eğitek soruşturması

Kodla Büyü
arkadaşlar seviyeyi düşürmeyin akıllı olun. burası bilgi paylaşım platformu kahvehane değil

Saygı değer büyüklerim eğiticiliği 30 Haziran ben bırakacam yeni gelecek arkadaşlarım Allah yardımcınız olsun espride olsa sakın olur olmaz yazı yazmayın tecrübe konuşuyor daha sonra benim gibi moreliniz bozulmasın iyi çalışmalar. Vatanını seven işini en iyi yapandır.

bnde bana bu olayı yaşatn ankaradaki h.k.s. ve diğer ekibe hakkımı helal etmiyorum

bu arada savunma sonunda herkese uyarı gelecekmiş..lanet olasılardan

badboys' Alıntı:
bide bana derler yeyin birbirinizi bakalım hehehe :p :p

Sayın badboys (cinoemre), sen de eğitici değilmisin, şimdi değilim dersin , ama ben senin eğitici olduğunu kesin biliyorum,
Nerdenmi biliyorum, kuşlar söyledi........!!!!

Dün MEGEP iliçi alan değişikliği başvuruları sona erdi. Burada Anadolu türü okullara geçmek isteyipte tercih yapanlardan uyarı cezası alan varsa eksi(-) puan kesiyorlardı.

Yönetici Atama yönetmeliğinde de uyarı cezasına eksi(-) puan var.

İnşallah herhangi bir uyarı, ihtar vs. almazsınız. Geleceği etkileyen bir durum. Yarın birgün Uzman, Başöğretmen başvuruları başlar o zamanda karşınıza çıkacaktır.

Hayırlısı olsun be kardeş bu ülkede iş yapana zaten çelme takılıyor bende işimi gücümü bırakıp sınava çalışsaydım ne güzel olacak mış.yazık canım sıkılıyor hala anlamak mümkün değil....

şşşşşşşş formator5555 cıssss . sen akıllanmamışın heralde. bak ben uslu çocuk oldum :)

ebfo45' Alıntı:
şşşşşşşş formator5555 cıssss . sen akıllanmamışın heralde. bak ben uslu çocuk oldum :)

Hocam zaten sen bence1-2 ay hiç mesaj atma geçen gün bi arkadaş seni iyi bozdu... Bizim ilde bile muhabbetti döndü bizim il koordinatörünün dediğine göre sen birde formatör grubuna Hakkaten bu sefer bırakıyorum artistlik olsun diye değil falan yazmışsın. Valla benden söylemesi millet dalga geçiyor saygılar.

ayhan hocam bana yazdıysan şayet
ben mail grubuna değil yazmak artık okumuyorum bile inan..bi yanlışın var gibi..

formator5555' Alıntı:
ayhan hocam bana yazdıysan şayet
ben mail grubuna değil yazmak artık okumuyorum bile inan..bi yanlışın var gibi..
Yok hocam size değil cemal hoca sanıırm bizimilde geçen gün baya muhabbeti döndüde ordan biliyorum.

kardeşim milletin lafı beni ilgilendirmez. ben bırakmıyorum dedim mi ki de arkadaş beni bozsun. benim kararım hala bırakmak yönünde ama iki ay sonrakki bir olay için şimdiden konuşmak yanlış. zaten benim ilçeme kontenjan verilmedi. başka ilçeye gitmek işin maddi boyutuna bakarsan işime gelmiyor. ama ne dersek diyelim laf anlatamıyoruz bazılarına artı şunu da söyleyeyim o arkadaş beni direk muhatap alarak yazdı bana özelden yazabilirdi bu forumda beni tanıyan bilir ben kimseye genelden direkt sataşmam yazmam ama yazana da cevap veririm. bi derdi olan varsa özel mesaj atabilir . bu konuda artık konuşmak istemiyorum herkes kimin ne olduğunu biliyor ki bu hiç umrumda değil önemli olan Hak katındaki durumumuz.
not1:ayrıca sizin il neresiymiş merak ettim.
not 2: ben öyle bi nikin arkasına saklanıp ona buna laf atmam. adım da belli cismimde . neyse dedim ya bilen biliyor.
not 3: ne önemli adammışım ya millet benden bahsediyor.

cemal hocam bence yanlış anlaşıldı..bu güne kadar da bayağı yardımı oldu...hakkını yemeyelim..bu kadar hak yiyen varken..

Geri