Eba ders saatleri neden güncellenmiyor

Kodla Büyü

sahininces

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar son açıklanan derse girme uygulamalarına göre eba ders saatleri ile okul programı uyumsuzluk gösterdi. Bu saatlerin güncellenip eskisi gibi sistemin gün boyu açılmasını kime hatırlatabiliriz?

Arkadaşlar son açıklanan derse girme uygulamalarına göre eba ders saatleri ile okul programı uyumsuzluk gösterdi. Bu saatlerin güncellenip eskisi gibi sistemin gün boyu açılmasını kime hatırlatabiliriz?
Bu konuda acil düzenleme yapılması lazım...

Saatlerde güncelleme yapmadıklarını görünce mecburen uzaktan ders programını yüz yüze ve eba saatlerine göre uyarladık.
Örnek benim programım ve yüz yüze gelen 8lerde bir sınıf :

Ekli dosyalar

• Programım.JPG
    Programım.JPG
    54.4 KB · Görüntüleme: 121
  • 8a.JPG
    8a.JPG
    66.3 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleme:
gruplardan her sınıfa bilişim grubu oluşturdum. (6a bilişim dersi, 6b bilişim dersi gibi...) daha sora canlı ders atama kısmından okul öncesi yani anasınıfı seçip ders saati atayamadığım sınıfları atıyorum. yanlız en altta sınıf yerine oluşturduğum sınıfa ait grubu seçiyorum

gruplardan her sınıfa bilişim grubu oluşturdum. (6a bilişim dersi, 6b bilişim dersi gibi...) daha sora canlı ders atama kısmından okul öncesi yani anasınıfı seçip ders saati atayamadığım sınıfları atıyorum. yanlız en altta sınıf yerine oluşturduğum sınıfa ait grubu seçiyorum

...canlı ders atama kısmından okul öncesi yani anasınıfı seçip...
bunu nasıl yapıyorsunuz hocam, Sınıf* başlıklı menünün seçeneklerinde sadece 5-6-7-8 var. Okul öncesi seçimi nereden olacak?

Napsınlar sürekli değişiklik.. Onlar yüksekte oturuyorlar ya ondan başları çok dönmüştür

...canlı ders atama kısmından okul öncesi yani anasınıfı seçip...
bunu nasıl yapıyorsunuz hocam, Sınıf* başlıklı menünün seçeneklerinde sadece 5-6-7-8 var. Okul öncesi seçimi nereden olacak?
hocam bizim okul ortaokul ama anasınıfı da var resmi olarak. sizin okulun bünyesinde anasınıfı yoksa ondan görünmeyebilir

idarecilerin haberi yok, bari ebada düzenleme yapan arkadaşlar ebaya girince bir bildirimle yapılan değişiklikleri yazsalar da haberimiz olsa.
Eba anasayfaya girince açılır pencere çıkıyor hocam. Orada yazıyor saat değişikliği.

Geri