beyin mr ı çektirdim moralim çok kötü

Kodla Büyü

advena

Aktif Üye
Arkadaşlar mr çektirdim ve dünden beri ağlamaktan gözümde yaş kalmadı. perşembe sonuçlar belli olacak. Ne olur dua edin, pozitif enerjilerinize ve desteğinize çok ihtiyacım var

Allah (c.c.) acil şifalar versin, inşallah en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz... Moralinizi bozmayın..

Kalbini ferah tut hocam, Rabbim seninle olsun. Bu dünyada sağlık gerisi hikaye herşeye alışıyor insan hemde herşeye.

Allah şifa versin hocam kalbinizi ve beyninizi ferah tutun güzel haberlerinizi bekliyoruz.

hocam üzülme üzülerek daha kötü başın ağrır Allaha daya sırtını dua edin inşallah olumsuz birşeyler çıkmaz

çok geçmiş olsun kardeşim. tam olarak neydi hocam rahatsızlığın sürekli baş ağrısı mı oluyordu

hocam endişe etmeyin.. mr bende birçok rahatsızlığımdan çektirmiştim daha önce.. inşallah bişey çıkmaz.. hemen böyle kendinizi koyvermeyin.. doktorlar kontrol amaçlı isterler bazen üzülmeyin..

ronn' Alıntı:
çok geçmiş olsun kardeşim. tam olarak neydi hocam rahatsızlığın sürekli baş ağrısı mı oluyordu
baş ağrısı değil başka bazı şikayetlerim vardı hocam, konuşma bozukluğu, yürüme bozukluğu gibi. oooff allahım inşallah perşembe günü iyi bişey der doktorlar. dua edin ne olur

s.a. hocam ilginç gelecek ama kafa arkasından hacamat tavsiye ederim bir haccam bulup görüş bence internetten de araştırabilirisin. selamlar.

çok geçmiş olsun..
herşeyden önce moralinizi yüksek seviyede tutmaya çalışın hocam..

Allah yardımcın olsun hocam. İnşallah rahatsızlığın önemli bir şey değildir, İnşallah sağlığın yerindedir, Hepimiz güzel haberlerini duyup beraber şükredeceğiz inşallah.

aynı sorunlar benim bi tanıdıkta olmuştu,baş dönmesi,konşma bozukluğu..kimisi nedenini bulamadı bulanlarda iyi şeyler sölemedi..en sonunda babası istanbula götürdü orda nedenini buldular beyinde bi sorun yokmuş tamamiyle psikolojikmiş ,bi kaç tane hap verdiler durumu düzeldi...
stresten uzak durun hocam,acil şifalar

Allah şifalar versin hocam En kısa zamanda iyileşmeniz dileğiyle :lol:

Allah acil şifalar versin hocam. kesinlikle İstanbul da Ankara da değilseniz oralardaki doktorlara gidin. küçük bi yerdeyseniz vakit harcamayın boşuna. bir arkadaşımın başka bir rahatsızlıktan dolayı 1 ay boyunca gitmediği prof kalmadı üniversite hastanesinde ama bulamadılar. 2 günde Ankara da hastalığını buldular ve iyileşiyor çok şükür. boşuna yıprandı üzüldü. siz kendinizi yıpratmayın boş yere. Allah yardımcınız olsun.

Hocam çok geçmiş olsun,düşünmeyin fazla.En azından perşembeye kadar.Belki de sadece psikolojiktir.Doktor bişey demeden bozma moralini kendine zarar edersin.

hocam geçmiş olsun
5 sene önce bende mr çektirdim ve kitle çıktı yani tümör 55-50 mm o zaman bile çok üzmedi bile sonuç çıkmadan niye üzülüyon tıp ilerledi inş çıkmaaz ama çıksada birşey çözülür ne gelirse Allah tan de hayırlısını dile... benim 5 sene oldu çıktı turp gibiyim ALLAHIN İZNİYLE banda neler demediler ama hepsi boış çıktı..
kendini önce Allaha sonra iyi doktorlarımıza bak birşey çıkarsa tekrar geçmiş olsun

Öncelikle geçmiş olsun ancak; moralinizi bozacak bir şey yok ortada.
Size bir anımı anlatayım.
Bundan tam 8 yıl önce ses kısılması ve yutkunma güçlüğü ile hastaneye gittim. Doktor muayene etti ve yüzüme dönüp larinks ca dedi. O an bittiğimi hissettim. Sonra ameliyat olmam gerektiğini ve %80 sesimi kaybedeceğimden vs bahsetti. Ama nasıl olur ben öğretmenim ve sesimle para kazanıyorum dedim. O zaman özel ameliyat yaparız. Risk %20 olur dedi. Bu risk tüm ameliyatlarda olur gibisinden uzun uzun anlattı. Bütün iş özel ameliyat için para toplamaya kalmıştı.
Eve gittim kimselere bir şey söylemiyorum. Açtım bilgisayarın ses kaydedicisini başladım sesimi kaydetmeye, istiyorum ki çocuklarım büyüdüğünde sesimi bilsinler. Günlerce uyuyamadım hep aklımda "neden ben?"
Aradan 7-8 gün geçti konuyu çok yakın bir arkadaşıma gözyaşlarımla birlikte anlattım. Ne duruyorsun gidelim başka bir doktora dedi.
Ertesi gün doktordan çıktığımda dünyalar benimdi çünkü belirtiler reflü sonucuymuş.

Tekrardan yazıyorum. Moralinizi bozacak bir şey yok ortada.

Allah şifalar versin. Moralinizi bozmayın biz burda bir aileyiz ve yanındayız. Sonucu aldıktan sonra farklı doktoralara görün.

çok geçmiş olsun..hocam dilerim en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz..

19siyaHBeyaz03' Alıntı:
hocam geçmiş olsun
5 sene önce bende mr çektirdim ve kitle çıktı yani tümör 55-50 mm o zaman bile çok üzmedi bile sonuç çıkmadan niye üzülüyon tıp ilerledi inş çıkmaaz ama çıksada birşey çözülür ne gelirse Allah tan de hayırlısını dile... benim 5 sene oldu çıktı turp gibiyim ALLAHIN İZNİYLE banda neler demediler ama hepsi boış çıktı..
kendini önce Allaha sonra iyi doktorlarımıza bak birşey çıkarsa tekrar geçmiş olsun

hocam benim babamda aynı sorun var ama ameliyat olmak istemiyor hatta bu seneki mr kontrolüne bile gitmedi şu an bir ceviz büyüklüğünde, ameliyatsız ilaçla tedavisi yok mu bunun? bilginiz var mı?

hocam inşallah sizin sıkıntınız hocalarımın bahsettiği gibidir.. çünkü doktorlar hep en kötüsünü söylüyorlar genelde.. korktuğunuza uğratmasın Allah..

Geri