bu çarşamba tbmm gelecek arkadaşlar aranıyor.

Kodla Büyü
eş durumu için 14 arkadaş geldi.bilişm teknolojileri öğretmeni olarak sadece ben vardım.elimdeki bilgileri ak parti grup başkan vekili mahir ünal , mhp parti grup başkan vekili mehmet şandır ,chp parti grup başkan vekili muharem ince eş durumu sorunlarımızı ve 1 dakikada olsa bilişim teknolojilerinin sorunları ifade ettim.ve elimdeki bilgileri bu isimlere verdim.inceleceklerini söylediler.son olarak ta bakan yardımcısı orhan erdem'e 1 dakkikada olsa sorunlarımızı ifade ettim.elimdeki belgeleri kendisine verdim.sorunlarımızı bakan beye ileteceklerini söylediler.

lnra' Alıntı:
eş durumu için 14 arkadaş geldi.bilişm teknolojileri öğretmeni olarak sadece ben vardım.elimdeki bilgileri ak parti grup başkan vekili mahir ünal , mhp parti grup başkan vekili mehmet şandır ,chp parti grup başkan vekili muharem ince eş durumu sorunlarımızı ve 1 dakikada olsa bilişim teknolojilerinin sorunları ifade ettim.ve elimdeki bilgileri bu isimlere verdim.inceleceklerini söylediler.son olarak ta bakan yardımcısı orhan erdem'e 1 dakkikada olsa sorunlarımızı ifade ettim.elimdeki belgeleri kendisine verdim.sorunlarımızı bakan beye ileteceklerini söylediler.

Çabalarınız için teşekkürler.

1 kişi neden yav, hocam söyle kimse gelmeyecekse ben Hatay dan gelirim dedim yazmamışsınız.

lnra' Alıntı:

emeğin için teşekkürler hocam....

lnra' Alıntı:
çarşamba günü tbmm gidiyorum milli eğitim komisyonu üyeleri görüşeceğiz .bilişim teknolojileri öğretmeniyim.sıkıntılarımızı anlatacak kendine güvenen 2 arkadaş arıyorum .not:ben kocaeliden geleceğim.aynı zaman da eş durumu ile ilgili sıkıntım var. hem eş durumu sıkıntımı ifade edeceğim hemde bilişm teknolojileri dersi ilgili sıkıntılarımı ifade edeceğim .bu konuda elinde sıkıntılarımı antabilecek bir belge varsa bunu ilgili kişilere ulaştırabilirim.şuan 3 miletvekili ile görüşeceğiz.salı akşamı kimlerle görüşebileceğimiz kesinleşecek.
hocam gelemem ama sonuna kadar seni destekliyorum. Orda hepimiz adına durumu ifade edersen çok seviniriz.
Bu arada arkadaşlar dersimizle ilgili birlik olalım; imza, görüşme vs ne yapılacaksa yapalım bari seneye durum ne olacağı belli olsun.
Gözünüzü seviyim ilgisiz kalmayın.

formatör öğretmenin görevleri bir teknik servis elemanı ve meslek liselerinin bilgisayar bölümlerinden çıkışlı herhangi biri tarafından rahatlıkla yapılabilinirken neden üniversite mezunu öğretmenler bu görevi yapmak zorunda bırakılıyor???? :verymad: :verymad: :verymad:

Geri