Deneme Amaçlı iota Aldım

Kodla Büyü
bende binance kullanıyorum,alt coin olayında tüm gece heyecan oluyor:)daha çin açılmadı hele bir gece olsun işin rengi değişiyor:)

XLM dün dediğim gibi gece iyi kazandırdı,sonrasında BRD'den kazanıp ve LTC aldım:)İki gündür primsiz..
İnsan uykusuz kalıyor ya:)

Ripple 50 dolar olması demek Market Cap 2 Trilyon Dolar olması demek ki bu 1 sene için de imkansıza yakın... Zaten 1 dolar bandını aşarak rekor kırdı..

belki imkansıza yakın, ancak btc bu kadar artacağını, 100$ dan 15000$ katlanacağıda imkansıza yakındı. Olurmu bilmem, ama 2018 sonunda 1 trilyolan dolar hacim bence çok uzak bir hedef değil. Denedik bakalım ne olacak???

Hocalarım paralarınızı çöpe atmayın. Ne olduğu, nasıl kazanç sağladığı belirsiz sistem bunlar. Allah korusun faiz varsa içinde hep sakat. Dünya ve ahiretiniz için uzak durum bence.

bu gün ripple resmen uçtu, bunu yazdığım zamanlarda 2$ oldu. bakalım 2018 de bizi ne bekliyor??

Ben de 11 e Fiat Uno aldım 12 veren olursa satacağım. Şaka maka 30 a yakın yorum var hiç birini anlamadım. Millet aşmış kendini bravo ☺☺

Uno kısmı doğru :)

XVG içinalım fırsatı doğabilir. 900 civarı alınabilir. Yükselişe geçmek üzere. Adettendir YTD.

arkadaşlar iota yı okulda bir arkadaşta önerdi yalnız nasıl alınır nasıl satılır biraz bilgilendirme yapabilirmisiniz bu olaya çok uzağım

XVG,TRX,BTS,CDT,LRC 3x yapar gibi geldiği için bunlara bölüştürdüm bende bakalım..Binance IOTA wallet suspend uyarısı çıkıyor arada,sinir oldum,değiştirdim..
Zaten ripple,stellar ve ada iyi prim yaptı,ilk düzeltemede girerim tekrardan..

Paribudan hesap açın hocam,parayı eft yapın,sonra oradan BTC alın,binance e aktarın,oradan işlem yapmaya başlarsınız..

Hocam paribudan almanızı tavsiye etmem ben. Ben de ilk aldığımda paribudan btc( 3500 dolarken :( ) alıp yabancı borsaya göndermiştim, komisyon olarak 0.005 btc alıyor ki bitcoin fiyatını düşününce ciddi rakam tutuyor. Onun yerine btcturk ten ethereum alıp gönderebilirsiniz. Eth komisyonu da 0.005 ama fiyatı düşük olduğu için çok meblağ tutmuyor. Paribu da üyelik doğrulaması yapmadan 500 tl lik işlem yapabilirsiniz, btcturk de işlem yapmak için üyelik doğrulaması yapılması gerekiyor ve yaklaşık 24 saat sürüyor. Ben akşam 10 da üyelik için belgeleri sisteme yükledim sabah 11 gibi onayladılar. İotayı yabancı borsalardan alabilirsiniz, bitfinex ve binance kullandım, tercihim binanceden yana. Hem kendi kripto paraları olan bnb yi kullanırsanız komisyonu yarı yarıya az alıyor hem de mobil uygulamaları efsane. Aklınıza takılan bir şey olursa elimden geldiği kadar yardımcı olurum. Ben bnb iota ripple tron ve diğer ismini bilmediğim ucuz paralardan bir miktar attım köşeye yattım pısuya bakalım. Binance kullanacak arkadaşlar aşağıdaki referans linkimden kayıt olursa bana da faydası olmuş olur
https://www.binance.com/?ref=15001677

Hocam paribudan almanızı tavsiye etmem ben. Ben de ilk aldığımda paribudan btc( 3500 dolarken :( ) alıp yabancı borsaya göndermiştim, komisyon olarak 0.005 btc alıyor ki bitcoin fiyatını düşününce ciddi rakam tutuyor. Onun yerine btcturk ten ethereum alıp gönderebilirsiniz. Eth komisyonu da 0.005 ama fiyatı düşük olduğu için çok meblağ tutmuyor. Paribu da üyelik doğrulaması yapmadan 500 tl lik işlem yapabilirsiniz, btcturk de işlem yapmak için üyelik doğrulaması yapılması gerekiyor ve yaklaşık 24 saat sürüyor. Ben akşam 10 da üyelik için belgeleri sisteme yükledim sabah 11 gibi onayladılar. İotayı yabancı borsalardan alabilirsiniz, bitfinex ve binance kullandım, tercihim binanceden yana. Hem kendi kripto paraları olan bnb yi kullanırsanız komisyonu yarı yarıya az alıyor hem de mobil uygulamaları efsane. Aklınıza takılan bir şey olursa elimden geldiği kadar yardımcı olurum. Ben bnb iota ripple tron ve diğer ismini bilmediğim ucuz paralardan bir miktar attım köşeye yattım pısuya bakalım. Binance kullanacak arkadaşlar aşağıdaki referans linkimden kayıt olursa bana da faydası olmuş olur
https://www.binance.com/?ref=15001677

hocam binance.comdan direk ripple alabiliyormuyuz kredi kartı ile yoksa btc alıp çevirmemizmi lazım

0.05 den poe (144 tane) aldım şuan 0.11 ve tam gaz gidiyor. Xrp (13) tane) yi 1.07 den aldım şuan 2.00. işi öğrenmek için aldım. BTC biraz daha düştükten sonra bu 100 TL alayım diyorum. Hesap bilgileri mi bi yere yazdim, her yıl sonuna da kontrol edeceğim. Bağımlılık yapma olasılığı yüksek, şöyle 1000 TL ile giriş yapayım binance üzerinden alış satış lari yapayım desem aylık bir ek ders rahat çıkarırım gibi, ondan uzak durma taraftarıyim. Sonradan niye almadım dememek için aldim.

kredi kartıyla binancedan alınamaz. Birkaç borsa dışında buna izin verilmiyor.

Bu arada paribuda komisyon 0,005 btc değil 0.0005 btc. bilginiz olsun.

Şimdi bir de vitrocoin diye bir coin çıkmış, sitelerine üye olana 100 vtc hediye veriyor. 42 dolara karşılık geliyor 100 vtc. Şimdilik işe yaramıyor 31 gün sonra aktif olarak borsada yer alacaklarmış, o zamana kadar fiyatı da bir kaç dolar eder tahminimce. Ama bilemiyorum sazan.avi falan da olabilir, hatta büyük ihtimalle öyledir :) Neyse herhengi bir parola, ödeme bilgisi, tel numarası yada dosya indirme falan istemediği için güvenlik kaygısı gütmeden ıvır zıvır için kullandığım bir eposta adresiyle üye oldum ben hemen 100 vtc verdi. 1 ay sonra görürüz bakalım hoş mu boş mu. İsteyen aşağıdaki referanslı linkten üye olabilir.
https://www.vitrocoin.com/register?ref=lifNhe

Son düzenleme:
Görüdüğüm kadarıyla dijital para almak iyice kolaylaşmış. Peki bu dijital paraları nakite çevirmekte bu kadar kolay mı? Bazı yerlerde almak değiştirmek çok kolay ama nakite çevirmek çok zor diye yorumlar okudum. Sizlerde durum nedir?

Yeni bir coin piyasaya girecek mart ayinda. White paper i guzel gelecek vaat eden bir coin. Kayit olanlara 1000 coin tanimlaniyor. Buradan uye olabilirsiniz.

Görüdüğüm kadarıyla dijital para almak iyice kolaylaşmış. Peki bu dijital paraları nakite çevirmekte bu kadar kolay mı? Bazı yerlerde almak değiştirmek çok kolay ama nakite çevirmek çok zor diye yorumlar okudum. Sizlerde durum nedir?
Paraya çevirmek için coini türk borsalarından birisine gönderip oradan satıp tl olarak hesabınıza eft yapabiliyorsunuz. Öyle zor bir olay yok yani.

iota bir ara cok revactaydi. Su anda biraz duruldu sanirim. Su anda 10 milyar dolarlik bir market hacmi var. Toplamda 2,779,530,283 adet var ve gamami piyasada. Daha ne kadar yukselir bilmek zor.
Aliyim kenarda dursun diyenler icin yeni bir kripto para mart ayinda piyasaya cikacak. Incelemek icin tiklayin.

Geri