Bugün ................... öğrendim

Kodla Büyü
Buzkırıcı' Alıntı:
Hizli bir arabayla zamanin degerini ogrendim.
70km yol.surat 130-150.skor 16dak.

hocam 70Km lik mesafeyi saatte 70km/h hızla ile gitsen yolu 1 saatte alırsın, 140km/h ile gitsen 30 dakikada alırsın, yani 16 dakikada gitmek için hızının 262,5Km/h olması lazım. hesabından bir yanlışlık var sanırım. 70km yi 15 dakikada almak için hızının 280km/h olması lazım. bilmiyorum akşam akşam yanlış hesapmı yaptım?

enginakkoca' Alıntı:
Buzkırıcı' Alıntı:
Hizli bir arabayla zamanin degerini ogrendim.
70km yol.surat 130-150.skor 16dak.

hocam 70Km lik mesafeyi saatte 70km/h hızla ile gitsen yolu 1 saatte alırsın, 140km/h ile gitsen 30 dakikada alırsın, yani 16 dakikada gitmek için hızının 262,5Km/h olması lazım. hesabından bir yanlışlık var sanırım. 70km yi 15 dakikada almak için hızının 280km/h olması lazım. bilmiyorum akşam akşam yanlış hesapmı yaptım?

:mrgreen:

savas3457' Alıntı:
bende bir partiye üye olmuşum haberim yok ne yapmamız lazım arkadaşlar

ekteki dosyaları doldurup cumhuriyet savcılığına müraacat ediyorsunuz.. Ben bugün ettim...

Ekli dosyalar

• Desktop.rar
    20.9 KB · Görüntüleme: 34
Napolyonun esi ile I. Abdulhamitin eslerinin kuzen oldugunu bugun ogrendim. Yani bacanak sayilirlar :)

Ben bakamadım, annenin kızlık soyadının 1. ve 0. harfini soruyor, 1 i anladık da 0. ne oluyor? annemin kızlık soyadı da 2 harfli herşeyi denedim yanlış diyor.

baron38' Alıntı:
Bugün AKP'ye üye olduğumu öğendim. Mutlaka kontrol edin arkadaşlar. Yarın dava açmaya gidecem savcılığa...

aynen bende... haberim olmadan nasıl üye oluyorum bu nasıl iştir

bugün 40 yaşına kadar adam olamayan birinin hiçbir şekilde adam olmayacağını öğrendim.

Ayakta su içmenin vücuda hiçbir faydası olmadığını hatta zarar verdiğini öğrendim.

BİÇİM BOYACISININ KISAYOLUNU ÖĞRENDİM

1) Öncelikle biçimini (formatını) kopyalamak istediğiniz texti seçin
2) CTRL + SHIFT + C tuş kombinasyonuna basın
3) Biçimi yapıştımak istediğiniz texti seçerek CTRL+SHIFT+V tuş
kombinasyonuna basın

marasliyim' Alıntı:
BİÇİM BOYACISININ KISAYOLUNU ÖĞRENDİM

1) Öncelikle biçimini (formatını) kopyalamak istediğiniz texti seçin
2) CTRL + SHIFT + C tuş kombinasyonuna basın
3) Biçimi yapıştımak istediğiniz texti seçerek CTRL+SHIFT+V tuş
kombinasyonuna basın

:+1:

meb k12 tr olan meb sitesine manşet haber eklemeyince herşey doğru yapıldıgı halde ilçeyi aradım hocam google chrome kullan exploler hata yapıyor dedikten sonra yaparak öğrendimki doğruymus

bende dün öğrendim ama şimdi yazıyorum. :)
arkadaşın biri bankamatikten para çekecekmiş. o sırada yanına şık giyimli biri geliyor ve diyor ki. arkadaş hastanede acil hastamız var para lazım oldu. 1000 lira çektim ama malum daha fazla para vermiyor. hesap numaranı versen de sana havale edip parayı alsak olur mu? arkadaşta iyi diuor. düşünüyor bundan bir şey olmaz insanlık yapayım diyor. arkadaşın hesabına hemen havale yapıyor atm den o da parayı veriyor. 2 gün sonra bir akşam evin zili çalıyor ve polis. ifadenizi almak için karakola gitmemiz gerek diyor. bir bakıyor ki o adamlar başkasının banka kartını ve şifresini almışlar 1000 liradan fazla çekemedikleri için böyle havale ayağıyla geri kalan parayı da çekiyorlarmış. aman dikkat bankamatiklerde iyiliğe falan gerek yok... :+1:

Bugün programsız harddiske, flash belleğe Bitlocker sayesinde şifre konulduğunu öğrendim :)

serkanaytekin' Alıntı:
pegasus777' Alıntı:
Bugün programsız harddiske, flash belleğe Bitlocker sayesinde şifre konulduğunu öğrendim :)

hocam bizde öğrensek :wink:

Başlata bitlocker yazınca "BitLocker Sürücü Şifrelemesi" seçin gelen pencerecen şifre eklemek istediğiniz sürücü için Bitlocker'ı aç diyip şifre belirleyin.

Şu Windows 7 sürümleri için geçerlidir:

Ultimate

Kurumsal

İlgili bağlantı:
http://windows.microsoft.com/tr-tr/wind ... /bitlocker

Ağdaki herhangi bilgisayarın paylaşımına çalıştır'a aşağıdaki komutu yazarak;

"\\Bilgisayar_Adi" yada "\\ip adresi" bağlanabilirsiniz.

Bunu paylaşmam gerektiğini öğrendim.

Internet tarayıcılarda, link üzerindeyken;
Ctrl + Click: Yeni sekmede açar.
Shift + Click: Yeni pencerede açar.

Geri