Elektronik ile Elektronik ve Hab. Öğretmenliği mezunları

Kodla Büyü
meslek lisesinde çalışan elektronik ve haberleşmesi bölümü mezunu arkadaşlar mebbis de teknik öğretmen olarak mı gözüküyorsunuz zira bende öğretmen yazdığından oradaki memur tazminat alamazsın dedi ne kadar doğrudur yardım edebilecek varmı.

sonsuzartibir' Alıntı:
meslek lisesinde çalışan elektronik ve haberleşmesi bölümü mezunu arkadaşlar mebbis de teknik öğretmen olarak mı gözüküyorsunuz zira bende öğretmen yazdığından oradaki memur tazminat alamazsın dedi ne kadar doğrudur yardım edebilecek varmı.
Mebbis'te teknik öğretmen yazan bir yer görmedim hocam. Memur karar veremez zaten tazminat alıp alamayacağınıza, maaş karşılığı 20 saat derse giriyorsanız teknik öğretmen statüsündesiniz demektir ve tazminat alırsınız.

sonsuzartibir' Alıntı:

devletten faizi ile birlikte alırsın!o memuru uyar yanlış iş yapıyor.eğer meslek lisesinde isen

Arkadaşlar bu sıkıntıyı her atama döneminde yaşayaca mıyız? Ağustos atamasında meslek lisesine atandım şimdi il içi atamada meslek liseleri açılmıyor sadece ortaokullar ve liseler var? Sizde durumlar nasıl,ne yapmak gerekir??

pc_shic' Alıntı:
Arkadaşlar bu sıkıntıyı her atama döneminde yaşayaca mıyız? Ağustos atamasında meslek lisesine atandım şimdi il içi atamada meslek liseleri açılmıyor sadece ortaokullar ve liseler var? Sizde durumlar nasıl,ne yapmak gerekir??
il içinde tüm mesleklerin normları dolu mu_??BOşluk-açık olduğu halde mi açılmamış size??

spider23' Alıntı:
il içinde tüm mesleklerin normları dolu mu_??BOşluk-açık olduğu halde mi açılmamış size??

Normlar dolu değil, açık meslek lisesi var.. Ankara için konuşuyorum, personelde yayınlanan listeden görebiliyoruz zaten ama mebbiste seçebileceğiniz kurum listesi şeklinde link var orda sadece ortaokullar ve liseler mevcut açık olan meslek liseleri gözükmüyor..

il disi acilan okullara baktim. Meslek liseleri gorunmuyor. Ayni durumda olan var mi? Veya bu durumu nasil duzeltiriz.

Lisans mezuniyetinizi ... Üniversitesi-Teknik Eğitim Fakültesi-Elektronik Ve Bilgisayar Eğitimi/Öğretmenliği-Elektronik Öğretmenliği olarak düzelttirin hocam

istediğiniz ilde meslek lisesi boş yoktur belkide benim çalıştığım ilde hiç açık meslek lisesi yok mesela ama diğer illerde var.

Geri