DIABLO III

Kodla Büyü
sız oynayın bıze anlatın :)= ben sımdı alamam malesef bıde wdoktor la oynayan varmı ben baskasını tanımamda :puhaha:

pvp modu eklenecek deniyor bakalım biz de beklemedeyiz. Ben Demon Hunter ile başladım ama Act 2 de Beliali bile geçemiyorum normal zorlukta. Inferno hayallerim sadece hayal olarak kalacak sanırım.

110 lira verdim. Bence verdiğim her kuruşa değer. Orjinal oyun ara sıra alırım ve genelde önce ucuzlamasını beklerim ancak Diablo 3 için beklemek saçmalık olurdu.

Hunter'ım 33. lvl oldu. Nigthmare zorluk seviyesinde tekrar bitirmek niyetindeyim fakat gittikçe de zorlaşıyor. Neyse ki Demon Hunter almışım. Yeteneklerini keşfettikçe daha da keyifli oluyor yaratık kesmek.

Level 60 olunca önce infernoya gelebilmek sonra da bir süre sadece item ve para için kasıyorsun ve ardından the end. Baymaya başlıyor. Bakalım genişleme paketi nasıl bir yenilik getirecek.

aynen hocam sıkıldım bende. olay sadece altın ve item işine dönmüş. bllizard ı bu yönden kınamak gerek. sadece biraz daha kazanmak için bu yapılmaz. bazı satılan itemlere bakıyorum isim bile yazmıyor.

biz daha alamadık siz bitirdiniz :puhaha: :puhaha:

para yok huzur var.....

alma starcraft veya wow çok daha kaliteli. ben ilk günden beri oynuyom online giriş yapıp evrendeki diğer oyuncularla beraber bişeyler yapamadığın tek oyun budur kesin.

abi bu nedir ya :D ortaokul - lise - üni = bitti işe başladım hala diablooooooo : )

süper iş çıkartmışlar :++:

Starcraft 2'yi ben de beğendim. İndirimden almıştım. D3'ün de genişleme paketinden umutluyum aslında

sc2 akar gider wow akar gider diablo 3 ten cacık olmaz istedikleri kadar expansion getirsinler istedikleri kadar yama getirsinler. oyun bir kere ilk çıktığı gün kaybetti.

ilon' Alıntı:
oyungezer' Alıntı:
Starcraft 2'yi ben de beğendim. İndirimden almıştım. D3'ün de genişleme paketinden umutluyum aslında
D3ten birşey beklememeni söylemiştim :)
The Elder Scrolls Online'da iyi olacak gibi görünüyor.
http://www.youtube.com/watch?v=0jNT5cMw ... r_embedded
Öyle deme hocam. Diablo 2'de de expansion pack ile bir çok yenilik getirdiler oyuna. Gerçi 3. oyunun durumu biraz farklı. Yaptıkları radikal değişikliklerden geri adım atmaları imkansız gibi. Ben genelde online oyunları sevmem. Tek kişilik hikayeleri daha çok severim. Bakalım Beteshda Elder Scrolls Online ile değiştirebilecek mi fikrimi.

Geri