Egitek Soruşturması Sonucu

Kodla Büyü

ebfo45

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Egitek Soruşturması Sonucu görevden alındım. Ayrıca kınama cezası verdiler.Bu forumda tanıştığım ve bir şeyler paylaştığım tüm arkadaşlarım hakkınızı helal ediniz.

Hakkında hayırlısı olsun hocam. Canını sıkma boşver. Zaten bir avantajı da yok. Babalar gibi yap öğretmenliğini

ebfo45' Alıntı:
Egitek Soruşturması Sonucu görevden alındım. Ayrıca kınama cezası verdiler.Bu forumda tanıştığım ve bir şeyler paylaştığım tüm arkadaşlarım hakkınızı helal ediniz.

Hocam geçmiş olsun çok üzüldüm. hocam size tavsiyem hakkınızı yasal yoldan arayın bende mahkemeye verdim 30 Nisan da idari mahkemede açmış olduğum dava görüldü sonucu bekliyorum. gerçi benim mahkemeye veriş sebebim sizinkinden farklıydı. 3-5 güne kalmaz belli olur sonuç burada sizinle paylaşırım mahkeme sonucunu..

hocam geçmiş olsun. canınızı sıkmayın. Allah yar ve yardımcınız olsun.

geçmiş olsun hocam. Aynı soruşturmadan bende uyarı cezası aldım. Görevden alınmanız egitek tarafından mı istenmiş,yoksa il MEM mi karar vermiş,

Hakımız helal olsun.Çok üzüldüm gerçekten.Hocam bu işi eğitek olmadan da sevmiştik ve yapıyorduk.Yapmayada devam edecez.Zaten hiç bir cazibeliği de kalmamıştı.

Tekrar geçmiş olsun.

ebfo45' Alıntı:

Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun çok geçmiş olsun LAKİN YARGI YOLU AÇIK hemen mahkeye müracaat ediniz... Allah yardımcınız olsun

bence ilimizdeki en çalışkan arkadaşımıza böyle bir uygulamanun yapılmış olması gerçekten çok kötü bir durum..Demekki bir kezdaha ispatlandıkii bizim mülkemizde çalışan herzaman zarar görür.Oysaki cemal hocam bu kadar gayret sarfedene kadar işyerine bazen uğrasa bazen uğramasa ben anlamam dese...işleri projeleri yetiştireyim aman bir iki kişiye daha faydalı olayım diye uğraşmasaa bana ne dese...idi kınanmaycak belkide teşekkür ederlerdi...

yöneticileri değişssede yöntemler değişmediği sürece bizler bir adım bile ilerleyemeyceğiz ..malesef...

Arkadaşımıza çok üzüldüğümü..Kaybedenin bilişim dünyası olduğunu düşünüyor..Kazanında ailesi olduğunu biliyorum..Ayrıca artık günlerce gecelerce aman şuna bakıyım buna bakıyım diye ihmal etmek zorunda kaldığı çocukalrıda eminimki mutlu olmuşlardır...herşeyin hayırlsı olacağını diliyor...erkek teknik öğretim genel müdürlüğündeki görevinde arkasında duran idarecilerle daha huzurlu ve mutlu olacağını düşünüyorum...

saygıalrımla...

Cemal hocam gerçekten alanında başarılı bir abimiz, görevinden alındığı için gerçekten üzüldüm, bu olayı kınıyorum.

Başka bir abimizin bana bir öğdü vardı ;" yasalar iyileri ve çalışkan insanları durdurmak içindir, kötüye bişey olmaz onlar herşeyi kılıfına uydurmuştur zaten " derdi, laf derdim. Gün geçtikçe anlıyorum çalışan insanların en büyük zaafı çalıştıkları süre zaarfında herkesi kendileri gibi zannederler. Oysaki kimlerin ne için çalıştığı ortada. :x

Cemal hocama yeni düzenli ve rahat hayatında başarılar dilerim.

ebfo45' Alıntı:

Sayın Cemal hocam,

Hakkımız varsa helal olsun elbette. Canını sıkma demek geliyor aklıma ama biliyorum ki canın sıkkın.Her şerde bir hayır vardır be hocam. Umarım herşey yoluna girer. Senin de eğer hakkın yenmişse umarım o hakkını bir gün geri alabilirsin.

Bundan sonraki görevinde (ki eski görevimizdir sonuçta bu) başarılar diliyorum hocam, başarılı olacağına adım gibi emin olarak.

Sen de hakkını helal et bizlere.

Üzüntünüzü paylaşıyorum. Hep hayırlısını istediğimize göre vardır bunda da bir hayır Hocam. Allah zalimin zulmünden korusun sizleri...

Tanıdığım en çalışkan ve en gayretli çalışana yapılan bu uygulama biz yeni gelenlere de çok güzel bir örnek olacak. bay_zek benim söylemek için girdiğim herşeyi söylemiş zaten. Bu durum devletin ne kadar benim arkamda olduğunun bir göstergesidir. Kendi parçalarını yok eden hiçbir oluşuma güvenmemem gerektiğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Cemal hocam bu duruma gerçekten çok üzüldüm. Bu kadar çabanın karşılığı bu olmamalıydı. Eğiticiliği bırakmaktan ziyade emeğinin karşılığının böyle olması insana daha acı gelecektir.

ebfo45' Alıntı:

hocam şahsen tanımıyorum ama her zaman yardımcı oldunuz mesajlarıma.
hayırlısı olsun.

Kod:
O çocuklar birer birer gittiler...
Soylu sevda türküleri dudaklarında,
Saclarında kurt nefesi rüzgârlar,
O çocuklar birer birer gittiler...

Eyvah biz kaldık Esfel-i safilinde!
Ahsen-i takvim üzre,onlar geçip gittiler..

cemal hocam geçmiş olsun..ama sonunda bizde aynı akıbete uğrayacağız galiba.bizede yol göründü desenize...telf açtım ama kapalıydı...birkaç gün sonrada bizde el çekeriz galiba.

Hocam siz daima kazanlardansınız bunu bilin onlar kaybettiğine üzülsün yazık yazık türk milletine yazık. Torpil ve rüşvet toplumu ülkemiz utansın....!!!!

ebfo45'i şahsi olarak tanımam. Ama yazdığı yazıları ta livejournal zamanından biliyorum. Üzüldüm.

Arkadsaşımızın bu şekilde ayrılmasına üzüldüm. Hamallık makamı olan formatörlükten bu şekilde ayrılması gerçekten çok üzücü. Zaten anlaşılyor ki zamanla bu görevi çok arkadaşımız kendiliğinden bırakacak. Denge tazminatıydı, ücretsiz kurslardı... vs.vs.

yazıklar olsun be bazılarına.ne olmuş sanki iki satır tepki yazısı yazmışız..sanırsınızki ergenokonu kurmuşuz.üzülme cemal hocam yakında bizde ordayız...

bindiği dalları bir bir kesen insanlar! acaba bir bir dallar kesildikte düşeceklerini ve kestikleri dalların yanınana elbet bir gün düşeceklerini hiç düşünmezlermi acaba....
insanalra nasıl selam verirler, nasıl insanaların yüzüne bakarlar, nasıl baki ve sonsuz hayatın giriş kapsında hesap verirler...bilemem..
HALA SAYGILARIMLA...

Hocam bu şekilde görevinizden alınmanız bizleri çok üzdü. Utanması gerekenler utanır her halde. Maalesef Ülkemizdeki sistem bu. Tanıdığınız olsaydı size bir şey olmazdı. Geçmiş olsun hocam.

söylenenlere bakıyorum da hep haklısınız, dediğiniz gibi nasılsa bizde yakında bırakcağız bu formatörlüğü ne cazibesi varki tam tersine sınav kazanarak geliyorsun terfi ettin zannediyorsun bir bakıyorsun maaşın 110 ytlsi gitmiş, denildiği gibi hamllık yapıyorsun kimse çıkıpda bir teşekkür etmiyor bile haaa tam tersi görevin senin bu görevini yap diye de çıkışlar yapılıyor, kısacası ipleyen yok takdir eden yok değer veren desen hiç yok kim kime dumduma!!! BİZDE YAKINDA ORADAYIZ MERAK ETME HOCAM!...

hocam çok geçmiş olsun. şahsen tanımasakta yazılarınızla sizi tanımıştık. ve birçok konuyu sizin sayenizde öğrenmiştik.
hakkınızda hayırlısı olsun tabi hepimizin
tekrar çok geçmiş olsun

Çok yanlış olmuş
Cemal Hocam gerçektende çok üzüldüm bu habere Eski bir eğitici olarak. Her ne kadar BÖTEcileri sevmesende ;) (şaka yapıyorum aman yanlış anlaşılmasın devir kötü) bizler sana çok saygı duyuyoruz.
Emin ol emeğinin arkasındayız
Saygılar...
KsM

Geri