ben de artik hem ogretmeniyim:)

Kodla Büyü

mnskc

Aktif Üye
arkadaslar aralik ozur grubu atamasiyla tayinim kadikoy bostanci hem e cikti iyi mi ettim kotu mu ettim bilmiyorum ben mutluyum hem oldugu icin cunku artik ergenlerle ugrasmak istemiyordum ama hemde calismak nasil kosullari zor mu??

çayını içmeye geliriz hocam.

Hayırlı olsun :)

hayırlı olsun sanırım bizim normal okullardan çok rahattır, Allah hayırlı hizmetler nasip etsin....

saidtr' Alıntı:
hayırlı olsun sanırım bizim normal okullardan çok rahattır, Allah hayırlı hizmetler nasip etsin....
ben de oyle olmasini umut ediyorum insallah oyle olur hocam ben agridayim da ilkogretim ve lisede calistim ergenlerle ugrasmak ve dersin sadece oyun oynamak icin gelinen bi ders oldugunun dusunulmesi beni artik yormustu.. belki kursa gercekten ogrenmek isteyenler gelir de dersimden artik zevk almaya baslarim diye umuyorum

hocam aramıza hoşgeldin hemen bu bölümdeki dökümanları indirmeye ve başlıkları okumaya başla. herşeyi bulacaksın emin ol...

Önce yönetmeliği oku.

Sonra kurumda hemen formatörlük dilekçesi ver.

Benim yaptığım HEM-MATİK 1.0 programını indir.

ve keyfine bak....

saidtr' Alıntı:
1 yıl çalıştım.tahmin ettiğin gibi rahat bi yer değil.artıları ve eksileri var.ekders açısından çok iyi full+full, ama aile hayatın özel hayatın olmuyo.haftasonu ve akşam dersleri + hiç bilmeyen ama öğrenme aşkıyla gelip öğrenmekte zorlananlar...eksileri de çok yani

orda çalışan bilgisayar öğretmeni tanıdığım vardı..hala orda mı bilemiyorum..gerçi küsüz onla şu an heheh :D hayırlı olsun yeni görev yeriniz..

poet' Alıntı:
hocam aramıza hoşgeldin hemen bu bölümdeki dökümanları indirmeye ve başlıkları okumaya başla. herşeyi bulacaksın emin ol...
teskkur ediyorum hocam dun yonetmelikle basladim bakalim okumaya:)

halk' Alıntı:
Önce yönetmeliği oku.

Sonra kurumda hemen formatörlük dilekçesi ver.

Benim yaptığım HEM-MATİK 1.0 programını indir.

ve keyfine bak....
ben 2. bilisim ogretmeni olucam hocam sanirim bana vermezler formatorlugu zaten 3 tane ucretli varmis mudur bey 3 kisiyi isinden edicen keske bizi yazmasaydin dedi :? :? garip geldi bana da :? :?

ozlem22' Alıntı:
orda çalışan bilgisayar öğretmeni tanıdığım vardı..hala orda mı bilemiyorum..gerçi küsüz onla şu an heheh :D hayırlı olsun yeni görev yeriniz..
teskkur ederim hocam hayilri olur insallahh :roll: :roll:

hocam hayırlı olsun çalışma şartlarını bizimle burada paylaşırırsan memnun oluruz

teskkur ediyorum hocalarimmm :) tabiki de calisma sartlarini aktaririm bakalim ilkogertim lise saglik meslek 1 bucuk yilda ek ders derdinden 3undede calistim bi bu kalmisti denemedigim onu da deneyeyim deneyimlerimi paylasirim :p :D :D

halk eğitimde öğretmenlik yapmak insanı köreltir. halk eğitimlerde en çok çalışanlar yabancıdil öğretmenleri ile bilgisayar öğretmenleri.

Arkadaşlar hemlerle ilgili bilgi verebilecek olan varsa sevinirim?

Hemde bilgisayar öğretmeni olursak, 1 kurs açtık diyelim 15 saat dolduruyoruz. Yine 8-5 çalışmak zorunda mıyız?

Akşam kursları haftasonu zorunlu değildir heralde ama ders bitince veya diyelim 1 gün boyunca dersim yok gelmek zorundamıyım?

Yazın tatilimiz idareciler gibi mi yoksa öğretmenler gibi mi?

Bilmiyorum yardımcı olabilecek birisi olursa sevinirim

1-hayır
2-öğretmenlerle aynı dilerseniz kurs açıp ek dersinizi alırsınız.
3-aslında değilsin ama gündüz kurs olmayınca mecbur akşam açıyorsun..

Hocam çok memnun kalacaksın ama naçizane bir tavsiye.. Eğer imkanın varsa iki seviye grubu yap, sıfırdan bilgisayar öğrenmeye gelenler ve temel bilgisiyar bilgisine sahip olanlar diye, en çok zorlandığım konu üniversite öğrencileri ve hiç bilmeyen ev hanımları, yaşlı amcalarla aynı sınıfta ders yapmak..

Geri