En Güzel Pano Yarışması Sonuçlandı.

Kodla Büyü

En güzel pano hangi arkadaşımızın ki?

• mesutyesilyurt61

Oy: 16 3.6%
  • karinca_52

Oy: 65 14.8%
  • iryah

Oy: 6 1.4%
  • irembilisim

Oy: 2 0.5%
  • hyc

Oy: 9 2.0%
  • hero26

Oy: 1 0.2%
  • hecegan

Oy: 3 0.7%
  • emelg

Oy: 8 1.8%
  • dincercan

• Compu19

• bilisimci61 - 2.çalışma

Oy: 5 1.1%
  • bilisimci61 - 1.çalışma

Oy: 0 0.0%
  • bashcasy

• balance1 - 3.çalışma

• balance1 - 2.çalışma

• balance1 - 1.çalışma

• Aliosman_eser

Oy: 94 21.4%
  • akarayer

Oy: 10 2.3%
  • mnv

Oy: 10 2.3%
  • nazifet

Oy: 2 0.5%
  • ocomert - 1.çalışma

• ocomert - 2.çalışma

• poet - 1.çalışma

Oy: 23 5.2%
  • poet - 2.çalışma

• serkanozen1 - 1.çalışma

• serkanozen1 - 2.çalışma

Oy: 86 19.5%
  • Sound_of_ocean

Oy: 7 1.6%
  • svtufn

• vgm

Oy: 43 9.8%
  • ybilgin - 1.çalışma

Oy: 5 1.1%
  • ybilgin - 2.çalışma

• ybilgin - 3.çalışma

• Kullanılan toplam oy
    440
  • Anket kapatılmış .
Re: BBNet En Güzel Pano Yarışması-Başvurular Bitti.

hasari' Alıntı:
Tayinlerden dolayı katılım istediğim düzeyde olmadı ama olsun genede çok güzel çalışmalar ortaya çıkmış.
Katılım az olduğundan tüm çalışmaları oylamaya sunucaz. Çalışmaları sergileyeceğimiz yeni bir sayfa üzerinde çalışıyorum. Biter bitmez sizinle paylaşacağım. Bazı dosyaların boyutları çok büyüktü bunlar bizi birhayli zorladı. :)

Önce bizim sunucumuza dosyarı upload edicem daha sonrada dosyaları dropbox atıcam dropbox yüklü olan arkadaşlara çalışmaların otomotik olarak bilgisayarına inmesini sağlicaz.

dropboxda dosyaların olması iyi olur ...İndirme derdi ortadan kalkmış oluır ....

hasari jpgleri dropboxda atıyorsun ...Psdleri ve diğer formatlarıda atarsan başka yerden indirmek zorunda kalmayız ....Kolay gelsin...

karinca_52' Alıntı:
serkanozen1' Alıntı:
Günaydın selamlar. benim 3 önerim olacak. Yönetim tarafınfdan aşağıdaki kurallar ve ödüller belirlenmişti.
Sonuçlandırma:
1-Ön elemeden sonra kalan son 20 çalışma üyelerimizin değerlendirmesine sunulacak ve bu şekilde yarışma 1.si, 2.si ve 3.sü seçilecektir.
2-* 100 kişilik final grubunun tüm posterleri basılarak okullara gönderilecektir.
Ödüller:
3-100 Kişilik Final Grubuna: Birer adet BBnet Kupası ve Çizgi Tagem Tornavidası

Benim önerilerim ise
1- Yarışmaya 24 kişi başvurduğundan 24 düde ön elemeye takılmadan üyeler tarafından oylansın. Hatta bu arkadaşlar kaç çalşma gönderdiyse hepsi oylansın.
2-100 kişilik final grubuna posterler basılıp gönderilecekti. 24 kişi başvurduğundan bu 24 kişinin posterleri basılıp her bir kişiye 24 tane poster gönderileblinir.
3-100 kişilik final grubuna Birer adet BBnet Kupası ve Çizgi Tagem Tornavidası gönderilecekti. Toplam 24 kişi başvurduğuna göre bu 24 kişiye 4 der adet BBnet Kupası ve Çizgi Tagem Tornavidası gönderilebilir. Geriye 4 tane artıyıyor. Oda öneri sahibi olarak bana 1 geriye kalan 3 taneside iki veya üç çalışma gönderilenlere verilebilir. :mrgreen:

ilk 2 madde iyi :) 3. madde içinde senimi kıracağız :mrgreen:
teşekkürler. hanım kupa takımınını kırdıda ona hediye edeceğim :D

karinca_52' Alıntı:
hasari jpgleri dropboxda atıyorsun ...Psdleri ve diğer formatlarıda atarsan başka yerden indirmek zorunda kalmayız ....Kolay gelsin...
Tüm çalışmaları ekliyorum şuan upload ediliyor yakında sizin bilgisayarlarada inerler. İndex dosyasına tıklayarak tüm çalışmaları görebilirsiniz. :)

Re: BBNet En Güzel Pano Yarışması-Oylamalar Yakında

Çalışmaları şimdi inceledim hepsi harika. Çok çekişmeli bir yarışma olacağa benziyor.

mesutyesilyurt61' Alıntı:
Çalışmaları şimdi inceledim hepsi harika. Çok çekişmeli bir yarışma olacağa benziyor.
Aynen katılıyorum. Hle 2-3 tanesi çok iyi tasarlanmış

compu19' Alıntı:
mnv' Alıntı:
Zaten herkese bütün posterler gönderilecek arkadaşlar. Birden fazla gönderenlerin de en güzel çalışması oylamaya katılır ya da ayrı ayrı da katılabilir... Yeterince ilgi olmadı doğrusu bu yarışmaya, sebebi de malum.

Benim bir isteğim olacak; bu 20 kişilik gruba çizgi-tagem eğitim DVD'leri de gönderilirse çok güzel olur. Şimdiden teşekkürler, oylamayı bekliyoruz, sanırım oylamada yalnızca resimler yer alacak isimler görünmeyecek, bu da oylamanın kalitesini artıracaktır muhakkak...

Katılımın az olmasının sebebi malum demişsin. Nedir sebebi?

Atamalar Hocam.

Bende bu posterlerden isterim. Benim forumda olan çalışmalarımı da kabul etseler de posterlerden gönderilsei harika olur ama

Re: BBNet En Güzel Pano Yarışması Oylamalar Başladı-Oylayalım

Arkadaşlar oylamalar başladı, katılımcı arkadaşlarımıza başarılar, sponsorlarımıza ve bu etkinlik için büyük çaba sarfeden @hasari ya teşekkürler.

Hakeden kazansın inşallah..

hadi hayırlısı ilk oy benden :)

hayırlısı olsun :D başarılı çalışmalar var hakeden kazansın ;)

:alkis: :+1: Birbirlerinden farklı çok güzel çalışmalar ortaya çıkmış. Yapan arkadaşların hepsinin ellerine sağlık. :+1: :alkis:

Güzel bir etkinlik oldu. Çalışmalar da güzel doğrusu, hani adeti az belki ama olsun. Seneye inşallah yeni dönemde çok daha iyisini yaparız.

oylama da keşke isimler olmasaydı.
şimdi sanki isimler oylanıyormuş gibi

serkanozen1' Alıntı:
oylama da keşke isimler olmasaydı.
şimdi sanki isimler oylanıyormuş gibi

çalışmalar gözüktüğü için sorun olmaz hocam....

sabahın köründe 11 oy bana hiç normal gelmedi. Bu işte öğrencilerin kullanıldığı hissi oluştu bende. Bana göre yarışmaya katılmak yeterli bir başarıdır. Benim de çalışmam var ama hiç kimseye bana oy ver demeyeceğim. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Çok güzel çalışmalar. Arkadaşların eline sağlık

vgm hocamın hzırldığı klavye çalışması gerçekten çok güzel olmuş :+1: :+1: :alkis: . ayrıca baya emek harcanmışa benziyor. Hatırladığım kadarıyla yarışmadan baya önce hocam bu çalışmasını forumda paylaşmıştı. Bunun için ayrıca teşekkürler.

Diğer çalışmalar da çok başarılı. Önümüzdeki yıl sınıflarımız şenlenecek. Orası garanti :++:

Üyelikler geçici olarak kapatılmıştır, yönetici onayıyla üyelik yapılmaktadır. Yarışma süresinde üyelikler bu şekilde kalacaktır.
İyi forumlar

Çok güzel çalışmalar var. Arkadaşların ellerine sağlık. Yalnız bazı çalışmalarda yazım hataları var. Onlar düzeltilip tekrar yüklenemez mi? Office 2007 çalışmasında word yerine excell yazılmış. Bir de son iki çalışmanın yazıları çok küçük. Şu anda zor okunuyor posterde karşıdan hiç okunmaz. Bu çalışmalar beğendiğim çalışmalar arasında. Belki arkadaşlar müdahale edilmesini istemez ama düzeltilip bastırılsa daha iyi olur düşüncesindeyim.

akarayer hocam çalışmanız çok şık olmuş :++:
umarım yarışmayı siz kazanırsınız :+1:
dier çalışmalarda güzel ama eğitsel anlamda en güzeli sizinkisi yeniden başarılar dilerim :idea:

çalışmaların hepsi güzel...Yapanları tebrik ediyorum.....

herkes kendi işine yarayacak olan çalışmayı daha çok oylayacak sanırım..
1)işlevsellik
2) Anlaşılırlık
3)Farklı olmalı
4)çok yazı olmamalı.

Bu yüzden:

akarayer
hecegan (word yazması gereken yerde excel yazıyor)
poet 1.çalışma
iryah
mesutyesilyurt61
Sound_of_ocean (CTRL ile harflerin birlikte basılacağı sanki bir yolla daha mı belirtilseydi tam anlaşılır olurdu.)
bilisimci61 2.çalışma (selfservis.meb.gov.tr olsa daha iyi olurdu sanki)
vgm
balance (2.Çalışması)
ybilgin (2.Çalışması)
ybilgin (3.Çalışması) da ortaöğretim için iyi bir çalışma..biraz daha sanki renklendirilebilir miydi?

üstün körü baktım bu çalışmaları beğendim..Okulda çok ayrıntılı bakamıyoruz malum :) açmak zor oluyor..benim oyum sanırım vgm ye olacak, aynı şekilde poet 1.çalışma ve mesut yeşilyurt hocamın yaptığını da beğendim...

başta da söyledim sadece kendi açımdan kendi işime yarayacaklara yorum yaptım...

Laboratuvarımda hangisi kullanabilirim dedim ve yazıcı çalışmasına oy verdim. Yani mnv seçtim ama vgm hocamızın çalışması da kullanışlı. Benim şaşırdığım nokta oylamada oy ağırlığı çalışmalara göre dağıtılmamış gibi...

Umarım hak eden kazanır.

fa.ruk44' Alıntı:
herkes kendi işine yarayacak olan çalışmayı daha çok oylayacak sanırım..
1)işlevsellik
2) Anlaşılırlık
3)Farklı olmalı
4)çok yazı olmamalı.

Bu yüzden:

akarayer
hecegan (word yazması gereken yerde excel yazıyor)
poet 1.çalışma
iryah
mesutyesilyurt61
Sound_of_ocean (CTRL ile harflerin birlikte basılacağı sanki bir yolla daha mı belirtilseydi tam anlaşılır olurdu.)
bilisimci61 2.çalışma (selfservis.meb.gov.tr olsa daha iyi olurdu sanki)
vgm
balance (2.Çalışması)
ybilgin (2.Çalışması)
ybilgin (3.Çalışması) da ortaöğretim için iyi bir çalışma..biraz daha sanki renklendirilebilir miydi?

üstün körü baktım bu çalışmaları beğendim..Okulda çok ayrıntılı bakamıyoruz malum :) açmak zor oluyor..benim oyum sanırım vgm ye olacak, aynı şekilde poet 1.çalışma ve mesut yeşilyurt hocamın yaptığını da beğendim...

başta da söyledim sadece kendi açımdan kendi işime yarayacaklara yorum yaptım...

DİLE GETİRMENİZ BEĞENMENİZ MUTLU ETTİ GERÇEKTEN..TEŞEKKÜRLER :++:

kusura bakmayın arkadaşlar ama çok özensiz hazırlanılmış çalışmalar gibi geldi bana, zamanım yok diye katılmadım,keşke ben de katılsaymışım :scared:

seçmesi çok zor, kimi akılda kalıcı, kimi yararlı, kiminin görselliği çok iyi, kiminin yaklaşımı.. walla hangisini seçsem bilemedim :?
emeklerinize sağlık..

Buradan yönetime seslenmek istiyorum. Ben oylamaların sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Kendi çalışmam için demiyorum ama vgm arkadaşımın klavye çalışmasının geride kalması beni üzdü. Benim önerim bu anket sonucunda ilk 10 veya 15 neyse seçilip, ilk üçü jürinin seçmesi veya anket sonuçlarının %50 si ve jürilerin verdiği puanların %50 si ile puan oluşturulup ilk 3ün belirlenmesi.
Bunlar sadece benim düşüncem…

mesutyesilyurt61' Alıntı:
Buradan yönetime seslenmek istiyorum. Ben oylamaların sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Kendi çalışmam için demiyorum ama vgm arkadaşımın klavye çalışmasının geride kalması beni üzdü. Benim önerim bu anket sonucunda ilk 10 veya 15 neyse seçilip, ilk üçü jürinin seçmesi veya anket sonuçlarının %50 si ve jürilerin verdiği puanların %50 si ile puan oluşturulup ilk 3ün belirlenmesi.
Bunlar sadece benim düşüncem…

-----------------------------------------------

ne demek oylamalar sağlıksız hocam... Herkes sizin gibi mi düsünmek zorunda...

herkes sizin beğendiğinizi beğenmek zorunda mı?

Geri