en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
izmitlii' Alıntı:
filozof79' Alıntı:
Arkadaşlar bu aralar filmlere dalmış durumdayım,akşam alıyorum note2 mi kulaklığımı takıp,uykumdan feragat edip film izliyorum mutlaka.En beğendiklerim ise Esaretin bedeli çok güzeldi.Sherlock homes-1 i izledim çok güzeldi.İkincisini bu gece izleyecem.6.his fena değil.forrest gamp güzeldi.Durağan bir film ama IQ su 75 olan bir adamın hayat hikayesini anlatıyor..İzledikçe yazarım...

bir tamin edeyim sizin yaş 22-23 falan mı hocam ?

yok hocam tahmininizden 5 yukarı çıkın 28 :)

8bcbyEI.png

Kongmojadeul / Traffickers

filozof79' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:
filozof79' Alıntı:
Arkadaşlar bu aralar filmlere dalmış durumdayım,akşam alıyorum note2 mi kulaklığımı takıp,uykumdan feragat edip film izliyorum mutlaka.En beğendiklerim ise Esaretin bedeli çok güzeldi.Sherlock homes-1 i izledim çok güzeldi.İkincisini bu gece izleyecem.6.his fena değil.forrest gamp güzeldi.Durağan bir film ama IQ su 75 olan bir adamın hayat hikayesini anlatıyor..İzledikçe yazarım...

yanlış anlama hocam, filmler epey eski ve tadı damakta bırakan filmler de ondan sordum. 33 yaşındayım esaretin bedelini lisede, diğerlerini üniversitede falan izledim. 6. hissi sonunu söyledikleri için bir türlü tam olarak izleyemedim. o yüzden sordum :)

Baskın - The Raid: Redemption (Serbuan maut)
hareketli film sevenler için önerebilirim...

izmitlii' Alıntı:
filozof79' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:
filozof79' Alıntı:

yanlış anlama hocam, filmler epey eski ve tadı damakta bırakan filmler de ondan sordum. 33 yaşındayım esaretin bedelini lisede, diğerlerini üniversitede falan izledim. 6. hissi sonunu söyledikleri için bir türlü tam olarak izleyemedim. o yüzden sordum :)
Yok hocam yanlış anlamadım.Ben uzun zamandır film izleyemiyordum.Bu aralar önerilen filmleri tek tek eski yeni demeden izlemeye başladım.Eskilerden başladım yenilere doğru geliyorum :)

ozgurluk-yolu-1342024845.jpg
(HAYATIMDA İZLEDİĞİM EN GÜZEL FİLM) IMDB Puanı:8.2

sag-salim-1335357369.jpg
(EN GÜZEL YERLİ KOMEDİLERDEN BİRİ DİYEBİLİRİM) IMDB Puanı:6,5

puanlara aldanmayın derim....özgürlük yolu en az 9.0-9.5 ,sağ salim de en az 8-8.5 olmalı...

Tetikçi - (The Loopers ) 2012
Bruce Willis
İmdb Puanı 7.6

30 yıl sonraki halinizi öldürmek?? İlginç konulu güzel film tavsiye ederim....

filozof79' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:
filozof79' Alıntı:

18 zannettim, çok genç gösteriyorsunuz. :)

*cem62*' Alıntı:
sağ salim de en az 8-8.5 olmalı...
6,5 çok bile. Türk sineması çok geriledi bu aralar. Ya güldür ya ağlat mantığıyla yapılmış bir sürü zaman kaybı film var. Sağ salim de öyle küfürden ibaret. Koca filmde iki komik sahne var abartılacak birşey yok.

.

Sağ Salim (2012 yapımıymış-evde izledim(ne yazık ki)):
Bu film için sinemaya gitmediğime pişman oldum. Gişesine katkı sağlayamadığıma..Ama bende suç yok ki. Bu güzel filmin reklamı yapılamadı demek ki. Harika bir komedi. Bazı yerlerde argo espriler var ama onlar filmin doğallığında kaybolup gidiveriyor. Uyarlamamıdır bilemiyorum ama gerçekten hoş bir seneryo, hiç sıkmadan, vaktin nasıl geçtiğini anlayamadan ve de çoook gülerek izliyorsunuz filmi. Ne yazık ki film gişe sayısı Evim Sensin filminin bile 2 milyon 500 bin olduğu ülkemde 50 bin kalmış.Çok üzüldüm. Mutlaka izleyin!

Selam (2013-sinemada izledim):
Filme gitmeden önce okuduğum birkaç eleştiriye göre vasat olacağını tahmin etmiştim. Ama tahminimden çok daha iyi çıktı. (Eleştirilerde bahsedilen noktalar ise filmden sonra çok önyargılı geldi bana.)
Gerçekten gittiğinize değiyor. Eğer Türk okullarına karşı alerjiniz yoksa, o camiadan nefret etmiyorsanız filmi kötü bulmanız imkansız. Çok iyi oyunculuk ve sıkmayan hikaye...

.

jack reacher ve parker izledim. ikisi de sağlamdı. ondan önce de pi nin yaşamını izledim

the skin i live in (içinde yaşadığım deri) başrol: antonio banderas

sonunda şaşırdığım ve etkilendiğim bir film

miDP4No.png

Naega Salinbeomida / I am a Murderer (Confession of Murder)

Hareketli sahneler ve çekimler güzel, oyunculuklar özellikle Jae-yeong Jeong başarılı, senaryo özgün. Son zamanların en sıkı filmi, çok keyif aldım...

90/100

Alacakaranlık PArt 2:) bir de
Hobbit, bunlar sinemada izlediklerim...

Ama en son Harry Poter serisini izledim, daha önce izleyememiştim:)) Bir de Karayip Korsanlarını daha önce izlememiştim onun serisini de izledim:))

Geri