BTR Halk Eğitim kursu açamıyor!!!

Kodla Büyü

keyloger

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Halk eğitim aracılığı ile kendi okulumda robotik kursum bitmek üzere idi, anlatamadığım bazı konular için kısa olan temel robotik kursu açmayı düşündüm. Başvurusu için ilgili müdür yardımcısını aradığımda yeni bir yazı geldiğini görevlendirme ile 18 saat ekders alanların ve rehber öğretmenlerin artık halk eğitimden kurs açamayacağı ekdersinin ödenemeyeceği söylendi. Müsait olduğumda yazıyı almaya gideceğim. Dün o konu ile alakalı bir yazı rehber öğretmenler için yazı gördüm onlar bu işi yine çözmüşler biz yine çözemeyiz.

Ekli dosyalar

• 1111.jpg
    1111.jpg
    172.4 KB · Görüntüleme: 346
Hocam Bu yazıda bizle alakalı hiç bir ibare yok. Yine Kendi kafasına göre çekemeyen bir hem idarecisinin iş güzarlığı.

İlgili yazı da buymuş ne alaka ise.

Ekli dosyalar

• E6387E73-3DB1-4700-B070-C0B7F118B113.jpeg
    E6387E73-3DB1-4700-B070-C0B7F118B113.jpeg
    185.7 KB · Görüntüleme: 243
açık ve net, yazı rehber öğretmenden bahsediyor. yazıyı dediğiniz şekilde yorumlayan arkadaşın kulaklarını çınlatalım biraz :)

son gelen yazının hele hele hiç alakası yok, açık ve net bir şekilde sıralamış, sıralananlar arasında btr yok ki, bu adamlar idareci ve muhattap olduğu öğretmenleri sürekli strese sokmaktan başka bir işe yaramıyorlar malesef.

Hocam bu yazı rehber öğretmenleri için bizimle bir alakası yok. Onlara kurs verilip verilmeyeceği zaten muamma idi ondan bu yazı gelmiş. Halk eğitim müdürü ile görüşün siz.

idarenin kendine göre yorumlaması hocam. Bana zep açtırmadılar ders saatleri dışında başka okulda arkadaş açtı. aynı arkadaş galk eğitim kursu da veriyor.

Rehberlikçiler işlerini çözmüşler yine. Aynı şey bizim başımıza gelse aylarca görüş yazısı bekleriz.

bilişimcileri bağlayan bir yazı değil. ki rehber öğretmenlerinki de tam bir saçmalıktı. bu görüş yazılarını kim yazıyorsa okuduğunu anlama kabiliyeti yok. Halk eğitim mdr. yrd ye gelince açmak istememiştir. ki istemediyse zorlasanda farklı bahaneler üretebilir.

Rehberlikçiler işlerini çözmüşler yine. Aynı şey bizim başımıza gelse aylarca görüş yazısı bekleriz.
evet hocam bu sene hala görüş yazısı yok ve açılmıyor, sonra bize robotik kodlama etkinliği yap diyorlar...

ülkenin yarısı okuduğunu anlamıyor. ne acı.
bunların içinde eğitimcilerin olması daha da acı.

BTR olduğum halde her zaman HEM aracılığı ile kurs açıyorum.

Haftada en fazla 10 saat ek ders alabilirsiniz.

Hocam Cimer'den görüş isteyin, ya da silsile yoluyla personel genel müdürlüğünden cevap isteyen dilekçe yazın. Sözle ikna olmuyorlarsa yazılı cevap götürürsünüz. Biraz geç olur ama olur.

Bu ilden ile değişen durum değildir.
Hangi branşta olursanız olun.

Okul döneminde 10.
Tatil döneminde 40

Saat ekders alırsınız haftada

Bakanlık eskisini kaldırıp yenisini yazmış memurlar net linkini örnek göstersin. Bakanlık olumlu görüş yazmış diye belirtin.
Yeni yazı varken eskisine göre mi işlem yapacaklarmış:)

Halk eğitim aracılığı ile kendi okulumda robotik kursum bitmek üzere idi, anlatamadığım bazı konular için kısa olan temel robotik kursu açmayı düşündüm. Başvurusu için ilgili müdür yardımcısını aradığımda yeni bir yazı geldiğini görevlendirme ile 18 saat ekders alanların ve rehber öğretmenlerin artık halk eğitimden kurs açamayacağı ekdersinin ödenemeyeceği söylendi. Müsait olduğumda yazıyı almaya gideceğim. Dün o konu ile alakalı bir yazı rehber öğretmenler için yazı gördüm onlar bu işi yine çözmüşler biz yine çözemeyiz.
Hocam merak ettim bizlerde okulumuzda açabiliyor muyuz bu kursu.
Genelde velilere açılıyor diye biliyorum.

Bakanlık eskisini kaldırıp yenisini yazmış memurlar net linkini örnek göstersin. Bakanlık olumlu görüş yazmış diye belirtin.
Yeni yazı varken eskisine göre mi işlem yapacaklarmış:)
hangi olumlu görüş yazısı hocam? rehber öğretmen ve müdür yardımcıları için olumlu görüş yazmış bakanlık ancak her zamanki gibi bilişimcileri sallayan yok...

Blok tabanlı robotik kodlama kursu 10 yaşını doldurmuş öğrencilere açılabilir arkadaşlar.

O rehber öğretmenleri ilgilendiriyor hocam saat 6'dan sonra istediğiniz kursları açabilirsiniz sorun yok. Cimer'e yazın. Senin idareci sana açtırmak istemiyordur

btr iseniz haftaiçi 18.00 dan sonra veya haftasonu herhangibir saatte toplam 10 daat açabilirsiniz.

Geri