ebifo yetiştirme kursu ne zaman açılır?

Kodla Büyü
Arkadaşlar bende nisan ayı içinde kurs olacağına dair bir duyum aldım. Keşke yaz tatiline bıraksalar daha iyi olacaktı

iyi diyelim iyi olsun. Benim çok erken olacağından şüphelerim var. 1yılı geçeceğini düşünüyorum

Sevgili arkadaşlar 14 nisanda eğiticilik kursu değil intel ogretmen master teacher eğitimi başlıyor. 40 kişi alınacak öncelikle. sonra 28 nisanda 100 kişi alınacak MT eğitimine. Şimdilik plan böyle başka haberler de var ama o da biz de kalsın. Her şeyi yazıyoruz sona başımız ağrıo :)

Gidebiliyorsanız-imkan bulabiliyorsanız yukarıda arkadaşların da vurguladığı gibi ciddi kurslara gidin (CISCO,CPD,MCSE)- meb bünyesindeki kursalr bana pek doyurucu gelmedi.1 hafta server 2003 ,1 hafta C#.Net 1 hafta Flash,1 hafta Dream Weaver gördük de ne oldu. Flash'ta action script'e girmedikten sonra öğrenmenin bir anlamı yok .benzer pek çok programla işiniz görebilirsiniz. Dream Weaver es kaza öğrenmiştik yabancılık çekmedik. Ama 1 haftada server 2003 uzmanı olduk aynı zamanda 1000 küsur sayfalık kaynak tamamlayıp C#.Net uzmanı ???
Siz kendinizi bildiğiniz yollardan geliştirin....

Geri