E-Okul Çilesi An itibariyle başlamıştır...

Kodla Büyü

gezegen10

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar. adamlar youtube facebook gibi nerdeyse milyarlarca kullanıcısı olan sitelerde anlık bile sorun yaşamazken biz 600.000 lik öğretmen camiasında e okulda sürekli problem yaşıyoruz.

Bunların yapacakları sistem bu kadar olur ancak.Bu nasıl server ki biraz yüklenince sıkışıyor hemen.

her sene aynı sahneler. bana yılda 2 kez adam akıllı lazımsın. onda da çalışmıyorsun...

bir işimiz de tam olsun artık ya. her yer kepazelik...

o kadar itibarınızı arttırdık.
şikayet etmeyin bakayım.

:verymad:

Benim anlamadığım şu sistemi neden adam gibi serverde çalıştırmıyorlar.Madem kasıyor ayrı ayrı bölümleri ayrı sunucularda çalıştır.Örneğin okul öncesi modülü ayrı server,ilk okul ayrı server,ortaokul ayrı serverilise ayrı server gibi...

Birkaç yıl önceki gibi farklı serverlar ve web adresleri mi lazım olacak acaba

daha şimdiden değil ki kaç gündür e okulda sıkıntı var e okula girsede yavas işlem yapmakta zorlanıyoruz.

arkadaşlar biz bu notları e-okul yönetmelik olarak girmez zorunda mıyız?
alsınlar bizden ıslak imzalı idare not fişlerini...

ayın 14 ü e-bordroya giremiyorum, dönem sonu e-okula giremiyorum.. cidden şaka gibi :verymad: :verymad:

Arkadaş e-okulun kaşıyla gözüyle oynayacağınıza alt yapısına bir çözüm üretseniz de her dönem sonu e-okul başında millet sinir harbi yaşamasa...

4 saat sonra Saat 03:00-05:00 arası rahat olur bence.Meb server ları soğur ve kilitten kurtulur.

saat gece yarısı e okul çöktü resmen ya herkes geceyi bekliyor yada e okulu kapattılar artık

Şuan itibari ile halen e-okulda randımanlı bir not girişi yapamıyorum. Tansiyonum fırlamak üzere. Kaydetten sonra sayfa görüntülenemiyor yazısını görünce duygularımı varın siz dile getirin

Bakanlık 'tan yeni açıklama. E-okul 'a aynı anda yapılan girişlerden dolayı oluşan server sıkıntısını gidermek için, sonu tek sayı ile olan plakalı olan illerde tek sayılı saatlerde, diğerlerinin ise çift ile biten saatlerde giriş yapması ricasında bulunuldu.

Şaka tabi ki.

COBOL' Alıntı:
4 saat sonra Saat 03:00-05:00 arası rahat olur bence.Meb server ları soğur ve kilitten kurtulur.
Ben de böyle olacağını düşündüğümden erken yatıp 4.00'te kalktım not girmek için ama "kaydet"e basınca hata veriyor meret.

iambilisimci HOCAM
O KADAR sARAY SAHİBİ YAPTIK MİLLETİ
HALA ŞİKAYET

Geri