Düğün davetiyesi üzerine yazılacak güzel söz bekliyorum.

Kodla Büyü

bilkem

Site Gezgini
Arkadaşlar rica etsem düğün davetiyesi üzerine yazılacak hoşunuza giden sözleri yazarmısnız?

"Ey Rabbimiz, ikimizi de sana teslim olanlardan eyle, soyumuzdan da sana teslim olan bir ümmet çıkar, bize ibadet yollarımızı göster, tevbemizi kabul buyur. Hiç şüphesiz sen tevbeleri kabul edensin ve çok merhametlisin." Bakara-128

arkadaşım bütün metini yazmışlardı hoştu bi bakın hocaam belki bazı bölümlerini kullanabilrsiniz :)

Evlilik yemini etmek ister misiniz?

Ben.../ Ben... (Noktali yerlere gelin ve damat adi yazilir)

... Biz ikimiz birbirimizi sevdik. Biz ikimiz birbirimizi seçtik. Biz ikimiz birbirimize es olduk.

Biz ikimiz yolcuyuz. Hayat yolunu birlikte adimlamaya söz verdik.

Yokuslari da, inisleri de beraber karsilayacagiz. Bizim için iyi yolculuk duasi edin.

Biz ikimiz yoksuluz. Baska herkesi terk edip birbirimizi tercih ettik.

Baska her seyi birakip askimiza razi olduk. Birbirimize verdiklerimizle zenginlesecegiz.

Bizim için bereketli kazanç duasi edin.

Biz ikimiz öksüz ve yetimiz. Annelerimizi ve babalarimizi birakip da geldik.

Anne ve babamiz çogu kez yanimizda olmayacaklar.

Birbirimize sefkat edip birbirimizi sevindirecegiz. Bizim için teselli duasi edin.

Biz ikimiz kör ve sagiriz. Birbirimizden baskasini görmeyecek gözlerimiz.

Kulaklarimiza baskalarinin fisiltilari erismeyecek. Birbirimize göz kulak olacagiz.

Bizim için hayir duasi edin.

Biz ikimiz evliyiz. Aski oldurmak için paylasacagiz hayati.

Kalplerimize gizli kapilar açilacak evliligimizle. Birbirimizi daha çok sevecegiz bundan böyle.

Bizim için mutluluk duasi edin.

Ve Ask Evliligin Ellerinden Tuttu - Senai Demirci

Arkadaşlar bu konuda ben de yardım istiyorum 1-2 güne davetiye bastırmayı düşünüyoruz, lütfen.

kimse okumuyor zaten hocam öyle afilli şeyler yazmaya gerek yok. bir tanıdığım bayan 40lı yaşlarda evlendi hiç unutmuyorum davetiyede nefesin nefesine tenin tenine gibi erotizm içeren şeyler vardı :D yazacaksan böyle yazacaksın kimse unutmayacak :D

Valla hocam akılda kalması için belki haklısın ama o kişinin yaşından dolayı normaldir:) Biz daha 27 lerdeyiz gerek yok o türlü olmasına daha çok aşka dair ifadeler beklentimiz.

ras' Alıntı:
Valla hocam akılda kalması için belki haklısın ama o kişinin yaşından dolayı normaldir:) Biz daha 27 lerdeyiz gerek yok o türlü olmasına daha çok aşka dair ifadeler beklentimiz.

ben geçen yaz evlendim ben bile hatırlamıyorum ne yazıyordu o yüzden böyle şeylere kafa yorarsanız hazırlık aşamasında vay halinize :)

Adem'in Havva'ya bu ilk bakışı cennette bile kalbe sığmayan aşkın arı duru bakışı.
Her görüşünde ilk kez görür gibi.
Her bakışında son kez bakar gibi.
Aşk öylece geldi. Aralarına girdi.
Ama ayırmadı birleştirdi.
Öznesi çiftse de eylemi birdi.
Ve Havva ile çift olduğunda Adem yalnızlığın ancak Allah'a mahsus olduğunu anladı. Demek bundan böyle Havva'sız yapamazdı...

nazan bekiroğlunun kitabından. bi davetiyede görmüştüm. ben de kullanmak istemiştim de bana daha çok. unutulur o zamana :)

Davetiyeyi bilmiyorum ama birisi düğün arabasına 'Rahat Battı' yazdırmış o güzeldi:)

nesquik' Alıntı:
arkadaşım bütün metini yazmışlardı hoştu bi bakın hocaam belki bazı bölümlerini kullanabilrsiniz :)

Evlilik yemini etmek ister misiniz?

Ben.../ Ben... (Noktali yerlere gelin ve damat adi yazilir)

... Biz ikimiz birbirimizi sevdik. Biz ikimiz birbirimizi seçtik. Biz ikimiz birbirimize es olduk.

Biz ikimiz yolcuyuz. Hayat yolunu birlikte adimlamaya söz verdik.

Yokuslari da, inisleri de beraber karsilayacagiz. Bizim için iyi yolculuk duasi edin.

Biz ikimiz yoksuluz. Baska herkesi terk edip birbirimizi tercih ettik.

Baska her seyi birakip askimiza razi olduk. Birbirimize verdiklerimizle zenginlesecegiz.

Bizim için bereketli kazanç duasi edin.

Biz ikimiz öksüz ve yetimiz. Annelerimizi ve babalarimizi birakip da geldik.

Anne ve babamiz çogu kez yanimizda olmayacaklar.

Birbirimize sefkat edip birbirimizi sevindirecegiz. Bizim için teselli duasi edin.

Biz ikimiz kör ve sagiriz. Birbirimizden baskasini görmeyecek gözlerimiz.

Kulaklarimiza baskalarinin fisiltilari erismeyecek. Birbirimize göz kulak olacagiz.

Bizim için hayir duasi edin.

Biz ikimiz evliyiz. Aski oldurmak için paylasacagiz hayati.

Kalplerimize gizli kapilar açilacak evliligimizle. Birbirimizi daha çok sevecegiz bundan böyle.

Bizim için mutluluk duasi edin.

Ve Ask Evliligin Ellerinden Tuttu - Senai Demirci

..... çok güzelmiş....

Ne yazarsın bilmiyorum ama ben hayırlı, uğurlu, mutlu, huzurlu, bereketli olsun diyorum. Başbakandan önce ben diyorum; en az 3 çocuk olsun, Allah günlerini göstersin hocam. Allah herkese (bana da) hayalini kurduğu güzellikleri yaşamayı nasip etsin :alkis:

Ekli dosyalar

• 48099_465335346817328_362311120453085_1962070_1082644852_n.jpg
    48099_465335346817328_362311120453085_1962070_1082644852_n.jpg
    48.9 KB · Görüntüleme: 6,143
bizim ki:
Eşi yok sevgili, bir tatlı oyun sundu câna,
"Tek mi çift mi dileğin neyse, hemen söyle bana",
Gülerek "Çift olalım, gel güzelim haydi!" dedim,
"Çift olup tek kalalım sevdiceğim, anlasana!" Hz. Mevlana

amip33' Alıntı:
tr_tuba' Alıntı:
hbasdereli' Alıntı:
Davetiyeyi bilmiyorum ama birisi düğün arabasına 'Rahat Battı' yazdırmış o güzeldi:)
:puhaha:

davetiyede söz kullanmadık ama beylere bi tavsiyede bulunayım:
eşim gelin arabasının önüne " DÜNYADA BİR TANEYDİ"... arkasına da " ONU DA BEN ALDIM" yazdırmış. ben o karmaşada bunu fark etmedim. ta ki videoları izleyene kadar.. güzel bi jestti. hele eşim gibi sabredip söylemezseniz güzel süpriz oluyor :lol:

fatihtasoz' Alıntı:
kimse okumuyor zaten hocam öyle afilli şeyler yazmaya gerek yok. bir tanıdığım bayan 40lı yaşlarda evlendi hiç unutmuyorum davetiyede nefesin nefesine tenin tenine gibi erotizm içeren şeyler vardı :D yazacaksan böyle yazacaksın kimse unutmayacak :D
:puhaha:

Bizim davetiyemizde şu yazıyordu hocam;
Sizleri Düğünümüze Konuk
Mutluluğumuza Tanık Olmaya
Davet Ediyoruz....

bende temmuzda evleniyorum.. düğün davetiyemi kendim tasarladım.. fotoğraflı olmasını istedik. örnek fotoğraflı davetiyeler genelde sünnet davetiyesi filandı.. :) bende en iyisi kendim yapayım dedim. sepya tonlarında hoş bişi oldu eve gidince paylaşırım.. yazanda sadece "Nikah ve düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız." aile isimleri, adresler o kadar :) sonuçta davetiye bu insanları davet edeceksiniz. bence kalabalığa gerek yok @fatihtasoz hocama katılıyorum.. :) mutluluklar...

ezelde başlayan sevgimizi ebede taşımanın mutluluğunu bizimle paylaşmanız dileğiyle.. eşimle birlikte yazmıştık... :)

gunica' Alıntı:
bende temmuzda evleniyorum.. düğün davetiyemi kendim tasarladım.. fotoğraflı olmasını istedik. örnek fotoğraflı davetiyeler genelde sünnet davetiyesi filandı.. :) bende en iyisi kendim yapayım dedim. sepya tonlarında hoş bişi oldu eve gidince paylaşırım.. yazanda sadece "Nikah ve düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız." aile isimleri, adresler o kadar :) sonuçta davetiye bu insanları davet edeceksiniz. bence kalabalığa gerek yok @fatihtasoz hocama katılıyorum.. :) mutluluklar...

hocam tasarımı paylaşmanı sabırssızlıkla bekliyorum..bakalım nasıl olmuş...bende aklımda 3 yıldır var olan bi davetiye şeklini yapacam..biraz maliyetli olacak ama şimdiye kadar görülmemiş bir davetiye ve tam bi bilgisayarcı işi :))

ben eski bir duvarın önünde boydan fotoğrafımızı koyarak yaptım.. uygun bir fotomuz vardı allahtan :) duvara yapıştırılmiş kağıt gibi duran kısmıda işte söz adres ıvır zıvır yazdım.. :) kullanmak isterseniz yüklerim psd.. 22mb filan

Ekli dosyalar

• davetiye1.jpg
    davetiye1.jpg
    374.8 KB · Görüntüleme: 1,194
  • davetiye1_sepya.jpg
    davetiye1_sepya.jpg
    362.7 KB · Görüntüleme: 1,194
öncelikle Allah mesut etsin hocam.
bizim davetiyede bu yazıyı seçmiştim ve baş harflerimizden logo gibi bişey tasarlamıştım onu da ekletmiştim.
"Allah'ın emrine uyuyoruz
Mutlu bir yuva kuruyoruz
Allah'tan saadet diliyoruz
Bu mutlu günümüze
Sizleri de bekliyoruz"

ihsaniye' Alıntı:
"Ey Rabbimiz, ikimizi de sana teslim olanlardan eyle, soyumuzdan da sana teslim olan bir ümmet çıkar, bize ibadet yollarımızı göster, tevbemizi kabul buyur. Hiç şüphesiz sen tevbeleri kabul edensin ve çok merhametlisin." Bakara-128

:+1:
Diğerleri davulcu manisi gibi :)

seldabal' Alıntı:
bizim ki:
Eşi yok sevgili, bir tatlı oyun sundu câna,
"Tek mi çift mi dileğin neyse, hemen söyle bana",
Gülerek "Çift olalım, gel güzelim haydi!" dedim,
"Çift olup tek kalalım sevdiceğim, anlasana!" Hz. Mevlana

:alkis:

bende çok beğenerek seçmiştim hocam :)
geçmişe döndüm 7,5 sene oldu, bir prens birde prenses eklendi mutluluğumuza Allah her isteyene nasip etsin...

Geri