Bosch beyaz eşya nasıldır?

Kodla Büyü
Bence bulunduğunuz yerde servis olarak iyi çalışan ve sorunsuz olan hangi markaysa o markaya odaklanın derim.

mailicin' Alıntı:
Merhabalar;

beyaz eşya olarak bosch mu arçelik mi arasında kaldım. Tercihim boschtan yana olacak. Acaba bosch kullanan arkadaşlar memnunlar mı? Özellikle buzdolabından emin değilim. Bu konuda fikri olanlardan yardım bekliyorum.

Buzdalobı: Bosch KDN 56AI30 N
Çamaşır: Bosch WAQ 2041S
Bulaşık: Bosch SMS 58m88

Tek tercihim daima bosch olur.

Buzdolobı, çamaşır, bulaşık makineleri ve fırınım Bosch. 8. yıllarında ve hala tıkır tıkır çalışıyorlar...

Arçelik, bekonun hiç bir ürününü almayın. vestelin sadece televizyonları iyidir...

Arkadaşların tavsiyelerini göz önüne alarak beyaz eşyaları BOSCH'tan aldım. Fikir veren herkese teşekkür ederim

geçen sene evlendim. buzdolabı + çamaşır mak. + bulaşık mak. + elektrik süp. seninin hepsi bosch marka. zaten alırken baya bir araştırmıştım. iyiki almışım. çok memnunum. bosch , siemens, profile aynı zaten. ama arçelikler eski arçelik değil. eski sağlamlıkları yok. annemin evine arçelik buzdolabı ve çamaşır makinesi aldık. eskileride arçelik çok memnunuz diye almıştık. yenileri daha kötü çıktı. kırılmadık yerleri kalmadı.

Ne alırsan al ancak heryerde servis ağı olan bi marka al ben aldım dandik bi airfel yaklaşık 45 gündür servisle uğraşıyorum sonuç ne zaman alınır bilmiyorum zaten ihtiyac da kalmadı ayrı mevzu

benim bütün beyaz eşlarım bosh ve 4 yıldır hiçbir sorun. Sadece bulaşık makinesinden çok memnun olmadığını söylüyor bizim hanım.

arkadaşım bu tamamen şans işi bence. bende evlendiğimde bosh aldım. 2. sendede buzdolabım, 3. senede çamaşır makinem bozuldu. teknik servis de ilgilenmedi. şimdi arçelik aldım her ikisini de. 7 yıl garantili yaptırdım ilave parayla. bekliyoruz bakalım ne zaman bozulacak veya ne kadar dayanacak diye. :?

Geri