En Güzel Pano Yarışması Sonuçlandı.

Kodla Büyü

En güzel pano hangi arkadaşımızın ki?

• mesutyesilyurt61

Oy: 16 3.6%
  • karinca_52

Oy: 65 14.8%
  • iryah

Oy: 6 1.4%
  • irembilisim

Oy: 2 0.5%
  • hyc

Oy: 9 2.0%
  • hero26

Oy: 1 0.2%
  • hecegan

Oy: 3 0.7%
  • emelg

Oy: 8 1.8%
  • dincercan

• Compu19

• bilisimci61 - 2.çalışma

Oy: 5 1.1%
  • bilisimci61 - 1.çalışma

Oy: 0 0.0%
  • bashcasy

• balance1 - 3.çalışma

• balance1 - 2.çalışma

• balance1 - 1.çalışma

• Aliosman_eser

Oy: 94 21.4%
  • akarayer

Oy: 10 2.3%
  • mnv

Oy: 10 2.3%
  • nazifet

Oy: 2 0.5%
  • ocomert - 1.çalışma

• ocomert - 2.çalışma

• poet - 1.çalışma

Oy: 23 5.2%
  • poet - 2.çalışma

• serkanozen1 - 1.çalışma

• serkanozen1 - 2.çalışma

Oy: 86 19.5%
  • Sound_of_ocean

Oy: 7 1.6%
  • svtufn

• vgm

Oy: 43 9.8%
  • ybilgin - 1.çalışma

Oy: 5 1.1%
  • ybilgin - 2.çalışma

• ybilgin - 3.çalışma

• Kullanılan toplam oy
    440
  • Anket kapatılmış .
Re: Pano Yarışması Oylamalar Son gün

Bu gün yarışma sona eriyor. Emekleri saygı gösterip oylarımızı kullanalım.

Re: Pano Yarışması-Oylamalar Sona Erdi.

bana az önce gelen özel mesajı aktarıyorum. yorum sizin.

merhabalar...
yanlış anlamazsanız sizden bir isteğim olacaktı
pano yarışmasında oy vermediyseniz ,değerli bir arkadaşıma oy verir misiniz?

serkanozen1- 2. çalışma

teşekkürler...
NOT: GERÇEKTEN ARKADAŞIM ZOR ŞARTLARDA ÇALIŞTIĞI İÇİN BU İSTEKTE BULUNUYORUM)

öncelikle herkesi tebrik ederim güzel çalışmalar ortaya çıkmış.... İyisiyle kötüsüyle bir yarışma daha sona erdi.....

Burdaki afişlerimiz sınıflarımızı süsleyecek ....

Herkese teşekkür ederim şimdiden ...

Tüm afişleri sınıfın güzel yerlerine asacağım.....

Bu arada bu yarışmanın düzenlenmesinde büyük emeği olan Niyazi Bey'e , yöneticilerimiz Hasari ve Selim arkaşlarımıza ve de emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ederim......

cakkoyun' Alıntı:
bana az önce gelen özel mesajı aktarıyorum. yorum sizin.

merhabalar...
yanlış anlamazsanız sizden bir isteğim olacaktı
pano yarışmasında oy vermediyseniz ,değerli bir arkadaşıma oy verir misiniz?

serkanozen1- 2. çalışma

teşekkürler...
NOT: GERÇEKTEN ARKADAŞIM ZOR ŞARTLARDA ÇALIŞTIĞI İÇİN BU İSTEKTE BULUNUYORUM)

Sayın hocam bu gibi durumlarda derhal yöneticilerle irtibata geçin. Yöneticilerde ilgili kimsenin kayıtlarını inceler eğer herhangi bir usulsuzluk söz konusuysa üye forumdan uzaklaştırılır gerekiyorsa yarışmadan diskalifiye edilirdi.
Eğer böyle bir mesaj üyelerimize gönderilmişse dahi üyelerimizin ilgi arkadaşa gereken cevabı vereceklerine inanıyorum. Bu kabul edilebilir bir durum değil. Onlarca insana yapılan saygısızlıktır! Günlerce emek verdiğimiz bir yarışmada bunun yapılması kınıyor, sizden özel mesajla ilgili kimsenin nikini rica ediyorum.

Sevgili Hocam Hasari,

Genç olduğunuzdan bu kadar sert konuştuğunuzu ve düşündüğünüzü sanıyorum. Biraz empati yapalım mı? Eğer herhangi bir arkadaşım gerçekten zor şartlarda çalışıyorsa belki ona sadece bir şevk vermek amacı ile bende yazabilirdim bu tür bir mesaj. Sadece ona şevk vermek için, ihtiyacı olduğunu düşündüğümden. Bir nevi pozitif ayrımcılık.

Bence bunları hiç görmemek gerekir; baştan kabul edecek kadar geniş yürekli olmak... O arkadaş kazansa bile önemsememek... Hayat o kadar acı ki, basit oyunlar ile bir nebze oyalanıyor, küçük mutluluklar yaratıyoruz kendimize. Geniş yürükli olalım... bence...

Katılan ve kazanan arkadaşlarımızı tebrik ederim, tüm çalışmalar birbirinden güzeldi. Yarışma sonuçlandı, yarışmadır her yarışta olur böyle şeyler diyerek etkinlige güzel tarafından bakarsak amaca ulaşmış oluruz.

Bu etkinlik için büyük çaba sarfeden, emek veren @hasari hocamıza ve sponsorlarımıza teşekkür ederim.

büütn arkadaşları tebrik ediyorum gerçekten çok güzel emek harcanmış çalışmalar var :+1:
ayrıca emek veren forum yöneticilerine ve Niyazi Bey ve çalışma arkadaşlarına teşk ediyorum. :alkis:
kupa ve afişleri sabırsızlıkla bekliyorum :)

Niyazi Hocamın bir önceki yarışmada olduğu gibi " Arkadaşlar sizin de müsadeniz olursa 4. yede bir fotoğraf makinesi göndermek istiyorum." mesajını göremedik. Sahi 4. kim di ? :D :idea: :idea: :mrgreen: :mrgreen:

the_korsan' Alıntı:
Katılan ve kazanan arkadaşlarımızı tebrik ederim, tüm çalışmalar birbirinden güzeldi. Yarışma sonuçlandı, yarışmadır her yarışta olur böyle şeyler diyerek etkinlige güzel tarafından bakarsak amaca ulaşmış oluruz.

Bu etkinlik için büyük çaba sarfeden, emek veren @hasari hocamıza ve sponsorlarımıza teşekkür ederim.

Herşeyden önce böyle bir yarışmanın düzenlenmesini sağlayan, gece gündüz demeden üyeleri için çalışan yönetici arkadaşlara , yarışmanın hediyelerini sağlayan sponsorlara, foruma geldiği günden beri ufkumuzu genişleten Niyazi SARAL bey'e ve birbirinden güzel panolar hazırlayarak yarışmaya katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum... :alkis:

İl içi ve İl dışı atama dönemine rastlaması nedeniyle katılım beklenenden az olsada yinede güzel bir etkinlik oldu kanaatindeyim... İnşallah gelecek senelerde ,hep birlikte daha güzel etkinlikler yapmak ümidiyle...Sağolun...

vgm' Alıntı:
Niyazi Hocamın bir önceki yarışmada olduğu gibi " Arkadaşlar sizin de müsadeniz olursa 4. yede bir fotoğraf makinesi göndermek istiyorum." mesajını göremedik. Sahi 4. kim di ?

tabi hocam ne demek hatta 6. lara da bi güzellik yapılırsa :D

vgm' Alıntı:
Niyazi Hocamın bir önceki yarışmada olduğu gibi " Arkadaşlar sizin de müsadeniz olursa 4. yede bir fotoğraf makinesi göndermek istiyorum." mesajını göremedik. Sahi 4. kim di ? :D :idea: :idea: :mrgreen: :mrgreen:

Tekrar baktım aradaki farklar geçen seferki gibi çok az mı diye... değil.

Bunun yerine daha önce bir arkadaşın sözünü ettiği gibi tüm arkadaşlara bizim eğitim setinden falan göndeririz....Artık ne varsa...

ybilgin' Alıntı:
hasari hocam afişler ne zaman basılacak acaba malüm tayin durumları

Hasari Hocam veya başka biri bana e-posta ile kazananların isim/adres ve diğer detay bilgilerini gönderirler ise basım işi zaten kolay. En son yüksek resolusyonlu dosyaların nerde olduğunu bana söylerler ve doğrudan matbaaya bildiririz :) Bilişim güzel iş.

Yarışmaya katılan tüm arkadaşlarımı kutlarım.Çalışmaların hepsi gerçekten çok güzel.Ayrıca bu yarışmayı düzenleyen the_korsan ve @hasari arkadaşlarım nezdinde tüm BBNet yöneticilerine,hediyeleri ve basım işlerini üstlenen milli ve daimi sponsorumuz Niyazi Saral Bey'e teşekkür ederim.

Niyazi SARAL' Alıntı:
ybilgin' Alıntı:
hasari hocam afişler ne zaman basılacak acaba malüm tayin durumları

Hasari Hocam veya başka biri bana e-posta ile kazananların isim/adres ve diğer detay bilgilerini gönderirler ise basım işi zaten kolay. En son yüksek resolusyonlu dosyaların nerde olduğunu bana söylerler ve doğrudan matbaaya bildiririz :) Bilişim güzel iş.

Hasari hocam size gerekli bilgileri gönderecektir mutlaka

Yarışmanın yapılmasında emeği geçen herkese teşekkürler. Çalışmalar gerçekten güzel olmuş. :wink:

Listeyi Niyazi beye ulaştırdık, artık top Niyazi beyde. Kendisi hediyeleri en yakın zamanda göndereceklerini belirttiler. Merak etmeyin hediyeleriniz yakında elinize ulaşır. :)

Şöyle bir konu var arkadaşlar. Bazı hocalar bu posterlerden istiyorlar. Prensip olarak doğrudan bu tür uzun soluklu bir organizasyonu biz yapamayız ama bunu çok rahat organize edebilirim. Eğer izin verirseniz matbaaya yetki veririm, hocalara da matbanın iletişim bilgilerini... isteyen hocalara basar gönderirler. Tahmin ederim gönderim dahil 15-20 TL'yi geçmez maliyeti. Hani isteyenlere...

Ancak tabiki sizin izin vermeniz gerekir. Bu konuda fikirleriniz nedir?

Niyazi SARAL' Alıntı:
Şöyle bir konu var arkadaşlar. Bazı hocalar bu posterlerden istiyorlar. Prensip olarak doğrudan bu tür uzun soluklu bir organizasyonu biz yapamayız ama bunu çok rahat organize edebilirim. Eğer izin verirseniz matbaaya yetki veririm, hocalara da matbanın iletişim bilgilerini... isteyen hocalara basar gönderirler. Tahmin ederim gönderim dahil 15-20 TL'yi geçmez maliyeti. Hani isteyenlere...

her ne kadar dereceye girmesekte bizim çalışmanın başka okullarda kullanılması bizi mutlu eder..

arkadaşlar bende yarışmaya katılamadım ancak şimdi inceledim harika şeyler var. bende laboratuarımda kullanmak istiyorum eğer izniniz olursa dereceye girmeyen panolardan da beğendiklerim oldu. izin ve basım konusunda beni de bilgilendirirseniz sevirim.. hasari hocam bu konu ile site yönetimi olarak ilgilenirseniz cok mutlu olucam teşekkürler..

Niyazi SARAL' Alıntı:

hocam bu başlığın 1. sayfasında şu bilgiler yer alıyor:

* 100 kişilik final grubana ait tüm posterler Çizgi tagem tarafından basılacaktır
* Kendi tasarımınız olmayan ve posterlerde kullanılan tüm görseller (yüsek resolusyonlu fotoğraf ve benzeri resimler) ortak havuzda toplanacaktır.
* 100 kişilik final grubunun tüm posterleri basılarak okullara gönderilecektir.

ben de bu bilgilere dayanarak gönderdiğimiz afişlerin ücretsiz basılacağını düşünmüştüm.
peki şimdi ne olacak?

hagi' Alıntı:
arkadaşlar bende yarışmaya katılamadım ancak şimdi inceledim harika şeyler var. bende laboratuarımda kullanmak istiyorum eğer izniniz olursa dereceye girmeyen panolardan da beğendiklerim oldu. izin ve basım konusunda beni de bilgilendirirseniz sevirim.. hasari hocam bu konu ile site yönetimi olarak ilgilenirseniz cok mutlu olucam teşekkürler..
Hocam bu çalışmaları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hiçbir kısıtlaması yoktur. :)

* 100 kişilik final grubana ait tüm posterler Çizgi tagem tarafından basılacaktır
* Kendi tasarımınız olmayan ve posterlerde kullanılan tüm görseller (yüsek resolusyonlu fotoğraf ve benzeri resimler) ortak havuzda toplanacaktır.

ben de bu bilgilere dayanarak gönderdiğimiz afişlerin ücretsiz basılacağını düşünmüştüm.
peki şimdi ne olacak?

Burada bir değişiklik yok. Baskıya gitti çalışmalar. Herhalde 1-2 gün içinde 24 kişiye bu 33 poster basılı olarak hediyeleri ile birlikte gidecek. Benim bahsettiğim bunun dışında. Farklı bilişim öğretmenleri istediklerinde ne olacak? Hasari hocam çalışmaların açık oludğunu vurgulamaı zaten, bu yarışmanın bir prensibiydi. Büyük şehirlerde bilişim hoacaları zaten bunları download edip basar ve kullanırlar, burada problem yok ama küçük şehirler için benim söylediğim yöntem daha ekonomik ve kolay olur. Ben bunun onayını istiyorum. Helâllik yani... :)

Niyazi SARAL' Alıntı:

peki şimdi ne olacak?

Burada bir değişiklik yok. Baskıya gitti çalışmalar. Herhalde 1-2 gün içinde 24 kişiye bu 33 poster basılı olarak hediyeleri ile birlikte gidecek. Benim bahsettiğim bunun dışında. Farklı bilişim öğretmenleri istediklerinde ne olacak? Hasari hocam çalışmaların açık oludğunu vurgulamaı zaten, bu yarışmanın bir prensibiydi. Büyük şehirlerde bilişim hoacaları zaten bunları download edip basar ve kullanırlar, burada problem yok ama küçük şehirler için benim söylediğim yöntem daha ekonomik ve kolay olur. Ben bunun onayını istiyorum. Helâllik yani... :)

pardon hocam ben yanlış anlamışım.
size ve emeği geçen herkese tekrar teşekkürler

Yarışmadan derece çıkmadı bana ama benim anlamadığım birşey var. 1 kişiye kendi yaptığı çalışma mı bastırılıp gönderilecek, yoksa hepsi mi?

Geri