Btr Bursa

Kodla Büyü
2.öncelikli okul listesinde genelde ilkokullar var(ilkokullara akıllı tahta kurulmadı o nasıl oluyor anlamadım) .benim okul ortaokul, akıllı tahta kurulumu ve altyapısı tamamlandığı halde listede yok.sebebi neden olabilir arkadaşlar acaba.böyle durumda olan var mı? ne yapmalıyız

Hocam eğer okulunuz listede yoksa koordinatöre maille bildirmek gerekiyormuş, yazıda belirtmişler. En kısa sürede bildirin bence.

evet yazıda bende gördüm.yarın ilk işim arayıp bilgilendirmek ve mail atmak olacak

Ekli dosyalar

• 20043224_fatihprojesibtrehberretmengrevlendirmeleriubathaziran2016.rar
    3.1 MB · Görüntüleme: 58
Görevlendirmelerle ilgili sıkıntılı bi durum var. Ben 2. öncelikli listede bulunan okulumu tercih ettim. Başvuru formunda kadronun bulunduğu okul öncelikli yazıyor ama resmi yazıda da 1. öncelikli okullar dolmadan diğerlerine görevlendirme yapılmayacak deniyor.. :?

benim okulumda yoktu liste de il formatörü ile görüştüm okul adına mail attık. Listede olan ilkokullara tahta kurulumları yapıldı o yüzden listedeler.

Çarşamba günü komisyon toplanacaktı. Büyük ihtimal belli olmuştur. Valilik okurunu bekliyorlardı.

Ilk donemde baya gecikmisti. 2 haftamiz gitmisti. Ders programi bizim yuzumuzden degisiyor. Adamlarda hakli. Zamaninda yapilsa sıkıntı olmaz.ortaokullara gorevlendirme yapildimi acaba

Bugün öğrendim ki başvurum ilçe milli eğitim müdürlüğünden geri gelmiş. Sebebi ise siyah kalemle imza atmışım. Mavi kalemle atmam gerekiyormuş. Mavi kalemle imzalanmış başvuruyu taratıp gönderdik tekrar. Ya sabır! :eek: :verymad:

buka_' Alıntı:
Bugün öğrendim ki başvurum ilçe milli eğitim müdürlüğünden geri gelmiş. Sebebi ise siyah kalemle imza atmışım. Mavi kalemle atmam gerekiyormuş. Mavi kalemle imzalanmış başvuruyu taratıp gönderdik tekrar. Ya sabır! :eek: :verymad:
Hala başvuru alıyolar mı hocam

Başvurumu tatilden önce yapmıştım. Ama anlamadığım daha yeni geri yollamışlar imzayı mavi renkte atın diye. Bugün tekrar yolladım. Bilmiyorum nasıl bir iş yaptıklarını.

Onay Ogleden sonra ilcelere gitti. Ortaokullara vermisler ben kendi okulumda kaldim 22 saat dersim vardi.

Geri