Beyana Dayalı Bilgiler > Durumunuzu Seçiniz...

Kodla Büyü
DotCom' Alıntı:
rezber' Alıntı:
kadrom ilköğretim de ve şimdi ortaokul kadrosunda görünüyorum , il içi başvuruda duruma okulum dönüştürülen kurumdur seçmiştim. ilçe ve okul olmaz dedi sıkıntı olur deyince ilçeden başvurumu iptal ettim. durum seçeneğini boş bırakıp başvuru yaptım.onaylandı
kimse net bir şey bilmiyor umarım bir sıkıntı yaşamam

Hangi ildesiniz?

Kaç senedir o okulda görevdesiniz? 06/05/2010 tarihinden itibaren o okulda kadrolu olarak görev mi yapıyorsunuz?

Bursa'da yım. 6 yıldır aynı okuldayım. khk ile kadroya geçtiğimden 1 yıl kurumda çalışıyor gözüküyorum.

3 seneyi dolduran arkadaşlar beyan olarak boş bırakıyor ve internet Explorer tarayıcısından giriş yapıp kaydedebiliyorsunuz. diğer tarayıcılarda sıkıntı var. kolay gelsin.

Bizim okul ilköğretim iken ortaokul oldu, beyan durumunu isim değişikliginden dolayi diye yazmişim. Onayladim. Problem olur mu?

light' Alıntı:
Tercih falan yapmicam ama benim durumumda bunların hiç birisine uymuyor nedense :sleep:

Hocam mahsus yapıyolar :mrgreen:

İl içi yer değişikliği yapacak çoğunluğun durumu hangi seçeneğe uyuyorsa o seçeneği çıkarıyorlar :mrgreen:

Ondan sonra da parmaklarıyla bizi gosterip "Bak, bak yine tercih yapamadılar, yine istedikleri yere atanamadılar" diye gülüyolardır.

Bu Milli Eğitim ne zaman işini doğru düzgün yapmaya başlayacak bilmem ki? Biz görür müyüz o günleri?

Geri