eş durumu linki

Kodla Büyü
beklerken arkadaşlar lim nereyi istiyor paylaşalım ben il içinden mersin istiyorum.

@Direnbbnet
Benim korkum sonuçlarında bir gün sarkması. Evi kutuladık bekliyoruz vallah daha ev bulacağım taşınacağım ooo... bir sürü iş. Ama MEB dk bir, gol bir.

Okulları görebilen var mı? Bende 25 tercih yapabilirsiniz diyor, kurum adı kısımlarında bişey açılmıyor, öyle boş. Sizde de öyle mi, kafayı yemek üzereyim

Arkadaşlar özür linki aktif..... :alkis:
Kötü haber meb hala kontenjan kurum kodlarını sitesinde yayınlamadı...... :verymad:

Hep şu örneği vermişimdir.

Aynı anda metin+foto+video paylaşıyoruz, aynı anda saldırıyoruz.

Hiç facebook tıkanıyor mu ? Demek ki yapılabiliyor.

Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.1 !Exception has been thrown by the target of an invocation.
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.2 !Exception has been thrown by the target of an invocation.
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.3 !Exception has been thrown by the target of an invocation.
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.4 !Exception has been thrown by the target of an invocation.
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.5 !Object reference not set to an instance of an object.

Başvuru Yapmanız Mümkün Değildir. Aşağıdaki bilgilere göre kayıtlarınızın güncellenmesini sağlayınız !
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.1 !Exception has been thrown by the target of an invocation.
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.2 !Exception has been thrown by the target of an invocation.
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.3 !Exception has been thrown by the target of an invocation.
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.4 !Exception has been thrown by the target of an invocation.
Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.5 !Object reference not set to an instance of an object.

başvuru yapmanız mümkün değil derken? sizde de var mı?

arkadaşlar en fazla 25 okul tercih edebilirsiniz diyor peki bu ilin geneli mi yoksa benim tercih edeceğim yerin kdrosu mu

hocam 26 .tercih bu tercih döneminde atamanız olmazsa daha sonra il genelinde açık olan yerler açılır ona başvurmak isteyip istemediğiniz için bi seçenek.

Geri