E akademi Cevapları

Kodla Büyü
EXCEL 1. BÖLÜM
1 B
2 ACEDB
3 C
4 B
5 D
6 D
7 A
8 D
9 C
10 A
11 B
12 D
13 B
14 C
15 D
Excel 2
1.A
2.C
3.B
4.C
5. A
6.B
7.B
8.A
9. C
10.D
11.C
12.B
13.B
14.A
15.B

İlk Eğitimde;
eğitimi tamamlamama rağmen mebbis'te tamamlamadı yazıyor. Eğitimi aldığım sayfada sertifika numarama kadar herşey yazıyor. Eğitim başlıklarında tamamladı yazıyor ve yeşil tik işaretide var.

bu sebepten dolayı 2. eğitime başlamak istemiyorum bile. Bu hatayı mebbiste yaşayan başka birisi var mı ?

..LysimakhoS..' Alıntı:
İlk Eğitimde;
eğitimi tamamlamama rağmen mebbis'te tamamlamadı yazıyor. Eğitimi aldığım sayfada sertifika numarama kadar herşey yazıyor. Eğitim başlıklarında tamamladı yazıyor ve yeşil tik işaretide var.

bu sebepten dolayı 2. eğitime başlamak istemiyorum bile. Bu hatayı mebbiste yaşayan başka birisi var mı ?

mebbis derken e akedemi ? yoksa mebbisin farklı yerinde mi

gördüm yeni açmışlar benimde bitti belge var bende de aynısı yazıyor .... daha güncellememişler sanırım .... kişisel bilgiler de

..LysimakhoS..' Alıntı:
İlk Eğitimde;

kursların hepsini bitirdim son sorular kaldı... son sorudan sonraki ekranlar bir türlü gelmedi ve Hiç birini tamamlamadı gösteriyor.
çok yavaş zaten.. bakalım ilerde birgün açarlarsa onları da yaparız.

..LysimakhoS..' Alıntı:
İlk Eğitimde;

niye öyle yazıyor ki acaba :verymad:

yalnız bu dersleri inceleyeniniz olduysa bilmeyen bi insanın hiç birşey öğrenemeyeceğini anlarsınız çünkü anlatımlar çok üst seviye ve
bilgiye dayalı örnekler verilip geçilmiş basitleştirilmesi lazım kanımca idarecilerimizi düşününce bunları bitirmeleri imkansız.

arkadaşlar cevapları paylaşmışsınız fakat soruların sıraları kişiye göre değişiyor sanırım. Verdiğiniz şıklardan 2.si yanlış çıktı mesela. Konu hakkında bilginiz olsun.

Şıklarda bazı sorularda değişiyor heralde. Farklı birkaç soru çıktı bende de...

cevaplar için teşekkürler...ama dersi açtığımda ara belleğe alınıyor diyor ama ilerlemiyor slayt...kilitli öyle kalıyor..ne yapmalıyım? fikri olan?

Bu e-akademi yaşlandıracak beni ya. Word1i iki kere bitirdim hatta bazı slaytları üç dört kes izledim çünkü geçmeme rağmen devam et dediğimde ordan açılıyor. Word2 yi bir kez tamamen bitirdim tüm soruları cevapladım 150 puan aldınız demesine rağmen koca bir 0 ile baştan başladım!! Ne gıcık ve gereksiz. Amacına ulşmayan vakit kaybından öteye gitmeyen birşey olmuş bu haliyle.

ya bugün son günmüş mdr yrd. bi el at dedi sistem çalışmıyokiiiii :verymad:

Geri