Bugün ................... öğrendim

Kodla Büyü
eğer bu virüs bilgisayara bulaştıysa sadece c'ye format atmanız yetmiyor, tüm bölümlere fdisk yapmalısınız.

arkadaşın evindeki pencereyi benim yüzümden 4 gündür açık kaldığını ve hayatıma biraz daha çeki düzen vermem gerektiğini öğrendim...

Win7' de saatin yanında, en sağ alt köşede masaüstünü göster butonu varmış.

@easytr ile polemik yapmanın ne kadar boş ve gereksiz olduğunu öğrendim. amacı sadece yazmakmış, siz biz ayrımı yapıp insanları bölmekten ve kışkırtmaktan başka bir amacı yokmuş.

Dün baş belası olan w32/chir.b virüsünü (exe ve html leri siliyor) avg 2012 pro nun silebildiğini öğrendim. Avira bir işe yaramıyor.

1,5 yıldır kullandığım dizüstü bilgisayarım ile -oyunsever birisi olarak- son çıkan tüm FPS/TPS tarzı oyunları rahatlıkla oynayabildiğim için dizüstü bilgisayarların masaüstü bilgisayarları aratmayacak seviyeye geldiğini düşünürken; Adobe Premiere'in son sürümünde makinenin düştüğü haller ferrariden inip hacı murata binmişim hissi uyandırdı bende. Öğrendim ki kendi ellerinle topladığın masaüstü bilgisayarın yeri başka...

Bir forum sitesine mail adresimi yazdım diye 7 gün yasaklandım. O sitenin forum kurallarını öğrendim :lol:

Topraksız priz ile uzun süre bilgisayarınızı kullanırsanız 1 ay gibi uzun bir süre, bilgisayarınızın aşırı derecede yavaşlayacağını, hdd işlemlerinin aşırı derecede uzun süreceğini ve işletim sisteminizin geri kurtarılmayacak şekilde yani ancak format veya imaj atmak ile kurtulabilecek şekilde göçeceğini öğrendim.

Çok uzunca bir süredir bu şekilde kullanıyorum. İlk başlarda hiçbir sorun yoktu. Bilgisayarım son 2 haftada 3 defa göçünce son seferde yine önceki 3 seferde olduğu gibi yavaşlayınca bir ihtimal dedim ve uzatma kablosunu değiştirdim. Anında düzeldi.

az önce kısayol tuşlarını kurcalarken sizin yazdıklarınızla alakalı ilginç birşeye denk geldim

windows tuşu + tab tuşu kombinasyonuna win7'de güzel bir alt+tab geçişi sağlanıyor onu öğrendim :)

kgunduz' Alıntı:
az önce kısayol tuşlarını kurcalarken sizin yazdıklarınızla alakalı ilginç birşeye denk geldim

windows tuşu + tab tuşu kombinasyonuna win7'de güzel bir alt+tab geçişi sağlanıyor onu öğrendim :)
abooovv süpermiş harbiden...

insanlara -sebep-bahane söylemeksizin, hiç açıklama yapma ihtiyacı duymadan- "hayır" demenin başta biraz garip hissettirse de sonra kuş gibi hafif hissettirdiğini öğrendim.

SİRE' Alıntı:
Win7' de saatin yanında, en sağ alt köşede masaüstünü göster butonu varmış.
valla ben de şimdi sizden öğrendim sağolun hocam win7 de neden yok bu diye düşünüyordum ben de:)

roksalan' Alıntı:
insanlara -sebep-bahane söylemeksizin, hiç açıklama yapma ihtiyacı duymadan- "hayır" demenin başta biraz garip hissettirse de sonra kuş gibi hafif hissettirdiğini öğrendim.
:+1:

birşeyin gerçekleşmesini ne kadar çok istesende, elinden birşey gelmediğini insanın çaresiz bir varlık olduğunu öğrendim...

Dergi davetiye gibi yazılı materyalleri hazırlarken CMYK renk modunda çalışmak lazımmış onu öğrendim

sınavlarda hizmetlilerin bizden daha fazla ücret alacaklarını öğrendim..(doğru mu bilmiyorum)

mutlu olduğun işi yapmanın ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anladım. yoksa hayattan da zevk alamıyormuşsun. aynı benim gibi :(

Sendikalardan iş çıkmayacağını öğrendim.

Aslında zaten biliyordum ama pekiştirdim diyelim.

shifte peş peşe tık tık yapınca yapışkan tuşlar açılıyormuş. kimisinde 5 tık kimisinde 8 tık. ölesine basıyordum "bıcrt" :cry: diye bi ses geldi ne oluyo dedim ya :D :D

web sitelerinde gezerken Farenin orta tuşunu kullaranak ilgili linki yeni sekmede açtığımı öğrendim. :+1: Bunu aylar önce öğrenmeme rağmen bilmeyen herkesle paylaşıyorum. çok hoşuma gitti :) sağ tık yeni sekmede aç demeye son ... :wink:

mr3555' Alıntı:
web sitelerinde gezerken Farenin orta tuşunu kullaranak ilgili linki yeni sekmede açtığımı öğrendim. :+1: Bunu aylar önce öğrenmeme rağmen bilmeyen herkesle paylaşıyorum. çok hoşuma gitti :) sağ tık yeni sekmede aç demeye son ... :wink:
işte bu süpermiş hocam :idea:

İstanbul denen bu memlekette bakıcıların hamurunun mayasının hep bozuk olduğunu öğrendim.

Geri