Btr Bursa

Kodla Büyü
hocam görevlendirmeler belli olmuş,sadece listede yer alan lise okullarına görevlendirme yapılmış..Ancak bugün müdür ek görevlendirme için tlepte bulunmuşlar dedi..Ortaokullara görevlendirme yok..

valilik onayında;

Bayramdan önce görevlendirmeler yapıldı...

çoktan açıklanmış ama ortaokul iseniz olmamıştır,ek görevlendirme talebi valiliğe iletilmiş..müdürden alıntı :+1:

alemd@r' Alıntı:
çoktan açıklanmış ama ortaokul iseniz olmamıştır,ek görevlendirme talebi valiliğe iletilmiş..müdürden alıntı :+1:

Hocam bizim imam hatip orta+lise bir arada. O açıdan sıkıntı yok ama bahsettiğiniz açıklanan liste nerede. Ne şekilde öğrenebiliriz ?

meyaz' Alıntı:
alemd@r' Alıntı:

Hocam bizim imam hatip orta+lise bir arada. O açıdan sıkıntı yok ama bahsettiğiniz açıklanan liste nerede. Ne şekilde öğrenebiliriz ?

benimde benzer durum var imam hatip orta + lise. 6 Ekim oldu liste biraz geç kaldı.

togius' Alıntı:
meyaz' Alıntı:
alemd@r' Alıntı:

benimde benzer durum var imam hatip orta + lise. 6 Ekim oldu liste biraz geç kaldı.

okulunuzun listede adı varsa yazı gelmiş olmalı idi,benim haberim müdür ilçeye sordu o ögrendi..ortaokul olmuyormuş henüz diye..

Beklemekten sıkıldım, belli olsada öğrensek de önümüzü görsek, görevlendirme olur diye okul idaresi ilk hafta 15 saat ders verdi, benim ilk haftadaki ücretler uçtu gitti. Okul idaresine görevlendirmenin ne olacağı belli değil bana ders verinde daha fazla beni mağdur etmeyin dedim, İkinci hafta programı değiştirdiler ve bana ders verdiler. Görev yaptığım okula geçen yıl faz 2 kapsamında tahtalar takıldı ancak alt yapı bitmiş değil, alt yapı çalışmaları devam ediyor. Yayınlanan okullar listesinde okulumuzun adı da yoktu. Tek tercih yaptım, acaba görevlendirmem olacakmı bilemiyorum. Bu saatten sonra görevlendirmemin çıkmasınıda istemiyorum gerçekten çok sıkıcı olmaya başladı. İnşallah çıkmaz diyorum. :x :x :x

Ben de Bursa'ya yeni atandım, başvuruyu kaçırdım.. İl koordinatörüyle görüştüm ek görevlendirme olacak takipte kalın dedi ama 1 aydır ses yok. Ortaokullara görevlendirme yapılma ihtimali nedir acaba bilgisi olan var mı?

e-volkan' Alıntı:
Ben de Bursa'ya yeni atandım, başvuruyu kaçırdım.. İl koordinatörüyle görüştüm ek görevlendirme olacak takipte kalın dedi ama 1 aydır ses yok. Ortaokullara görevlendirme yapılma ihtimali nedir acaba bilgisi olan var mı?
ek görevlendirme de olmaz sanmam,ancak 2. dönem başında..akıllı tahtaları kullanıyoruz ancak zaman sorunu var bir kaçına virüs bulaştırmışlar bile..dersten kalan vakitte labda oluyoruz düzenleme için. Btr demek sadece akıllı tahta demek değil bu bilinse her okula verilirdi..hayırlısı... :sleep:

Ek ders 28 inden itibaren mi olacak yoksa. Lisede goreve baslama tarihinden itibaren mi

Arkadaşlar merhaba. 2. dönem btr görevlendirmeleri ile ilgili gelişme var mı? Ortaokullara görevlendirme olmayacak mı yine acaba,26 saat dersim olmasına rağmen tahtaların bütün sorunlarıyla uğraştık, inşallah 2. dönem de aynı şekilde olmaz görevlendirmeler.

öncelik kendi okulumuz olur inşallah yine sadece ağ altyapısı tamamlanmış okulları açmazlar

Geri