E akademi Cevapları

Kodla Büyü

i.d.

Seçkin Üye
Seçkin Üye
E AKADEMİ CEVAPLARI

Ekli dosyalar

• EAKADEMİ CEVAPLARI.rar
    2.2 KB · Görüntüleme: 3,009
valla, bizden yiğit çıktın, ben düşünüyordum... ama temel eğitimden sonrasına bir türlü giremedim, hala da giremiyorum.

cehaletimi hoşgörün arkadaşlar ama ben e-akademi konusuna fransız kalmışım... bilgisi olan varsa sevinirim...

cevap anahtarında yanlıs var ortaogretim 2. soru A denmis ama yanlıs cevap acıkcası sonuc oalrak hatalı kopya hoca buradan hepimizi yakalar kopya cektiniz diye

eğitimi tamamlamama rağmen mebbis'te tamamlamadı yazıyor. Eğitimi aldığım sayfada sertifika numarama kadar herşey yazıyor. Eğitim başlıklarında tamamladı yazıyor ve yeşil tik işaretide var. İlden ile farklılık mı gösterecek bu mebbis bilgileri; yoksa ben eksik bişeyler mi bıraktım.

arkadaşlar e-akademideki temel bilişim tek. eğitimini diğer branştaki idareciler alabilir, ancak bize neden zorunlu ben onu anlamadım??

h_dogan' Alıntı:
arkadaşlar e-akademideki temel bilişim tek. eğitimini diğer branştaki idareciler alabilir, ancak bize neden zorunlu ben onu anlamadım??
çok basit
sizin eğitim aldığınız yıllarda office 2007 word excel daha hayatta yoktu. :wink:

ilimizden bir müdürümüz word1 i tamamladığını söylediği halde word2 yi açamadığını söyledi.Olmaz dedik gittik baktık gerçektende word1 excel1 excel2 geçti görünüyor yeşil onay simgesiyle ama word2 açmıyor..bir önceki eğtim tamamlanmadı uyarısı veriyor..word 1 i tekrar açıp cevaplıyoruz ama sistem yeni cevapları almyor sadece inceleme modunda gösteriyor..
lütfen yardım ediniz arkadaşlar..teşekkürler

formator5555' Alıntı:
ilimizden bir müdürümüz word1 i tamamladığını söylediği halde word2 yi açamadığını söyledi.Olmaz dedik gittik baktık gerçektende word1 excel1 excel2 geçti görünüyor yeşil onay simgesiyle ama word2 açmıyor..bir önceki eğtim tamamlanmadı uyarısı veriyor..word 1 i tekrar açıp cevaplıyoruz ama sistem yeni cevapları almyor sadece inceleme modunda gösteriyor..a

tenten' Alıntı:
h_dogan' Alıntı:
çok basit
sizin eğitim aldığınız yıllarda office 2007 word excel daha hayatta yoktu. :wink:

hocam benim kendi alanım bilişim teknolojileri ve müdür yardımcısıyım :)

formator5555' Alıntı:
formator5555' Alıntı:
ilimizden bir müdürümüz word1 i tamamladığını söylediği halde word2 yi açamadığını söyledi.Olmaz dedik gittik baktık gerçektende word1 excel1 excel2 geçti görünüyor yeşil onay simgesiyle ama word2 açmıyor..bir önceki eğtim tamamlanmadı uyarısı veriyor..word 1 i tekrar açıp cevaplıyoruz ama sistem yeni cevapları almyor sadece inceleme modunda gösteriyor..a
yokmu yardım edebilcek bir arkdaşımız

Microsoft word 2007 Bölüm-1 Cevaplar
1-D,B,C,A
2-C
3-B
4-A
5-E
6-C
7-D
8-E,C,B,D,A
9-B