20 lira :)

Ttnet ile Türktelekom aralarında top zıplatıyor ADSL portunun açılmasını bekliyoruz. Yok sisteme düşmesi gerekiyormuş yok 48 saat beklememiz gerekiyormuş...bu saat itibariyle hala bekliyoruz. :sleep:

hasari' Alıntı:
Ttnet ile Türktelekom aralarında top zıplatıyor ADSL portunun açılmasını bekliyoruz. Yok sisteme düşmesi gerekiyormuş yok 48 saat beklememiz gerekiyormuş...bu saat itibariyle hala bekliyoruz. :sleep:
faturayı işletmeye başlamışlardır ama :)

omd' Alıntı:
hasari' Alıntı:
faturayı işletmeye başlamışlardır ama :)
Bu ülkeda bazı şeyler hiç değişmeyecek. İnanın bu ay kaç saat ttnet müşteri hizmetleriyle görüştüm artık hesabını yapamıyorum. Demin 1 saatten fazla ttnet müşteri hizmeti ile tartışıyoruz hala benim ADSL sinyali gelmedi. Dediğiniz gibi onlar faturayı geçirmiştir bile.

Benim tayinim çıktığında neredeyse bir ay internetin naklini bekledim. Neredeyse hiç kullanamadığım internete bile fatura ödettiler :roll:

ttnet mi bir daha tövbe...
Arıza kaydınızı aldık en yakın zamanda sorun çözülecektir diyor. Artık ttnet müşteri hizmetleriyle akraba olduk. Ben bildiri notlarını not etmekten bıktım illallah ettim. Bunları şikayet ediyorum olmuyor sorun bildiriyorum olmuyor. Ne yaparsam yapayım her şey boş.

24 aylık taahhütüm dmile- şimdi Dsmart oldu bitiyor ; ne tavsiye edersiniz.

Arkadaşlar bu ara internet le ilgili abonelik yapan var mı ?

Dsmartnet ( smile ) ile olan taahhütüm bitiyor --

8 Mbit 50 Gb kotalı--Limitsi tarife için
1 yıllık taahhüte ilk üç ay 27 tl ---sonraki 9 ay için 49 tl önerdiler

Ttnet de daha uygun bir kampanya var mıdır ?

simleso' Alıntı:
Benim de ttnet ten 2 yıllık taahhütüm ağustos ayında bitti. Dün ttnet müşteri hizmetlerini aradım. Kampanyaları olup olmadığını sordum.

8 Mbit'e kadar 50 Gb AKK'lı, AKK sı dolduğunda 3 Mbit'e düşürülen tarife için; ilk 2 ay ücretsiz, 10 ay 39 TL, sonraki 12 ay yürürlükteki fiyattan 24 ay taahhütlü kampanyalarının olduğunu söylediler.

İlk 12 ay için ort. aylık fiyatı 32.5 Tl yapıyor.
sonraki 12 ay için ne kadar isteniyor?

s_kajmeran' Alıntı:
Benim telekomdan 2 yıllık sürem bitti şükür... Halen 59tl ile devam ediyorum şuan... 8mblik paket alt yapı yetersizliği nedeniyle 1 mb olarak kullanıyorum...

Bende konuyu takipteyim... Okullar açılınca 1 yıllık bişey için bende bakınacağım :S

Hocam ne yaptınız --bir tarifeye geçtiniz mi?

Bende şu an bakınıyorum uygun birşey var mı diye?

Aylık40 tl den aşağı sınırsız-taahhütsüz birşey yok gibi.

Hocam smile da 24 aylık taahhütüm bitti-şimdi dsmartnet oldu

aradadım bana uygun nasıl bir kampanyanız var diye?

8 Mbit 50 Gb kotalı-sınırsız için --benim kullandığım

ilk 3 ay 26.9 tl son 9 ay 49 tl----12 ay taahhüt verdim.

memo-x' Alıntı:

Hocam ben de 8 Mbit sınırsız Smile abonesiyim... Önümüzdeki ay dolacak. Taahhüt 2 yıldı.
Şimdi yine Smile'a devam etmek istiyorum. Köydeyim. İlçeye git gel uğraşamam. Gerçi telefonla hallediyorlar ama...
TTnet'i de sevmiyorum. Kızgınım... Bu dediğiniz fiyat yalın adsl mi, yoksa ev telefonu kullanıyor musunuz???
Bir de müşteri hizmetleriyle pazarlık işi olur mu... :)

akrep026' Alıntı:
memo-x' Alıntı:

Hocam ben de 8 Mbit sınırsız Smile abonesiyim... Önümüzdeki ay dolacak. Taahhüt 2 yıldı.
Şimdi yine Smile'a devam etmek istiyorum. Köydeyim. İlçeye git gel uğraşamam. Gerçi telefonla hallediyorlar ama...
TTnet'i de sevmiyorum. Kızgınım... Bu dediğiniz fiyat yalın adsl mi, yoksa ev telefonu kullanıyor musunuz???
Bir de müşteri hizmetleriyle pazarlık işi olur mu... :)

Ev telefonu var hocam

bu söylediğim internet için

müşteri hizmetleriyle çok pazarlık olmadı

başka var mı dedim, bana uygun kampanyanız?

Yalın için bu fitatlmaya +10 tl ekleniyor.

ttnetin müşteri hizmetlerini arayıp bi sorabilirsin
ben aramadım çok da öyle başka firmalardaki müşteriyi çekmek için bi
kampanyaları oldugunu sanmıyorum-- ttnetin.

Evet soru net olmş :) Bende uzatmadan buradan devam edeyim... Bana tarife önerebilir misiniz?

dsmartın 8mb sınırsız internet + full hd dsmart kutu paketi aylık 69 lira.bana da bu mantıklı geldi.bilmiyorum napıyım...

s_kajmeran' Alıntı:
Evet soru net olmş :) Bende uzatmadan buradan devam edeyim... Bana tarife önerebilir misiniz?

Hocam az önce taahhütü dolan ttnet adsl bağlantımın yerine hipernete geçtim.
Detaylar şöyle; 20 Mbps' ye kadar hız
50 Gb AKN'li Limitsiz(Adil kullanımı geçince 3 Mbps ye düşecek)
tivibu ev maxi paket (evde iki televizyon tek uydu alıcı varsa benim gibi tivibu ev çok işinize yarar. birde karadayı ve yalan dünya aynı gün yayınlandığı için tekrar izle özelliğini kullanırım :) )
ttnet alo konuştukça öde(bunu da zaten hiç kullanmayız cep telefonu var sonuçta, kullanmadıkça para yok.)
12 ay taahhütlü
yani kurulum ücreti ıvır zıvır derken 55,5 tl ye 20 Mbps limitsiz artı tivibu ev i ben makul bulup bugün başvurdum. lafı fazla uzatmadan linki vereyim http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampan ... nyasi.aspx

Arkadaşlar var mı tavsiyesi olan ?

8 Mbit 50 Gb Akn kotalı-sınırsız için --benim kullandığım

ilk 3 ay 26.9 tl son 9 ay 49 tl----12 ay taahhüt vermiştim 11.ayda doluyor taahhüt süresi
tekrar dsmart.net ten arayıp aynı fiyata denk geleni yenileyelim dediler.
Aylık ort internet 43.5 tl ye geliyor.

ben birde yalın internet kullandıgımdam +10 tl telefon için ödüyorum.

Geri