eğitek soruşturması

Kodla Büyü

formator5555

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar eğitek in açmış olduğu soruşturmada (Mail grubu için)
soruşturması tamamlanan ve ceza alan varmı acaba
bakanlık ne gibi ceza veriyo acaba

mail grubuna atılan sınav eleştirisi için bazı arkadaşlara soruşturma açtılar..biride benim tabiki :p

beni çektiler de filistin askısına
bide gıcık bi müfettiş geldi
arkadaş iki satır maile iki dosya soru çıkarmış mübarek :p :p

iyi bi tek ben varmışım soruşturalacak
bakanlık okadar ciddiye aldığına göre ben neymişim be

Bu eleştirinizi nereye yapmıştınızda onlar size soruçturma açmış hocam. Merak ettim doğrusu :shock:

iki satır maile 2 sayfa soru sordular dedim.müfettiş iki sayfa soruyla geldi karşıma
eleştiri ise eski eğiticilerin neden kendi aralarında bir sınava tabi tutulup elenmediği konusunda idi.Aslında işlediğim suş DGM likmiş de haberim yokmuş.
İddianame:
moral motivasyonu bitirmişim eğiticiler çalışamamış
uygulanan ve uygulanacak projeleri aksatmışım
Ankarada bakanlıktakileri incitmişim falan filan bi sürü saçmalık :p

ben yeni eğitci oldum. 8) yazım gelmedi henüz. :x
Bak benim de moralimi bozdun. :(
Kötü insan. :lol:

eğiticilerin iç meselesi hocam. formator5555 başka eğiticilere de soruşturma açıldı. fakat bu foruma yazan 5/10 eğitici olduğu için sen sadece sana açılmış sanabilirsin :)

bana da geldi fakat şu an müfettişi görmedim. savunmamızı vereceğiz bakalım :)

cimenwd' Alıntı:
Bana da açmışlar mıdır? Fake yaptım ya. Bi de veri topladım :lol:
kaşınma istersen cimenwd aga.
kaç keredir aynı şeyi söyleyip duruyorsun. Adamların aklına gelmese bile akıllarına getirecen.

"cimenwd" hocama kimse dokunamaz.
O adamı burdan alırlarsa bende giderim. :p

Onsuz forum çekilmez. :lol:

ayrıca bu soruşturmalardan bişiy çıkmaz. Yalnız dikkat edin. Suçlamalar sistemi kötüler açıklama yapma niteliğindeyse. bilemem.
:? :?
:?

İşleri yok galiba neyapalım diye düşünmüşler siz akıllarına gelmişsiniz ve bunlara soruşturma açalım demişlerdir. Bunun mantıklı bir açıklaması yok... :?

ben gruba yazdığım mail de bir soru ve 4 şık göndermiştim. Soruşturma açıldı Müfettişin yanına gittim bir dosya dolusu evrak olmuş.
yukarıdakiler bizim ceza almamızı istiyorlar. ayrıca yeni görevlendirmede bizleri çizme ihtimalleri varmış.
bu da yetmez miş gibi denge tazminatları ile ilgili yazı geldi. ilden geçmişe yönelik olarak alınacağınıda söylediler
neyse yukarıdakileri eleştirmeyeyim yeni bir soruşturma açmasınlar

HK bizim sayemizde doktorasını yapsın biz denge tazminatından olalım iki satıt mail yüzünbden soruşturma yiyelim efendilerin rahatı bozulmasın haziranda bırakmayan eşşektir hemd eeşşoleşşek.

Delinin biri kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış :mrgreen:
Arkadaşlar inanmayın böyle laflara yok öyle birşey... :D

ne yok acustic27 . ifade verirken yanımda sen var mıydın git işine allahını seversen. artı degne tazminatı yazısını bugün kendi elcazımla getirdim ilden.

Geri