Daha ne demeli yazıklar olsun.

Kodla Büyü
biz anasınıfı öğrencisiyle konuşurken bile özen gösteriyoruz, değer veriyoruz, değer verdiğimizi belli ediyoruz. Üzüldüm arkadaşımız adına.

İşin kötüsü karıştıran da BT öğretmeni.

Çok yakında yeni bir ince ayar, bizim için kapıda millet. Hazırlayın kendinizi. Ben bakanların isim ve resimlerini ezberlemeye başladım. İnş değişmezler, değişirlerse bittım

bu zat-ı muhterem haber muhabiri değil miydi o spor bakanlığı yapabiliyorsa bilgisayar öğretmeni de uzmanı olduğu işi haydi haydi yapabilir

yavşak bunlar.Bunlar hiç heyecanlanmamışlar sanki. Tayyibi görünce tir tir titriyorlar ama. Sizin ne olduğunuzu biliyoruz. biz...Öğretmen arkadaşıma sonuna kadar destek.Heyecanlanmış olabilir.

İnsanlar her gün kameraların karşısında konuşmuyorlar,
Allah bilir kaç gündür bakan gelecek diye okulda hazırlık yapmaktan büyük bir telaş ve gerginlik vardır.
Öğretmen arkadaşımız orada heyecanlanıyor belli ki, çok doğal.
Bunu geçiştirmek yerine, diline dolamak, alenen dalga geçmek, en hafifinden terbiye ve ahlak eksikliğidir ki bir aşağılama ifadesi değil öğretmenimin söylediği söz,
Bugün uzun yıllar önce "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" ifadesini kullanarak,
eğitim ve eğitimcinin ne kadar önemli olduğunu anlatan bir ecdadın soyundan gelmekle gurur duyan, onur duyan insanların,
en ufak bir durumda, hatta üzerinde durulmasının bile gereksiz olduğu bir kelime yüzünden öğretmenimizin üzerine gitmesi utanılacak bir durumdur.
Bugün kutsal bir meslek olduğunu hep vurgulayıp, bir çok insanın tam tersini uyguladığı güzel ülkemde,
yazılacak ve söylenecek çok şey olmasına rağmen, Allah ıslah etsin diyorum. Yazıklar olsun.
O öğretmenim belki foruma da üyedir, eğer okuyorsan öğretmenim söylemiş olduğunuz kelime,
karşılaştığınız muameleyi yapan bir insan için fazla iyimser olmuş, durumu çok izah edememiş, ama olsun,
sakın ola ki moralinizi bozmayın,
siz aynı zamanda insanlara saygılı, nerede nasıl konuşacağını ve davranacağını bilen bireyler yetiştirmek için de öğretmen oldunuz,
% 100 başarı mümkün değil biliyorsunuz, elinizden geldiğince yolunuza devam edin bence.

biraz önce okan bayülgenin videosunu izledim sigara yüzünden kızı aşağılayan şimdi bu durum bu insanlar kendilerini ne zannediyolar acaba 5 para etmeyecek tipler kalkmış başkasını aşağılayıp kendini tatmin ediyolar :verymad: :verymad: :verymad:

Neyse ki haberin altına yorum yapan arkadaşları gördüm biraz rahatladım, zaten şuan 1. sırada bu haber.

sen bu ülkenin koskoca bakanına nasıl müdürüm dersin be öğretmen.....kişilik yoksunu insanlar bunlar

bir de öğrencileri koltuğunun altına almış, öğretmeninize fırça atıyorum siz de benim tarafımdasınız diyor, halka da bu mesajı veriyor... sen okumuş öğretmene doktora fırça atabilirsin ey vatandaş okumuşa düşmanlığını gizleme... o öğrenciler de her şeyin farkında umarım okul idaresi öğretmenine sahip çıkar...

Ekli dosyalar

• 801316_htmansetyeni.jpg
    801316_htmansetyeni.jpg
    54.7 KB · Görüntüleme: 924
meslektaşımızın düştüğü kötü bir durum yok. doğal davranmış, yapmacıklık yok samimiyet üst düzey.

müdür için sıkıntı olmuş, pardon bakan

Öğretmenlik bi durum yok kii insanlık hali diyebilecek insan olması lazım karşındaki

Vardım ilim meclisine ettim ilim talep
İlim sonra gelir dediler illa edep illa edep
Yunus Emre

şaşırmaya gerek yok bence MODAYA uymuşş..at öğretmene fırçayı medyada arkanda halk da hatta öğretmende... biliyorsunuz ki akp yönetim şekli tayip kime ne derse arkasından yalakaları daha fazlasını der.
muhteşem yüzyıl da olduğu gibi. evet muhteşem yüzyıl konusunda haklı bile olsa rte diyene kadar bir tane bakan milletvekili bir şey demiyordu şimdi rte cephe alınca başladı suç duyurularına kişiliksiz yalaka insanlar.

Re: Suat Kılıç'tan Bilgisayar Öğretmenine Ayar.

insan dili sürçüp bir hata yaptı diye bu kadar aşağılanmaz duymazıdan gelse kıyamet kopardı sanki

müdür denmesi içine batmış adamın...ego böyle birşey...o koltuk gerçekten insanları evrimleştiriyor. yazık bakana yakışmamış...

Bu kadara enaniyet sahibi olunmaz... Bu tip basit bir hata üstü örtülecekken öğretmen rezil edilmiş... Bir de şu lafa takıldım "bilgisayar bilmeyen var mı?" çok komik :puhaha: Doğru bu ülkede herkes on numara bilgisayarcı bilgisayar öğretmenlerine boşuna para veriyorsunuz? Çünkü Türkiye'nin uzay çağında bir teknolojisi var yazılımcılıkta bir numarayız. İşletim sistemlerimiz, arama motorlarımız ve sosyal paylaşım sitelerimiz var ya ne gerek var bilgisayar öğretmenine...
Sayın Bakana şunu hatırlatmak gerek bilgisayarı açıp kapatmak facede yazmak ve sadece oyun oynamakla bilgisayar bilmiş olunmaz bu durum çok komik :-1:

Kendilerini ne zannediyorlarsa artık. Bir öğretmenin ne değeri olabilir gözlerinde. Azarlarlar da, fırçalarlar da...

Geri