eş durumu linki

Kodla Büyü
md4483' Alıntı:
bayraMNS' Alıntı:
sadece 26 aktif nasıl iş bu?

hocam galiba senin istediğin yerde boş kadro yok
hocam arkadaşın yüreğine indirme şimdi dur. Sanırım arkadaş kurum kodlarını kendimizin yazacağını bilmiyor. Hocam bunun sistemi diğer tayinlerden farklıymış.Ben de yeni öğrendim. Kurum kodunu yayınlayacak meb ve bizde onları yazacağız. Ösym sınav sonucunda üniversite yazar gibi... O yüzden sadece 26 seçenekteki yer aktif gözüküyor diğer seçenekleri elle dolduracağız.

carteremre' Alıntı:
md4483' Alıntı:
bayraMNS' Alıntı:

hocam arkadaşın yüreğine indirme şimdi dur. Sanırım arkadaş kurum kodlarını kendimizin yazacağını bilmiyor. Hocam bunun sistemi diğer tayinlerden farklıymış.Ben de yeni öğrendim. Kurum kodunu yayınlayacak meb ve bizde onları yazacağız. Ösym sınav sonucunda üniversite yazar gibi... O yüzden sadece 26 seçenekteki yer aktif gözüküyor diğer seçenekleri elle dolduracağız.
ben durumun farkındayım da bilmeyen arkadaşlar da anlaiılmaz şeyler yazınca sordum.

carteremre' Alıntı:
md4483' Alıntı:
bayraMNS' Alıntı:

haklısın hocam zaten galiba diye söyledim ama herkeste şu kadar kurum tercih edebilirisiniz diye seçenek çıktığı için böyle bir yorumda bulundum.
bayraMNS hocam biraz daha bekleyelim sistem düzelir tam net bir şekilde öğrenmiş oluruz

bende 25 adet tercih yapabilirisiniz yazıyor başkada bir şey yok varmı bir değişiklik

o değilde şaka gibi saçma sapan bir sitede gördüm uyguladım ve okulları gördüm.
mebbiste tercih sayfanıza giriniz, kırmızı yazan yerden aşşağı kopyala not defterine yapıştır, okulları (tercih yapabileceğin ) okulları gör.

bayraMNS' Alıntı:
Ben olayı çözdüm hocalar. :idea:
Özellikle bu yıl ösym ve meb in birçok açiklamayı geceye yakin yapma sebebini açikliyorum.
-Bizi yatarak maaş almakla itham edenler görüyorsunuz ki gece yarılarına kadar sizin için çalışıyoruz. :sleep:

Yaw çok nankörüz biz. :x
cok cokk ne cektin be meb

hakkaten oluyor. bu ne fason bir iş yaw :puhaha:

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    121.1 KB · Görüntüleme: 426
carteremre' Alıntı:
md4483' Alıntı:
bayraMNS' Alıntı:

Yeni duydum

uuraar' Alıntı:
mebbiste tercih sayfanıza giriniz, kırmızı yazan yerden aşşağı kopyala not defterine yapıştır, okulları (tercih yapabileceğin ) okulları gör.
valla ne kadar saçma gelse de oldu :))

Arkadaşlar başka siteden buldum. :idea:
En fazla 10 adet kurum seçebilirsiniz.
Yazısından itibaren yukarı doğru bütün sitenin metnini kopyala diyip not defterine yapıştırınca okullar göründü... :++:

Tercihleriniz

(N) - KÖRFEZ-Anadolu Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-Halide Edip Adıvar Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-Hereke Nuh Çimento Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-İgsaş Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-İlimtepe Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-Kirazlıyalı Tevfik Fikret Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-Körfez İmam Hatip Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-Seka Çocuk Dostları Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-Uluğbey Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - KÖRFEZ-Sevindikli Ortaokulu

:puhaha:

uuraar' Alıntı:

evet çıkıyormuş

Fethiye İnglizce öğretmenliği okulllar
FETHİYE-Çaltıözü Çobanlar Şehit Er Ramazan Bilgiç İlkokulu (N) -
FETHİYE-Çaykenarı Ortaokulu (N) -
FETHİYE-Döğer Ali Hilmi Yonca Döğerli Ortaokulu (N) -
FETHİYE-Eşen İlkokulu (N) -
FETHİYE-Eşen Ortaokulu (N) -
FETHİYE-Fethiye Fatih Anadolu Lisesi (N) -
FETHİYE-Fethiye Gazi Ortaokulu (N) -
FETHİYE-Güneşli İlkokulu (N) -
FETHİYE-İncirköy Ortaokulu (N) -
FETHİYE-Karaçulha Çok Programlı Lisesi (N) -
FETHİYE-Kaymakam Mustafa Karslıoğlu İlkokulu (N) -
FETHİYE-Kıncılar Akbük Mahallesi Ortaokulu (N) -
FETHİYE-Korubükü Değirmenüstü Ortaokulu (N) -
FETHİYE-Kumluova Prof.Dr. Ayhan Önder Ortaokulu (N) -
FETHİYE-Ortaköy İlkokulu (N) - FETHİYE-Ortaköy Ortaokulu (N) -
FETHİYE-Ören Vali Ahmet Cemil Serhadlı Ortaokulu (N) -
FETHİYE-Prof. Dr. Ayhan Önder Çok Programlı Lisesi (N) -

FETHİYE-Alaçat Şehit Er Adem Şimşek Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Arsa Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Çamköy Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Esenköy Şehit Er Asım Özdemir Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Fethiye İmam Hatip Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Fethiye Üzümlü İMKB Anadolu Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Kadıköy İbrahim Küçükünal Çok Programlı Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Karaçulha Şehit Mustafa Gökdal Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - F
ETHİYE-Kayadibi Şehit Er Feruz Zorlu Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Kemer Şehit Gürcan Akan İlkokulu (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Kemer Şehit Gürcan Akan Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Kumluova Prof.Dr. Ayhan Önder İlkokulu (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Seki Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Seydikemer Anadolu Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Üzümlü Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) -
FETHİYE-Zorlar Şehit Jandarma Onbaşı Hasan Küçükçoban Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak)

eyyupo' Alıntı:
Arkadaşlar başka siteden buldum. :idea:
Yazısından itibaren yukarı doğru bütün sitenin metnini kopyala diyip not defterine yapıştırınca okullar göründü... :++:

Tercihleriniz

(N) - KÖRFEZ-Anadolu Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-Halide Edip Adıvar Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-Hereke Nuh Çimento Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-İgsaş Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-İlimtepe Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-Kirazlıyalı Tevfik Fikret Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-Körfez İmam Hatip Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-Seka Çocuk Dostları Ortaokulu (N) - KÖRFEZ-Uluğbey Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - KÖRFEZ-Sevindikli Ortaokulu

:puhaha:

kimin nasıl aklına gelmiş, tebrikler :D

carteremre' Alıntı:
uuraar' Alıntı:
valla ne kadar saçma gelse de oldu :))
Hakkatten oldu. İzmir
(N) - ALİAĞA-Aliağa Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, METEM (N) - ALİAĞA-Aliağa Ortaokulu (N) - ALİAĞA-Aliağa Tüpraş Halk Eğitim Merkezi (N) - BALÇOVA-Halk Eğitim Merkezi (N) - BALÇOVA-Sacide Ayaz Anadolu İmam Hatip Lisesi (N) - BALÇOVA-Salih Dede Anadolu Lisesi (N) - BAYINDIR-Bayındır Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (N) - BAYINDIR-Hacı İsmail Akdağ İmam-Hatip Ortaokulu (N) - BAYINDIR-Halk Eğitim Merkezi (N) - BAYINDIR-Kazım Dirik Ortaokulu (N) - BAYINDIR-Merkez İsmet İnönü Ortaokulu (N) - BAYRAKLI-BAYRAKLI HALK EĞİTİMİ MERKEZİ (N) - BAYRAKLI-Bayraklı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (N) - BAYRAKLI-Bayraklı Ticaret Meslek Lisesi (N) - BAYRAKLI-Cemil Atlas Ortaokulu (N) - BAYRAKLI-Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi (N) - BAYRAKLI-İmbat Ortaokulu (N) - BAYRAKLI-Petkim Latife Hanım İlkokulu (N) - BAYRAKLI-Şehit Nazım Bey İlkokulu (N) - BAYRAKLI-80.Yıl Metaş Ortaokulu (N) - BERGAMA-Aşağıcuma Ortaokulu (N) - BERGAMA-Bergama Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (N) - BERGAMA-Çit Ahmetbeyler Ortaokulu (N) - BERGAMA-Gazi Ortaokulu (N) - BERGAMA-Göçbeyli Ortaokulu (N) - BERGAMA-Halk Eğitim Merkezi (N) - BERGAMA-Sağancı Yunus Şahinkoç Ortaokulu (N) - BERGAMA-Ulubatlı Hasan Ortaokulu (N) - BERGAMA-Yeniköy Ortaokulu (N) - BERGAMA-Zeytindağ Yılmaz Ortaokulu (N) - BERGAMA-Zübeyde Hanım Ortaokulu (N) - BERGAMA-80.Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu (N) - BEYDAĞ-Halk Eğitim Merkezi (N) - BEYDAĞ-80.Yıl Aşağı Aktepe Ortaokulu (N) - BORNOVA-Altındağ Ortaokulu (N) - BORNOVA-Bornova Anadolu İmam Hatip Lisesi (N) - BORNOVA-Bornova Karacaoğlan Mahallesi Ortaokulu (N) - BORNOVA-Çimentaş Ortaokulu (N) - BORNOVA-Doğanlar Hacı Yaşar Kandur Ortaokulu (N) - BORNOVA-Halk Eğitim Merkezi (N) - BORNOVA-Mesleki Eğitim Merkezi (N) - BORNOVA-Naldöken Muharrem Candaş Ortaokulu (N) - BORNOVA-Nihat Gündüz Ortaokulu (N) - BORNOVA-Reşat Turhan Ortaokulu (N) - BORNOVA-Sait Güzelcan Ortaokulu (N) - BORNOVA-Şehitler Ortaokulu (N) - BORNOVA-Uzun Hasan Ortaokulu (N) - BUCA-Akıncılar Ortaokulu (N) - BUCA-Akşemsettin Ortaokulu (N) - BUCA-Ali Kuşçu Ortaokulu (N) - BUCA-Atatürk Ortaokulu (N) - BUCA-Buca Anadolu İmam Hatip Lisesi (N) - BUCA-Buca Devlet Malzeme Ofisi Çok Programlı Lisesi (N) - BUCA-Buca Ötüken Ortaokulu (N) - BUCA-Buca-Müşerref Mahmut Tınas Ortaokulu (N) - BUCA-Burhan Özfatura Ortaokulu (N) - BUCA-Gazi Ortaokulu (N) - BUCA-Halk Eğitim Merkezi (N) - BUCA-Hoca Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi (N) - BUCA-Hüseyin Avni Ateşoğlu Ortaokulu (N) - BUCA-İsmet Yorgancılar Ortaokulu (N) - BUCA-İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Anadolu Lisesi (N) - BUCA-İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (N) - BUCA-Mehmet Emin Yurdakul Ortaokulu (N) - BUCA-Sevgi-Ferit Akın Ortaokulu (N) - BUCA-Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan Ortaokulu (N) - BUCA-Ufuk Ortaokulu (N) - ÇEŞME-Halk Eğitim Merkezi (N) - ÇEŞME-Yahya Kerim Onart Kız Teknik ve Meslek Lisesi (N) - ÇİĞLİ-Çiğli Rotary Ticaret Meslek Lisesi (N) - ÇİĞLİ-Güzeltepe Ortaokulu (N) - ÇİĞLİ-Halk Eğitim Merkezi (N) - ÇİĞLİ-Kemal Hadımlı Ortaokulu (N) - ÇİĞLİ-Naime TÖMEK Ticaret Meslek Lisesi (N) - ÇİĞLİ-Tekel Ortaokulu (N) - DİKİLİ-Halk Eğitim Merkezi (N) - DİKİLİ-Kabakum Ortaokulu (N) - DİKİLİ-Semih Tınay Anadolu Lisesi (N) - DİKİLİ-80.Yıl Salihler Ortaokulu (N) - FOÇA-Foça Reha Midilli Anadolu Lisesi (N) - FOÇA-Halk Eğitim Merkezi (N) - GAZİEMİR-Gaziemir Tic.Mes.Lisesi (N) - GAZİEMİR-Halk Eğitim Merkezi (N) - GAZİEMİR-Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu (N) - GÜZELBAHÇE-Ali Bayırlar Ortaokulu (N) - GÜZELBAHÇE-Güzelbahçe İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi,Den. Anadolu Mes. Lis.,Den. Mes. Lis. (N) - GÜZELBAHÇE-Güzelbahçe 60.Yıl Anadolu Lisesi (N) - GÜZELBAHÇE-Halk Eğitim Merkezi (N) - KARABAĞLAR-Agahefendi İlkokulu (N) - KARABAĞLAR-Ali Akatlar Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-Cemil Meriç Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-Cemil Midilli Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-İyiburnaz Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi (N) - KARABAĞLAR-Karabağlar Halide Edip Adıvar İmam Hatip Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-Katip Çelebi Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-Kazım Karabekir Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-Öğretmenler ve Şeker Mevhibe Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-Seniha Mayda Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-Şehit Halit Taş Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-Tahir Merzeci Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-Uluğbey Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-Yavuz Selim Ortaokulu (N) - KARABAĞLAR-75.Yıl Ortaokulu (N) - KARABURUN-Atatürk Ortaokulu (N) - KARABURUN-Halk Eğitim Merkezi (N) - KARŞIYAKA-Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu (N) - KEMALPAŞA-(Akalan ) Denen Ortaokulu (N) - KEMALPAŞA-Damlacık Ortaokulu (N) - KEMALPAŞA-Halilbeyli Hatice Ali Katrancı Ortaokulu (N) - KEMALPAŞA-Halk Eğitim Merkezi (N) - KEMALPAŞA-Kemalpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi (N) - KEMALPAŞA-Merkez Atatürk Ortaokulu (N) - KEMALPAŞA-Merkez Cumhuriyet Ortaokulu (N) - KEMALPAŞA-80.Yıl Sütçüler Ortaokulu (N) - KINIK-Halk Eğitim Merkezi (N) - KINIK-Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu (N) - KINIK-Şehit Cafer Atilla Ortaokulu (N) - KİRAZ-Cevizli Ege Bölgesi Sanayi Odası Ortaokulu (N) - KİRAZ-Hüseyin Sarı Ortaokulu (N) - KİRAZ-Kiraz Ortaokulu (N) - KONAK-Dumlupınar Ortaokulu (N) - KONAK-Fatih Mehmet Ortaokulu (N) - KONAK-Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu (N) - KONAK-İbni Sina Ortaokulu (N) - KONAK-İnkılap Ortaokulu (N) - KONAK-Kazım Karabekir Ortaokulu (N) - KONAK-Kemal Atatürk Ortaokulu (N) - KONAK-Kestelli Şerife Eczacıbaşı Ortaokulu (N) - KONAK-Kıbrıs Şehitleri Ortaokulu (N) - KONAK-Konak Ömer Zeybek Ticaret Meslek Lisesi (N) - KONAK-Mimar Sinan Ortaokulu (N) - KONAK-Mustafa Rahmi Balaban Ortaokulu (N) - KONAK-Rıdvan Nafiz Edgüer Ortaokulu (N) - KONAK-Saliha Hüseyin Özyavuz Ortaokulu (N) - KONAK-Şehit Fazıl Bey Ortaokulu (N) - KONAK-Şehit Fethibey Ortaokulu (N) - KONAK-Zafer Ortaokulu (N) - KONAK-26 Ağustos Ortaokulu (N) - MENDERES-Ataköy Ortaokulu (N) - MENDERES-Gölcükler Adnan Olcay Ortaokulu (N) - MENDERES-Gümüldür Öğretmen Emine Yazlalı Ortaokulu (N) - MENDERES-Küner Köyü Şehit Binbaşı Ercan Ortaokulu (N) - MENDERES-Menderes İmam Hatip Ortaokulu (N) - MENDERES-Özdere Oğan Timinci Ortaokulu (N) - MENDERES-Tekeli Şehit Er İbrahim Kocagöbek Ortaokulu (N) - MENEMEN-Atatürk Ortaokulu (N) - MENEMEN-Egekent-2 Ortaokulu (N) - MENEMEN-Haldun Koşay Anadolu Lisesi (N) - MENEMEN-Halk Eğitim Merkezi (N) - MENEMEN-Haykıran Adem Saatçi Ortaokulu (N) - MENEMEN-Kız Teknik ve Meslek Lisesi (N) - MENEMEN-Maltepe Ortaokulu (N) - MENEMEN-Menemen Anadolu İmam Hatip Lisesi (N) - MENEMEN-Menemen Atatürk Anadolu Lisesi (N) - MENEMEN-Menemen Erdinç - Ahmet Cengiz Mesleki Eğitim Merkezi (N) - MENEMEN-Menemen Halide Gencer Tic.Mes.Lisesi (N) - MENEMEN-Miyase İnceer Ortaokulu (N) - MENEMEN-Sabahat Akşiray Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu) (N) - MENEMEN-Seyrek Villakent Anadolu Lisesi (N) - MENEMEN-Şehit Kemal Ortaokulu (N) - MENEMEN-100. Yıl Ortaokulu (N) - MENEMEN-80.Yıl Asarlık Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - ALİAĞA-Aliağa Anadolu Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) - BAYINDIR-Canlı 60.Yıl Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - BERGAMA-Bergama Göçbeyli Çok Programlı Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) - BUCA-Buca Ticaret Meslek Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) - BUCA-Buca 85.Yıl Anadolu Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) - BUCA-Kıbrıs Şehidi Yüzbaşı Cengiz Topel Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - BUCA-Şirinyer Anadolu Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) - FOÇA-Bağarası Cemil Midilli Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - KARŞIYAKA-Karşıyaka Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - KEMALPAŞA-Ören Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - KEMALPAŞA-Pakmaya Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - KİRAZ-Kiraz Çok Programlı Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) - KONAK-Konak Cumhuriyet N.S. İşgören Kız Teknik ve Meslek Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) - KONAK-Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampusu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) - MENDERES-Çileme Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - MENDERES-Değirmendere Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - MENEMEN-İrfan Erdem Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - MENEMEN-Menemen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) - NARLIDERE-Mehmet Seyfi Eraltay Anadolu Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) - ÖDEMİŞ-Hamamköy Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - TİRE-Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Anadolu Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) - TORBALI-Ayrancılar Atatürk Ortaokulu (N - Muhtemel Boşalacak) - TORBALI-Torbalı Ayrancılar Türk Telekom Çok Programlı Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) - TORBALI-Torbalı Ticaret Meslek Lisesi (N - Muhtemel Boşalacak) - TORBALI-Yazıbaşı Ortaokulu (N) - NARLIDERE-Halk Eğitim Merkezi (N) - NARLIDERE-İhsan Çelikten Ortaokulu (N) - NARLIDERE-12 Eylül Ortaokulu (N) - ÖDEMİŞ-Birgi Kazımpaşa Ortaokulu (N) - ÖDEMİŞ-Çaylı Ortaokulu (N) - ÖDEMİŞ-Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu (N) - ÖDEMİŞ-Kaymakçı Türk Hava Kurumu Ortaokulu (N) - ÖDEMİŞ-Ödemiş Ortaokulu (N) - ÖDEMİŞ-Ödemiş Ticaret Meslek Lisesi (N) - ÖDEMİŞ-Şehit Er Süleyman Özdemir Ortaokulu (N) - ÖDEMİŞ-Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi (N) - ÖDEMİŞ-3. Eylül Yatılı Bölge Ortaokulu (N) - SEFERİHİSAR-Halk Eğitim Merkezi (N) - SEFERİHİSAR-Muharrem Gülpınar Ortaokulu (N) - SEFERİHİSAR-Soner Değerli-Ürkmez Ortaokulu (N) - SEFERİHİSAR-Şehit Öğretmen Mehmet İzdal Ortaokulu (N) - SELÇUK-Fatma Günay Ortaokulu (N) - SELÇUK-Halk Eğitim Merkezi (N) - TİRE-Atatürk Ortaokulu (N) - TİRE-Gökçen Efe Ortaokulu (N) - TİRE-Halk Eğitim Merkezi (N) - TİRE-Kireli Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu (N) - TİRE-Tire Kız Teknik ve Meslek Lisesi (N) - TİRE-Tire Ticaret Meslek Lisesi (N) - TİRE-Tire Toki Şehit Mehmet Çağlar Bölük Ortaokulu (N) - TİRE-80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu (N) - TORBALI-Ayrancılar Ege-Koop Ortaokulu (N) - TORBALI-Cengiz Topel Ortaokulu (N) - TORBALI-Halk Eğitim Merkezi (N) - TORBALI-Kazımpaşa Ortaokulu (N) - TORBALI-Subaşı Ortaokulu (N) - TORBALI-Şehit Çavuş Haydar Arda Erertingi Ortaokulu (N) - TORBALI-TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu (N) - TORBALI-Torbalı Atatürk Anadolu Lisesi (N) - TORBALI-Torbalı Subaşı Mustafa Topalan Tic. Mes. Lis. (N) - TORBALI-Torbalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (N) - TORBALI-Yeniköy Ortaokulu (N) - TORBALI-7 Eylül Ortaokulu (N) - URLA-Halk Eğitim Merkezi (N) - URLA-Özbek Ortaokulu (N) - URLA-Uzunkuyu Ortaokulu En fazla 25 adet kurum seçebilirsiniz.

papakaa' Alıntı:
çankaya paylaşabilecek olan var mı?
ÇANKAYA-Ahmet Barındırır Ortaokulu (N) -
ÇANKAYA-Ahmet Vefik Paşa Ortaokulu (N) -
ÇANKAYA-Bilgi İlkokulu (N) -
ÇANKAYA-Büyükhanlı Kardeşler Ortaokulu (N) -
ÇANKAYA-ÇANKAYA BAŞKENT HALK EĞİTİMİ MERKEZİ (N) -
ÇANKAYA-Eşref Bitlis Ortaokulu (N) -
ÇANKAYA-Halide Edip Adıvar Ortaokulu (N) -
ÇANKAYA-Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu (N) -
ÇANKAYA-İzciler Ortaokulu (N) -
ÇANKAYA-İzzet Latif Aras Ortaokulu (N) -