bu teknoloji bizim tabletlerle boy ölçüşebilir mi?

Kodla Büyü
Şahsen o teknolojinin geldiği günleri görmek istemiyorum, teknoloji yeter kardeşim bi dur durduğun yerde diyeceğim, sonra .Kaf-Kef. kardeş şu cihazdan aldın mı diyecek yine gaza gelecez :)

.Kaf-Kef. sen dur en iyisi ya :lol:

Kullanımı anlatan arkadaşlara ve videoyu direk yükleyip paylaşan arkadaşada teşşekkür ederim.

Türkiyeye ilk yamaha 16*10*40 cdrw girdi 370tl gittim aldı.O zaman maaşım 125tl.İlk agp yuvalar çıktı bunun hızı artttıkça anakart ve ekran kartı değiştirmeye başladım.İlk Athlon işlemciler girdi hemen aldım bilgisayarla maceram bunlarla bir ton dergiye verdiğim paralarla derken bayağı para harcıyoruz.Şimdi memleketteyiz ev borcu var bu yaza 117 ekra smart internet tv sony alcam bir de buna mac mini macintosh bağlayacağım.Bu masaüstüm olacak.Bir de ps3 konsol.Okul işleri için de n570 netbook alacağım tamam artık teknoloji dur yedirdin bitirdin beni :mrgreen:

Şimdi daha iyi anlıyorum neden tablet pc ve akıllı tahtaya geçtiklerini bizimkilerin eee bi yerden başlamak lazım :)

güzelmiş.ileride çoğumuz obez olacağı için artık dünyayı camın içinde yaşarız.balık adam gerçek olacak desene:) balık insanlar.

the_korsan' Alıntı:
Şahsen o teknolojinin geldiği günleri görmek istemiyorum, teknoloji yeter kardeşim bi dur durduğun yerde diyeceğim, sonra .Kaf-Kef. kardeş şu cihazdan aldın mı diyecek yine gaza gelecez :)

.Kaf-Kef. sen dur en iyisi ya :lol:
Abi router sistem tamam :D
ayrıca geliş tarihi 1 mart sanırım 4-5 mart gibi full flex gelecek gibi :D mayıs ortası sistem hazır
geriye kaldı sağlam vps ...

Bence izlerken ince ayrıtılar vardı insanlar mutlu , doğa , okul ortamı teması , bunlar bizde kesinlikle boyle olmaz . Cocuk tablet kullanıyor ama babası işinde kullanıyor ve cocugunun ne yaptığını biliyor . Kocaeli bu konuda ciddi anlamda örnek laptop dağıtıldı parfümeride mi dersin ,yazın kolye satan tezgahdamı her yerde var kullanan ne cocuk nede eğitim için sadece müzik çalıyor ve en kötüsü 50 tl gerçekten 50 tl ye satılması mı dersin . Hakkımızda hayırlısı ...

Teknolojiden Kaçış Yok!

Yakın gelecekte teknolojinin hayatımıza ne şekilde etki edeceği ile ilgiliı güzel bir video.

Re: Teknolojiden Kaçış Yok!

hocam aynı video daha önce farklı başlıklar altında da açılmıştı.Hemde 3-4 başlık altında bir araştırın isterseniz.

Re: Teknolojiden Kaçış Yok!

cefecan' Alıntı:
hocam aynı video daha önce farklı başlıklar altında da açılmıştı.Hemde 3-4 başlık altında bir araştırın isterseniz.

Adam görmemiş işte ne yapsın bütün başlıkları incelesin mi yani ....

Geri