beyin mr ı çektirdim moralim çok kötü

Kodla Büyü
Hocam siz başta olmak üzere Yüce rabbim tüm insanlara İman,Kuran,Şifa versin İnşALLAH.
Bir arkadaşın dediği gibi Hacamat yöntemini bir araştır bence de.
Bir de ablamın eşi beyin cerrahı.İstanbulda florence nightingale hastanesinde çaışıyor.Biraz pahalı bir hastanedir.İnşALLAH gerek kalmaz ama genede aklında bulunsun.Elimden geleni yapmaya çalışırım.

hocam acil şifalar gelmiş geçmiş olsun.. umarım perşembe günü herşey düzgün çıkarda güzel haberlerini duyarız...

hocam acil şifalar dilerim. şikayetiniz için hangi polikliniğe gitmiştiniz beyin ve sinir cerrahisi mi

BTR ve BT'ler olarak dualarımızla yanındayız hocam.. Ama sizde sonuç çıkmadan bu kadar üzmeyin kendinizi..

çok geçmiş olsun hocam, perşembe günü inşallah Allahın izniyle güzel haberler alırsınız, sıkmayın canınızı...

Arkadaşlar yanımda olduğunuzu görmek o kadar önemli ki. Daha aileme söylemedim. İnşallah söylememe de gerek kalmaz. Ailemden farklı bi şehirde yaşıyorum ve evde yalnız olduğum için düşünmeden duramıyorum. Düşündükçe de nefesim daralıyor. Burdaki desteğin bu kadar önemli olduğunu önceden anlamazdım ama o kadar önemliymiş ki. Kardeşin duymaz el oğlu duyar dedikleri gibi, bazen tanımadığınız insanların desteği de çok çok önemli oluveriyor. Çok çok teşekkürler yeniden. İnşallah dediğiniz gibi psikolojik bişeydir

inşallah önemli bişey yoktur hocam, dualarımızla yanınızdayız. benim de yarın rutin kontrollerim var. kan tahlili falan. başka şeyler düşünmeye çalışın diyecem ama gerçekten zor, arkadaşlarla konuşmak görüşmek iyi gelir, kafan dağılır... Allahım hasta olanlara acil şifalar, herkese de sağlık versin...

Hocam öncelikle geçmiş olsun...
Allah'ın(c.c) izniyle inşallah sonuçlarınız olumlu çıkacaktır...

ozhan07' Alıntı:
inşallah önemli bişey yoktur hocam, dualarımızla yanınızdayız. benim de yarın rutin kontrollerim var. kan tahlili falan. başka şeyler düşünmeye çalışın diyecem ama gerçekten zor, arkadaşlarla konuşmak görüşmek iyi gelir, kafan dağılır... Allahım hasta olanlara acil şifalar, herkese de sağlık versin...
umarım ciddi bi durum değildir hocam. Allah şifa ve kolaylık versin

Allah acil şifalar versin hocam, her şey yolunda gider sonuçlarda tertemiz çıkar inşallah

Geçmiş olsun hocam..Ama aklınızdan hemen kötü şeyler geçirmeyin..Nice sağlam insanlar bir anda çok kötü durumlara düşebiliyorken, umut kesilmiş hastalar hayata yeniden dönebiliyor..Hayat o kadar çok yönlü ki..Kaldı ki siz daha sonuçları bilmiyorsunuz..Takmayın o kadar, herşey olacağına varır..Siz şükreden, mutlu olup yaşamanıza bakın..İyi kalın..

Hocam siz içinizi ferah tutun, söylediğiniz şikayetlerin çok çok daha kötü durumundakiler bile şifa bulabiliyorken, sizinkiler de tamamen iyi yönde seyredecektir. Sonuçlarınız da olumlu yönde çıkacak inşallah. Şimdiden geçmiş olsun diyelim,gönülden dualarımız sizinle...

Geçmiş olsun hocam inşallah sonuçlarınız güzel çıkar ve inşallah sadece boşuna gözyaşı dökmüşüm diye üzülürsünüz

Hocam inşallah geçmiş olsun diyecek birşey olmaz. Ama öncelikle moral. Allah kimseye taşıyamayacağından fazla yük, dermansız dert vermez.

advena' Alıntı:
ozhan07' Alıntı:
umarım ciddi bi durum değildir hocam. Allah şifa ve kolaylık versin

sağolun hocam, çaresi olan bişeydi Allahtan, kötünün iyisi diyebilirim. burada yazıp ta can sıkmak istemem. ama bu çalışma koşullarımız gerçekten çok kötü ben biraz ona bağlıyorum. toz toprak, stres, radyasyon, 40 tane zırtapoz :) 20 tane bilgisayar. neyse güzel sonuçlar çıkar umarım herkes için...

Aklınıza hemen kötü şeyler getirmeyin hocam. İnşallah sonuçlar yüzünüzü güldürür. Dualarımız sizinle...

Dostum çok geçmiş olsun umarim bişey çıkmayacak rahat ol.allah şifa versin..

rabbim şâfi ismi şerifi hürmetine size şifa versin inşallah hocam.
aklınıza kötü şeyler getirmeyin.
mevlam yar ve yardımcınız olsun inşallah...

Dualarımız seninle, için rahat olsun hocam. Bozma moralini. İnşallah sonuçlar iyi gelir ve perşembeden sonra sevinç gözyaşları dökersin.

Allah yardımcınız olsun, tedavinize her yönüyle dikkat edin gerekirse tekrar tekrar baktırın moralinizi daima yüksek tutun Dua etmeyi ihmal etmeyin. Allah sizinle beraber tüm dua bekleyen hasta ve hasta yakınlarının yardımcısı olsun.

Geri