Eğitim Özrü Ankara isteyecekler puanları paylaşalım

Kodla Büyü
casconee' Alıntı:
Arkadaşlar belge olarak sadece öğrenci belgesi yeterli midir? Bilgisi olan var mı?

Kayıt yenilediniz mi hocam 2013 ilkbahar dönemine kadar.Nasıl bir öğrenci belgesi almak gerekiyor?

hocam bilseydim eğitim özrü olacağını hiç il dşına başvurmazdım özür grubunu beklerdim. Ankara sınırlarına girebilmek için il dışından şereflikoçhisara atandım. Meb işlerini keşke daha planlı ve düzenli halledebilse bizlerde yolumuza ona göre baksaydık :(

2012 yaz ve 2013 Şubat dönemlerinde öğrenim özründen başvuru
yapabilecek durumda olan öğretmenlerden yurt içindeki yükseköğretim kurumlarında bilimsel
hazırlık, yabancı dil hazırlık ve tez dönemi dâhil tezli/tezsiz yüksek lisans veya doktora
eğitimine kayıtlı öğretmenler, lisansüstü öğrenim gördükleri yükseköğretim kurumlarının
bulunduğu yere atanmak üzere yer değişikliği isteğinde bulunabileceklerdir.

Bu şartları taşımak gerekiyor.

bende ankarada yüksek lisans yapıyorum. ders dönemi bitti teze geçtim eğirim özründen tayin isteyeceğim ama puanım çok düşük çikar mı bilmiyorum

Arkadaşlar bende tayin isteyeceğim. 60 puan BÖTE. Yalnız 2012 Eylül'de kayıt oldum, "ve" ilavesi kafamı karıştırıyor. :|

tekin61' Alıntı:
frekans_zz' Alıntı:
arkadaşlar tayin için üniversiteden aldığımız belge yeter li mi?
öğrenci belgesi yeterli hocam.
hocam benim üniversiteden aldığım öğrenci belgesinin tarihi baya eski. 07/12/2012 olarak gözüküyor tarih. Şimdi ben kayserideyim ankaraya gidip yeni bir öğrenci belgesi almam gerekiyor mu?

mygold' Alıntı:
http://www.memurlar.net/haber/396534/
hocam anladığım kadarı ile 07/12/2012 bu tarihe ait bi belge vermem problem olmaz. Ama müdür yardıcımız diyorki vereceğin belge son altı ay içerisinde alınmış olması gerekiyor. Şimdi ne yapmam gerekiyor :(

yakopasa' Alıntı:
mygold' Alıntı:
http://www.memurlar.net/haber/396534/
hocam anladığım kadarı ile 07/12/2012 bu tarihe ait bi belge vermem problem olmaz. Ama müdür yardıcımız diyorki vereceğin belge son altı ay içerisinde alınmış olması gerekiyor. Şimdi ne yapmam gerekiyor :(

şu anda öğrenci olduğunu ispatlayan belge olacak, benim de bildiğim 6 aya kadar geçerli yeniden al işin garanti olsun

yakopasa' Alıntı:
tekin61' Alıntı:
frekans_zz' Alıntı:
arkadaşlar tayin için üniversiteden aldığımız belge yeter li mi?
öğrenci belgesi yeterli hocam.
hocam benim üniversiteden aldığım öğrenci belgesinin tarihi baya eski. 07/12/2012 olarak gözüküyor tarih. Şimdi ben kayserideyim ankaraya gidip yeni bir öğrenci belgesi almam gerekiyor mu?

2012 Aralık arşivlik olmuş o belge hocam. Yenisini almanız da sağlıklı olur.

tekin61' Alıntı:
Arkadaşlar bende tayin isteyeceğim. 60 puan BÖTE. Yalnız 2012 Eylül'de kayıt oldum, "ve" ilavesi kafamı karıştırıyor. :|
hocam o ve ibaresine takılma sen, şubat 2013 dekine hakkın olduğu için başvurabilirsin. ve nin anlamı 2012 ağustosta hakkı olanlarla birlikte 2013 şubatta hakkı olanları demek istiyor. ikisindede hakkı olması gerekmez. başvurunuzu yaptınız mı

mr.nfyc' Alıntı:
tekin61' Alıntı:
hocam o ve ibaresine takılma sen, şubat 2013 dekine hakkın olduğu için başvurabilirsin. ve nin anlamı 2012 ağustosta hakkı olanlarla birlikte 2013 şubatta hakkı olanları demek istiyor. ikisindede hakkı olması gerekmez. başvurunuzu yaptınız mı
Hocam dün itibariyle o endişeyi attım üzerimden. Şubat 2013 sonuna kadar yüksek lisansa kayıtlı olanların başvurabileceğiyle ilgili açıklama rahatlattı beni. :D

tekin61' Alıntı:
mr.nfyc' Alıntı:
tekin61' Alıntı:
Hocam dün itibariyle o endişeyi attım üzerimden. Şubat 2013 sonuna kadar yüksek lisansa kayıtlı olanların başvurabileceğiyle ilgili açıklama rahatlattı beni. :D

evet tabi birde o açıklama geldi ve kafaları biraz olsun rahatlattı , ancak ben hala şubat 2013 den sonra kaydolan şu an 2012-2013 bahar dönemini öğrenci olarak geçirmişlere yazık ettiklerini düşünüyorum. O adamlar öğrenim özrünün yapılmayacağını bile bile yüksek lisansa kaydoldular. haaa şimdi ağustosta temmuzda yeni kayıt olmuş olanlara bişey demiyom onların zaten durum daha vahimde ama şubatta kaydolanların gerçekten hakkı olması lazım

Geri