e-konferansta görevli olanlar mebbise bakın semineriniz var

Kodla Büyü
arkadaşlar benim durumum biraz karışık :)
kuşadasına bizim müdür seminere gitti ama konferans salonu uzaktan eğitim için beni görevlendirecekmiş. bu konuda eğitim almadım, nasıl olacak şimdi?

rüzgara karşı hocam.olay basit.sadece sormuluk fazla.müdürn sertikayı almışssa görevli odur.fakat karşılıklı diyalog önemli burda.sana link veriyom sunuyu ordan indir.www.ortaklaraol.k12.tr/ekonferans.rar

kolay gelsin

bozo' Alıntı:
rüzgara karşı hocam.olay basit.sadece sormuluk fazla.müdürn sertikayı almışssa görevli odur.fakat karşılıklı diyalog önemli burda.sana link veriyom sunuyu ordan indir.www.ortaklaraol.k12.tr/ekonferans.rar

kolay gelsin
sunu için sağol hocam :) ne gibi bir sorumluluk var?

hocam seminerin kuşadasında olduğunu öğrenen müdür beyler tatil için kendilerini yazmışlar ama oraya geldikten sonra çoğu pişman olmuştu. Döndükten sonra ben bir yazıyla bizim bilgisayarcıya bırakırım diyordu.
Bence sertifikayı alan kimse o ilgilensin çok büyük sorumlulukları yok bizim için ama müdür beyler belki zorlanabilirler... :+1:

phileo' Alıntı:
hocam seminerin kuşadasında olduğunu öğrenen müdür beyler tatil için kendilerini yazmışlar ama oraya geldikten sonra çoğu pişman olmuştu. Döndükten sonra ben bir yazıyla bizim bilgisayarcıya bırakırım diyordu.
Bence sertifikayı alan kimse o ilgilensin çok büyük sorumlulukları yok bizim için ama müdür beyler belki zorlanabilirler... :+1:

Hocam Bilgi işlem başkanı Volkan bey kesinlikle bu sorumluluk devredilemez dedi. Müdürlerden birisi bizim formatör var onu görevlendirsem olmazmı dedi yok öyle birşey olmaz dedi.Seminere kim katıldıysa o görevli olacak.

yok hocam zaten sorumluluğu devredemeyecek ama yedek olarak bir bilişimci arkadaşın adını verip aradan kendisi yırtmak isteyecektir...

Hocam yedek olarak bir kişinin ismini verebilir sonra da seminer günü rapor alıp o gün için gitmeyebilir ancak 2. 3. kez aynı şeyi yaparsa bunda bir art niyet olduğunu anlar merkez sonrası için müdür hakkında pek iyi şeyler düşünülmez :)

orda bazı müdürler vardı, ben tatile geldim şimdi bir bilgisayar öğretmeni bulurum ona veririm görevi diyorlardı ben de için için kızmıştım :verymad: birde bir tanesi bizim biraz bozulduğumuzu görünce bilgisayar öğretmeninin boşluğu doldurulur ama benim boşluğum doldurulamaz dedi :verymad:

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
kuşadasına bizim müdür seminere gitti ama konferans salonu uzaktan eğitim için beni görevlendirecekmiş. bu konuda eğitim almadım, nasıl olacak şimdi?
benim durumum ne olacak? :=)

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
benim durumum ne olacak? :=)

hocam senin durumunda bişey yok esas sorumluluk seminere giden müdüründür. Şifreyi kimseyle paylaşılmaması gerektiği defalarca söylendi. Ayrıca olursan yedek olurki il mebbis yöneticisi liste hazırlayıp angaraya gönderir. Senin hiçbir sorumluluğun yok rahat ol.

Hocam başka bir başlıkta sizinle aynı durumda olan arkadaşlar var. Onlara yazdığım cevap;

Hocam sizi yönetici seçemez. Yönetici kendisi. Kendi adına kullanıcı adı ve şifre verildi. Siz kabul etsenizde konferans yöneticisi kendisi. Şifahen bu e konferans işi size yıkılsa ve e konferans esnasında bir sıkıntı olsa e konferansı kendisi yönetmediği için suçlu durumuna düşer ve her türlü hesabı vermekle kendisi yükümlü olur. Konferanstaki herhangi bir aksaklık durumunda sizin hiç bir sorumluluğunuz yok.

yaa arkadaşlar bu e-konferans benim mebbis te bununla ilgili bir link yok ve okulunda bu konuda bilgisi yok. antalya da bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı? :?:

zencefil58' Alıntı:
kaç para görünüyodu hocam kağıtta kaçını otel kesmiş.
hocam banka hesabında sadece yatan miktar görünüyor. Kuşadasında kağıtları imzalarken toplam tutara bakmamıştım. 231 tl yatmış, antalya-kuşadası sadece gidiş yol 50 tl idi. gerisini siz hesaplayın.

arkadaşlar deneme yayını ne zamn yapılacak? bununla ilgili kurumlara yazı gelecek mi acaba? seminere katılamadım, kullanıcı adımı nerden elde edebilirim?

saw_all' Alıntı:
arkadaşlar deneme yayını ne zamn yapılacak? bununla ilgili kurumlara yazı gelecek mi acaba? seminere katılamadım, kullanıcı adımı nerden elde edebilirim?
SAyın hocam senin ilinden gelen diğer bir arkadaşa vermiştirler kullanıcı adını ve şifreni bir araştır bulursun. Deneme yayını tam katılımlı prova 23 mAyısta olacak saat 15.00 da. en az yarımsaat önce girin dediler sisteme. Bu arada düzce hala paralar yatmadı. Bekliyoruz.

metak75' Alıntı:
saw_all' Alıntı:
SAyın hocam senin ilinden gelen diğer bir arkadaşa vermiştirler kullanıcı adını ve şifreni bir araştır bulursun. Deneme yayını tam katılımlı prova 23 mAyısta olacak saat 15.00 da. en az yarımsaat önce girin dediler sisteme. Bu arada düzce hala paralar yatmadı. Bekliyoruz.

Çok teşkrler..

Kuşadasında semineri alanların yatmış mı?Ben az önce baktım yatmamış hala..

mebbıse ıslemısmı hızmetıcılere bende ıslı degılde parada yatmamıstı

Geri