DIABLO III

Kodla Büyü
Re: DIABLO III Nihayet

arkadaş lise bitti üniversite bitti mesleğe başladım hala diablo :D
var mı diablocu burada :D. Hayatımda ilk defa para vererek oyun alıyorum. Ama buna değer. Oyunum yarın elimde olacak, ondan sonra artık eve kapanış süreci başlıyor :D

dün neydi öyle kabustu resmen . 9 lvle kadar kastım sonra battle net göçtü çaoğu ülkede oynanamadı oyun müthiş bir izdiham vardı. ama gene tekrar ediyorum oyunu oynamanın en kısa yolu battle.net hesabı açıp oradan dijital purchase var oraya tıklamanız .dvd olarak alan arkadaşlarda battle.net hesabı açmadan oynayamazlar

Bu oyunun Collestor's Edition'unu bulunduran ve satmak isteyen var mı?

CE versiyonunu 240'a alıp 500-600 arasında bir fiyata satıyorlar karaborsada. :x

mfacil' Alıntı:
ben pc bakıyorum hocam http://www.vatanbilgisayar.com/notebook ... I_ID=60034
bunu alıcam sonra oyunu alırım artık su an inceleme asamasındayım forum dolanıyorum pc hakkındakı dusuncelerı alıyorum sızde bıze oynu ogretırsınız artık 12 sene olmus yaslanmısız beee

Merhaba hocam bunun yerine i7 işlemcili olan
LENOVO Z570 59-326067 CORE i7-2670QM/6GB/750GB/DOS/15.6"/2GB GT540M
modelini öneririm fiyatı 1850 TL

şu an içim gitse de crackli vs bişeyler beklemek durumundayım duygusal nedenlerden ötürü

Oyunun mantığı seviye atlama ve item toplama üzerine. Grafikleri pek mühim değil. Tabii ara sinematikler yine muhteşem olacaktır.

arkadaşlar benim faka karıştı.
2 gündür diablo arıyorum ama farklı şeyler çıkıyor
diablo 3 collectors edition ile diablo 3 arasında fark varmı?
bu iki oyun aynımı farklımı.

box alayım diyorum ama piyasada kalmamış. nereye gittiysem ilk gün bitti diyorlar :D

ce versiyon farklı daha pahalı koleksiyon için. galiba içinde hikayeyi anlatan kitapçık vs. var. bi de normal versiyon var (benim box tabir ettiğim) 110 TL olan. 110 TL likten alayım diyorum. netten indirip serial için para verince de oynanıyo. da oyunu aldıktan sonra dvd si elimde olsun isterdim

tanzzz1' Alıntı:
arkadaşlar benim faka karıştı.
2 gündür diablo arıyorum ama farklı şeyler çıkıyor
diablo 3 collectors edition ile diablo 3 arasında fark varmı?
bu iki oyun aynımı farklımı.
http://us.battle.net/d3/en/blog/5422320/
bu adrese giriyon buy diablo 3 diyon battl.net hesabı açıyon parayı bayılıyon. sonra da oyuna login ekranında battle.net hesabını yazıyon giriyon. oyunu indirmek için de sana link vericek 7.6 gb

karekedi' Alıntı:
ce versiyon farklı daha pahalı koleksiyon için. galiba içinde hikayeyi anlatan kitapçık vs. var. bi de normal versiyon var (benim box tabir ettiğim) 110 TL olan. 110 TL likten alayım diyorum. netten indirip **** için para verince de oynanıyo. da oyunu aldıktan sonra dvd si elimde olsun isterdim
CE versiyonu 300 civarına bulabilsem alacağım fakat karaborsada 500 lira

Blizzard, Diablo 3'te yaşanan sorunlar için özür diledi.

Diablo III, Pazartesi günü yayınlandığında bir anda tüm oyuncuların sunuculara yüklenmesi nedeniyle "Error 37" hatası ortaya çıktı. Blizzard'ın tüm sunucuları tam kapasite çalışmasına rağmen aşırı yükü taşıyamayan sunucuların çökmesi oyuncuları çileden çıkardı. Blizzard öncelikle yüzbinlerce oyuncunun aynı anda internet üzerinden bağlanarak çökerttikleri sunucu sorunları akabinde de auction house'larda sorunlar oluştu. Blizzard gerçek para ile ticareti oyunun çıkışından bir hafta sonrası olan 22 Mayıs'ta başlatacaktı ama aynı sebepten ötürü gerçek para ile ticaret de erteleneceği bildirildi.
--------------
starwars aldım ben 5-6 ay önce ...hala oynuyorum
http://www.swtorturk.com/Forum/forum/

Oyunu geçen hafta satın aldım. Bu hafta biraz oynama fırsatım oldu. Hunter ile 10. leveldeyim. Oyun hakkındaki düşüncem: Tek kelimeyle harika (Sunucu problemleri hariç)

oyungezer' Alıntı:
Oyunu geçen hafta satın aldım. Bu hafta biraz oynama fırsatım oldu. Hunter ile 10. leveldeyim. Oyun hakkındaki düşüncem: Tek kelimeyle harika (Sunucu problemleri hariç)
hocam kaç lvl oldunuz şimdi, ben 37 oldum. demon iyi gibi görünüyor. gerçi Str herolara karşı zayıf kalıyor gibi, damage az. tuzaklar olmasa iş zor :D

oyunun fanatikerinden birisiyim, ilk oyundan bu yana oynadım bu oyunu, ama olmamış diablo 3, 60 lvl oluyorsun, sonra para ve item kasıyorsun, işe yarar item düşürmek mucize, inferno act 3 ve act 4 ten düşüyormuş güzel itemler, orayaya gitmekte inanın çok ama çok zor, bir müddet sonra sıkıyor oyun, aynı yerleri oyna dur, ilerlemek büyük sabır istiyor infernoda. ben şu anda act 1 deyim infernonun, lich king i zor kestim. elitler zaten başa bela, bazen öyle bir elit geliyor öldürmek imkansız, mecbur oyundan çıkıp tekrar aynı yerleri oynayıp kolay elit gelmesi için dua etmek gerekiyor :) yani kısacası o eski diablo tadı yok diablo 3 te, saygılarımla.

hocam zaten olayın güzelliği burada, bütün özellikleri sistem kendi veriyor. önemli olan item kasabilmek ki o da o kadar kolay olmamalı. hatırlarsınız diablo 2 de rune ile silah ya da zırh yapımında o taşları toparlayıncaya kadar göbeğimiz çatladı :D. ayrıca zaten amaç oyuncuları zorlayıp birlikte oynama olayını artırmak. barbar tanklayacak, demon trap atcak, ötekiler kesecek vs.. ;)

tamam zor olsun ama amaç sadece item kasmak olmamalıydı, 150 küsür saat oyun sürem var inan ki bir tane işe yarar item düşmedi, üstümdekiler hep ah den

oyunu inferno dan sonra başlıyor. infernoda mecburen tek girmen gerekli veya çok iyi bir tank ve çok iyi bir dps oynayacakki işin içinden çıksın.
oyunun başında barbarian atım lvl 60 a geldim bir hışımla . ama baktım olmuyor gitmiyor öldüremiyorum elemanları ama kolay da ölmüyorum sıkıldımm... sonra demon oldum lvl 60 oldum 25k dmg var itemleri iyileştirdim filan infernoya girdim girmez olaydım . tek dahi girsen herhangibir yaratık 1 kere üflese geberiyon anında . public ile grup halinde gireyim dedim olmaz öyle şey tanklara tek atıyor elemanlar oynanaması imkansız . yani infernodan sonra mecburen tek girmen gerekli . müthiş kite yapman lazım. sonra dedim abi olmucak bu iş geç barbara. güzelce itemleri yeniledim 45k sağlık var 14k dmg. skilleri yeniden dizdim. zaten berserker skili açıyon dmg oluyo 35k. vuruş hızı da eşşek arısı misali aşırı seri . karşısında hiçbirşey duramıyo indiriyo anında. amele gibi dalmadığın sürece zamanını beklersen düzgün oynarsan hepsi iniyor. ve akşam bi dünya rare item düşürdü. sürekli elite kestiğim için magic find otomatik artıyor . rare item açarken magic find itemleri de takıyom %200 ile şuan itibariyle düzgün itemler düşmeye yeni yeni başladı. barbarian diyorum başka bişey demiyorum. bi de AH sistemini iyi kullanın bazıları yanlışlıkla ucuz item koyuyo oradan da iyi gold kazanabilirsiniz. benim için dün barbara geçtiğim gün herşey yeniden doğmuş gibi oldu oyundaki sorunlarıma epey çözüm oldu ilerlenmiyordu çünkü.
demon hunter ile butcher kesicem Allahım 1 saat geberdim tek atıyo eleman sonunda kestim gerçi de zor yani sürekli kitelamak gerekli ranged elemanlarda. şimdiki hedefim elimdeki 800dps gücündeki 1h silahı 1100+ yaptımmı aşırı derecede rahatlarım oyunu full farma da dönüştürebilirim. oyunun şuan eksik bölümler var açıkçası pvp modunu bekliyorum ve bu yaza kadar açılır büyük oalsılıkla

Ya szi uçmuşsunuz. Ben hatayı başta yaptım demon almakla. Çok dayanıksız çıktı. Bir de evdeki PC yandı kaldık laptopa. Eski tadı alamamaya başladım. Bu AH olayına da kıl oldum. Zira ticari zekam sıfıra yakın. Neyse. Hangi karakterle hangi taktikleri izliyrsunuz bu başlıkta paylaşabilirseniz sevinirim.

blackrose' Alıntı:
oyunun illa hesap açıp online baglımı oynamak gerek singel oynanmıyormu?
diablo 2 gibi
Aynen ilk dediklerin gibi orj alıp online olman gerekiyor oynarken. Single modunu açmak için de online olman gerekiyor.

diablo3 eskileri aratıyor diyenler çoğunlukta...star wars the old republicde de aynı oldu insanlar sıkılıyor bir sürre sonra......Guild war2yi bekliyor bazıları....
diablo3 te pvp yokmu?Bir arkadaş patch beklediğini söylüyor?

Geri