Egitek Soruşturması Sonucu

Kodla Büyü
avantajı yok ama bu şekilde gitmek doğru değil.tamamen keyfi olan bir iş.diğer illerde bu soruşturmaya maruz klıp ceza almayan falan varsa yazsınlar arkadaşımız emsal göstersin.Ayrıva hocamızın bizlere çok bilgisi geçti..destek olmak amacıyle bu başlık tavanyapsın...ankaradaki belki utanır..

ebfo45' Alıntı:
Egitek Soruşturması Sonucu görevden alındım. Ayrıca kınama cezası verdiler.Bu forumda tanıştığım ve bir şeyler paylaştığım tüm arkadaşlarım hakkınızı helal ediniz.

Hocami sahsen tanimiyorum ama yazilanlara gore bu cezayi da gorevden alinamyi da kesinlikle hak etmemis, acaba neden boyle bi durumla karsilasilmis bilen birisi sakincasi yoksa aciklayabilir mi?

cemal hocam ve bizlerin yaptığı sınav dan önce formatör grubuna eleştiri maili atmak.sonuçta en azından ben işin bu boyutlara varacağını trahmin etmedik.etsekte atardım o başka.üstelik sonuçta bi mail grubu dedik diğer gruplar gibi özgürce tartıştığımız.ama bakanlığın neyi doğru ki bu doğru olsun.umarım manisa mem hatasını anlar en azından temmuzda tekrar hocam görev alır..
attığıız mailde sırdan bi mail..sonuca bak

Geçmiş olsun... Eşşekten düşenin halini yaşayan anlar. Benimde daha önceden "Derece Durdurma Cezası" aldığımı belirtmek istiyorum. Sebep olarak, ibret-i alem durum oluşturmak amacıyla verilmiş bi ceza idi; Ecevit döneminin favori uygulaması. Ecevit iktidarı bittikten sonra da soruşturma açıldı; ancak ben gemiyi erken terkedip idareciliği bıraktım. Ve dedim ki; VATAN (Tabii Türkçesini söylemek bunlara lütuf olur, Frasızca'daki anlamı ile. )

Kınama ve uyarma cezalarında "Yargı Yolu" kapalıdır.

Cemal Hocam çokk geçmiş olsun,haketmediğiniz bi durumla karşılaşmak elbette üzücü ama canınızı sıkmayın,umarım bundan sonra herşey gönlünüzce olur

Geçmiş olsun diyebiliyorum ancak.

Eleştirilmekten en çok korkanlar, eleştirilmeye tahammül edemeyenler(eleştiri seviye sınırları içinde olduğu halde) ancak iş bilmez, beceriksiz, kıskanç, habis insanlardır.

Hocam soruşturmaya neden olan hareketinizi de açıklasanız da biz de ayağımızı denk alsak(!)

Hocam geçmiş olsun. Sizin çok iyi çalıştığınızı hepimiz biliyoruz. Ben şahsen sizi tanımasam da işlerinizi uzaktan net ortamında takip ederek taktir ediyordum. Hiç üzülmeyiniz, ailenize daha çok zaman ayıracağınız için mutlu olunuz.

bu keyfi uygulamayı anlayamadık.bizden il milli eğitim savunma istedi.ama cemla hocamdan svunma almadan direkt görevlendirilmesi bitmiş...
birde insan hata yapamazmı...diyelimki yazdıklarımız kastı açtı bu şekilde cezalandırmak çok yanlış.alın başınıza çalın eğiticiliğinizi...

ebifo45 hocamı yakından tanıyan biri olarak görevden alındığına çok üzüldüm. İdeal Eğitici Bilgisayar Formatör Öğretmeni tarif edin deseler sadece ebifo45 hocamı gösterirdim. Bir çok forumda paylaştığı bilgilerle yaralandık ondan. Ayrıca birçok akademik sitede makaleleri yayınlandı. Bakanlığın yürütmeğe çalıştığı projelerde önderlik etti.İşin en acı yanı görevden alınma nedeni olan ve eleştirdiği sınavdan il 4. sü olarak çıktı.Gönlümüz hep senle hocam. Bizim de kutsal okulumuza dönmemiz yakındır. Hakkını sen helal et.

ebfo45' Alıntı:
Egitek Soruşturması Sonucu görevden alındım. Ayrıca kınama cezası verdiler.Bu forumda tanıştığım ve bir şeyler paylaştığım tüm arkadaşlarım hakkınızı helal ediniz.

Hocam geçmiş olsun. Herşeyin Hayırlısı diyelim.

Vallahi gruba mail atmanın sonunda kınama cezası ancak bizim gibi bir ülkede olur. Gerçekten merak ettim o cezayı verenleri kınama cezası kimlere verilir bölümünü hiç okumadılar mı?
Temmuzda bırakacaklardan birisi olarak Yeni mail adresi alan arkadaşlara ve eskilere benim tavsiyem orayı hiçbir şekilde kullanmamak olacak. En azından bizde tepkimizi belirtmiş oluruz.
Hocam geçmiş olsun derken verilen kararın mahkemeden kesin döneceğini bildiğinizi düşünüyorum.

Sanırım cezanın sebebi kuyruğuna bastığınız insanların güç gösterisiydi. Üretmekten anlamayanların çekemedikleri insanlardansınız.
Bugün size yarın bize.

Zamanınızı daha değerli ortamlarda paylaşım içinde sürdürmeniz dileğiyle. Geçmiş olsun...

Hocam geçmiş olsun. Eski bir eğitici olarak çok değişik uygulamalar gördük ama yanlışa yanlış dediği için görevine son verileni görmemiştik. Sadece üzüldüm diyebiliyorum. Daha fazla şey söylemek isterdim ama ne yeri ne de zamanı.

Saygılar...

bu gün itibari ile savunmamı verdim..fakat il teftiş kurulu başkanı ne yazarsnız yazın cezayı vereceğiz ankaraya göndereceğiz dedi...işte adalet ve hukuk böle arkadaşlar bizim ülkemizde

formator5555' Alıntı:
bu gün itibari ile savunmamı verdim..fakat il teftiş kurulu başkanı ne yazarsnız yazın cezayı vereceğiz ankaraya göndereceğiz dedi...işte adalet ve hukuk böle arkadaşlar bizim ülkemizde

Boşverin hocam can sıkmaya değmez,insanların kaliteli hizmet verebilmek için eleştiriye her zaman açık olmaları gerekirken basit bi maile bile tahammül edememeleri gerçekten ilginç ve üzücü

Geri