Eğitim-Bir-Sen'den Ültimatom!

Kodla Büyü
sizi yalakalar siziiii... sizi tuzu kurular siziii.. her eğitim birsencinin ailesinde mutlaka hükümetin zengin ettiği bir müteahit vardır. bu yüzden bu arkadaşlar ancak sallar sallar durur..

Google amcaya "Durmak yok yola devam" yazın görsellerde aratın 2.resim bu olayı net olarak anlatmaktadır.Saygılarımla...

Malum Şahıs Basın Açıklaması(Lütfen Anlayın!)-Olay bu arkadaşlar hemde % 100
Değerli memur arkadaşlar şimdi bunlar bana bir sonraki dönem milletvekilliği sözü verdiler ya. Benim yaptığım hiçbir şey samimi değil, hepsini mış gibi yapıyorum. Dün gece rüyamda Allah beni uyardı milyonlarca insanı bir milletvekilliği için 5 yıldızlı otellerde satıyorsun gazabım senin üzerinden eksik olmayacak bu dünyada, tüm çileleri çekeceksin dedi. Bende bunun için dürüst olup bu basın açıklamasını yapma gereği hissettim. Ben ve çevremdekiler sizin için hiçbir şey kazanmayacak, gidin ve hakkınız olanı kendiniz alın. Özelliklede dindar olduğumu düşünüp bana inananlara söylüyorum benim gözlerim her şeyi para gözlüğü ile görüyor inanmayın bana sakın ama sakın inanmayın.

duyduğum kadarıyla cemaat ayrı bir sendika kurmuş..
aktif eğitimciler sendikası..
bu yüzden ebs'yi bitiriyorlar yavaş yavaş..

İŞTE ÜLTİMATOMLARI BU KADAR

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, CNN TURK Televizyonunda Şirin Payzın'ın sunduğu "360 Derece" programına katıldı. Programda sunucu Şirin Payzın'ın izleyicilerden gelen bir soruyu Ahmet Gündoğdu’yu kızdırdı…

Soru; “Grev yapacak mısınız, Greve bakan da gelecek mi?”

Cevabı izlemek için…
http://tvarsivi.com/player.php?y=4&z=20 ... %3A56%3A00

umaykut' Alıntı:
duyduğum kadarıyla cemaat ayrı bir sendika kurmuş..
aktif eğitimciler sendikası..
bu yüzden ebs'yi bitiriyorlar yavaş yavaş..
yarı yolda bırakmamak için yetki seçimine kadar ayrılma olmayacak deniyor ama sonra ne olur bilinmez, belki de cemaat koz olarak tutacak ya da direk ayrılacaklar,

zaten hiçbir sendika hiçbir parti vazgeçilmez demeye başladılar

1 yıl oldu 3-5 ay değil.Biz 3+3 olacağını geçen temmuzdan biliyorduk zaten.Toplu sözleşme ne işe yarar?Sendika beni masada nasıl temsil eder?Sendika yasası nedir?Biliyoruz bunları zaten.Netice nedir kardeşim?
Öğretmene ek ödeme yok,öğretmene kartına bedava ulaşım yok, bedava tablet yok eeee nerde sendika.
Buraya yazıyorum en fazla 5+5'e anlaşırsınız.Bunu erbakan hoca da vermişti.Hem de yanında koskocaman 1 derece ile.

bence bu işi Amerikada 23 eyalette 130 okulu ve diğer afrika bilimum ülkelerdeki 250 özel okulu ile hoca kapacak.
Kolej ve özel okul tasarısı Amerikadan.

erbakan %50 vermişti..
5 değil..
youtube'u aç..
erbakan memur zammı yaz..
çıkar..

1 mayıs'ta meydanlara bakan ile çıkan yalakalığı paçalarından akan gündoğdu, şimdi dağdan, fareden bahsediyor..
nooldu?
hani nikah masası'nda bu kadar coşkulu evet dememiştiniz..

umaykut' Alıntı:
1 mayıs'ta meydanlara bakan ile çıkan yalakalığı paçalarından akan gündoğdu, şimdi dağdan, fareden bahsediyor..
nooldu?
hani nikah masası'nda bu kadar coşkulu evet dememiştiniz..

Benim anlamadığım bu adamın karısı bu lafın üstüne evde birşey dedi mi? Yalakalığında bir sınırı olur be arkadaş.

valla adamların önceden yaptıkları bir tarafa bu sözlerinde ciddiyse kendisini kutluyorum. Demekki kuyruğuna basmak lazımmış.

eski bir eğitim bir sen üyesi olarak söylüyorum eğitim bir sen e güvenmiyorum eğitim bir sen ültimatom verse ne olur kim takıyor onları

ne ültümatomu adamlar kendi işlerinde körler sağırlar ağırlıyor bir birlerini danışıklı dövüş var ortada adamlar oynuyor bizde ağzımız açık izliyoruz sonra ortada yine bişey yok ama sonunda ne güzel oynadılar oynu değilmi diyeceğiz emin olun. öğretmene ek ödeme cepte diyorlardı 500 yok yetmez 600 alacaksınız hani nerde gündeme bile taşınmamış ondan sonrada çıkıp sizleri anlıyoruz sıkıntılırınızı biliyoruz neyimi biliyorsun koltuğun rahat nasılsa üye aidatlarından iyide gelirin var sömürrrr sende sömürrr.

iktidar 3+3 verirken neyi düşündü acaba...
çocuk bakıcımızın maaşı 400 tl iken 450 tl oldu. fark %12
çocuk bezi 19,90 tl iken 25,90tl oldu fark %25
ekmek 50 kuruş iken 65 kuruş oldu. fark %30
benzin, elektrik, doğalgaza gelen zamları saymıyorum bile en az %20
meyve sebze et, tavuk, balık en temel ihtiyaçlar çok pahalı...
son bir yılda benim alım gücüm nerden nereye gelmiş... dalga geçer gibi zam oranı... alsınlar o zam oranını uygun bir yere monte etsinler...

klasik akp hareketleri bunlar sendika yetkilisinin kendi işi olduğunu düşünmüyorum. yetkili az daha sert konuşur %0.5 ek zam yaparlar bütün tvlerde egitimbirsenin çabası sayesinde su kadar zam aldılar diye çıkar.
hoooooppppp %0.5 i de egitimbirsenliler yutar.

adamlar gözümüzün içine baka baka yalan söyleyip kandırıyorlar. helal olsun bunlara da bunları yetkili yapanlara da

Bunlar önceden planlanmış bir senaryonun sergilenmesi.Başbakan "ben talimat verdim bakanlar gerekli çalışmaları yapacak"diyecek ve milli kahraman olacak.
Bu millet de bu numarayı yiyecek

3. şube başkanını kim tanır.. genel başkan konuşsun.. eylem yapsınlar.. üyelerini eyleme davet etsinler.. uyarsınlar..

Bunları bu kadar şımartan bizzat bu sendikanın üyeleridir. Ne ekersen onu biçersin. Delicesine, körü körüne bağlanıp, sorgusuz sualsiz başa getirdiğin adamları şimdi yerden yere vuruyorsunuz. Biz bu fotoğrafı çok önceden gördük ve sizi uyardık ama dinlemediniz. Her neyse. Zararın neresinden dönülürse kardır. Samimiyetinize inanmak istiyoruz. Umarım bir gün yine sandıkta yalnız kalmayız da birlikte hareket ederiz ve vatandaşla dalga geçen bu zihniyeti tarihin tozlu raflarına gömeriz. Bu da bunlardan sonra geleceklere ders olur.

Bu 3 sendika birleşip eylem yapamadıktan sonra hepsi hikaye. Arka kapıda başka konuşup ön kapıda başka konuşmakla olmuyor bu işler. 3 sendika ortak tarih belirler saçma salak konulara değinmeden ortak hareket ederlerse bende sendika üyesi olmadığım halde onlara her türlü desteği veririm. Yoksa masal anlatmasınlar.

:+1:

arkadaşlar öğretmenler olarak bence bizi 3+3 ilgilendirmemeli

buradan yanlış anlayaaklar çıkacaktır

maaş yeterliliği konusunu tartışırız. doğru doğalgaza %30 geldi elektriğe aynı vs vs vs

ama maaş yetermi derseniz bana göre yaşam standartlarını düşürdüğünde yeter tabiki

o yüzden beni 3+3 hiç ilgilendirmiyor

50+50 de verse öğretmen olarak ek ödeme almalıyım

hükümetin,devletin gözündeki değerimi öğrenmem gerekiyor

maliye bakanı polis 2450 TL hemşire 1920 TL alıyor dediğinde bütün okuduğum yıllara lanet ettim

ek ödeme gelmez ise hiçbir zam teklifi beni memnun etmez

aydansiii' Alıntı:
12 Eylül referandumunda "Nikah masasında bile bu kadar iştahla evet dememiştik" sloganıyla yola çıkanlar, eşlerinden utanıyorlar mı acaba? Toplu sözleşme için evet diyenler ne oldu. Şalvarı bozup don yaptınız, yine % 3 ü aldınız.

576780_233158346797928_243873955_n.jpg

‎21 MAYIS TOPLU SÖZLEŞME SONRASI MEMURLARIN TALEPLERİ KARŞILANMAZSA DİĞER KONFEDERASYONLAR BİRLİKTE HAREKET ETME (23 MAYISTA EYLEM) KARARI ALDILAR. EĞER MEMUR-SEN BU BİRLİKTEĞİĞE KATILMAZSA NİKAH TAM OLMUŞ DEMEKTİR..

Geri