bedava tatil kazandınız?

Kodla Büyü
hayat86' Alıntı:
hocam aynı olay eşimle ben balayındayken basımıza geldi sakın uzak durun derim zaten o biletleri satıp da tatil kazandınız diyen kişiler otele gönderdikleri kişi sayısı ve gelir oranları uzerinden para alıyorlar bu nedenle binbir yalanla sizi otele sokuyorlar onların amacı o bir kere kapıdan içeri gir. sonra bizim gittiğimiz5 yıldızlı luks biroteldi ilk önce havuzuna girdik yedik içtik plajına gittik hersey çok guzel sonra 3 mu 5 mı hatırlamıyorum bir salona gittik gitmez olaydık burnumuzdan geldi gitmek istiyoruz gidemiyoruz bırakmıyorlar resmen bir çay alalım konusalım söyle böyle artık ağlayacaktım neredeyse satmak istedikleri tatil planını almamakta kesin kararlıydık ve adam bunu anlayınca gözlerinden ates fıskırdı resmen ama bzi hala bırakmıyor özendirmeye çalışıyor neler neler binbir takla...gittiğimize bin pişman olduk aman bunlar dalavere ...çıkarken seneye 3 gunluk bedava tatil kazandınız dediler brosuru yırtp attım çok üç kağıtçılar.
1 günde olsa bedava tatil yaptın yani :mrgreen:
para kaptırdınmı hiç :?:

hastasıyız dede' Alıntı:
hayat86' Alıntı:
hocam aynı olay eşimle ben balayındayken basımıza geldi sakın uzak durun derim zaten o biletleri satıp da tatil kazandınız diyen kişiler otele gönderdikleri kişi sayısı ve gelir oranları uzerinden para alıyorlar bu nedenle binbir yalanla sizi otele sokuyorlar onların amacı o bir kere kapıdan içeri gir. sonra bizim gittiğimiz5 yıldızlı luks biroteldi ilk önce havuzuna girdik yedik içtik plajına gittik hersey çok guzel sonra 3 mu 5 mı hatırlamıyorum bir salona gittik gitmez olaydık burnumuzdan geldi gitmek istiyoruz gidemiyoruz bırakmıyorlar resmen bir çay alalım konusalım söyle böyle artık ağlayacaktım neredeyse satmak istedikleri tatil planını almamakta kesin kararlıydık ve adam bunu anlayınca gözlerinden ates fıskırdı resmen ama bzi hala bırakmıyor özendirmeye çalışıyor neler neler binbir takla...gittiğimize bin pişman olduk aman bunlar dalavere ...çıkarken seneye 3 gunluk bedava tatil kazandınız dediler brosuru yırtp attım çok üç kağıtçılar.
1 günde olsa bedava tatil yaptın yani :mrgreen:
para kaptırdınmı hiç :?:

para kaptırmadım ama o bir gunluk tatili de tatilin sonunda burnundan getiriyorlar merak etmeyin.

hastasıyız dede' Alıntı:
arkadaşlar cumartesi günü optimum mağazasında gezerken bir stand ta görevli arkadaş anket doldurmam için ricada bulundu bende doldurdum dün aradılar anket dolduranlar arasından yapılan çekilişte hediye tatil kazandığımı söylediler. bu gün biletleri vermek için biryere davet ettiler beni, aynı zamanda otelin tanıtımınıda yapacaklarmış. bana pek sağlam gelmedi ama daha önce böyle bişey yaşayan varsa tecrübelerini bana aktarırsa sevinirim.

Aman hocam, sakın hocam! Hiç düşünmeden, düşünmeye bile gerek duymadan olumsuz bakıyorum böyle durumlarda ben. Bedava hiçbir etkinlikte bulunmamaya gayret gösterin. Gazeteler ibret haberleri ile dolu iken hem de.

hocam ben vazgeçtim zaten şu an 100 TL bile ödeyecek maddi gücüm yok. peki sen 5 yıllık almışsın madem neden 1 kere gittin. 5 yıllık ne kadar verdin.[/quote]

Hocam doğum yaptığım için gidemedik. 2011 de gittik. 4 kişilik odalardı. Ama kuşadasının suları tuzlu akıyor apartlarda öyleydi. Düşünsenize çeşmelerden deniz suyu akıyor :) Bu arada kuzenimde kuşadasında onların lüks evlerindede aynı durum var tuzlu olması aparttan dolayı değil yani. Bu senede geç kaldığımız için o muhteşem 24 otelden istediklerimizde yer yoktu yine kuşadasına gitmek zorunda kalacaktık. Ben eşime kesinlikle oraya gitmem dedim :) Bunlardan dolayı 1 yılını kullandık hakkımız saklı kalıyor istediğimiz zaman gidebiliriz ama. Parasına gelince 5 yıl için 2500 ödedik aidatlarla 3000 oldu.

Burada yazılanları görünce yaşadığım o kötü gün tekrar aklıma geldi, sakın diyorum arkadaşım devremülk ne kadar iyi olarak anlatılsa da yıllık aidatlar sayesinde çokta akıllıca olmuyor. Ben yakamdan düşmeleri için 400 TL zararı göze alıp caydım. Evet anlatılanlar gibi prime dayalı üniversite öğrencileri sizleri binbir baskı ile alttan girip üstten çıkarak kandırıyor. İmzalar atıldıktan sonra günlerce arayın bir kere zor görüşebiliyorsunuz o da terslemeler felan.

Yani boşver derim...

bi kaç gün önce rast geldi bana da :D

İnsanları kandırmak, kandırılmış olduklarına ikna etmekten daha kolay mış... :mrgreen:

aman ha böle işe girme.benim başıma geldi.o gün daha iyi anladım ki kimse kimseye bedava bişey vermez.adamlar2 saat tantım zorla yaptırdılar eşimle bana.sonuç kabul etmedik,hadi tatilimizi alalım dedik.tabi ondada son gün dalavere çevirdiler.3 ay önceden yer ayrılmıştır demelerine rağmen son gün yerimiz yok başka yere gönderelim falan filan,güzelce bir küfretikten sonra kapattım telefonu.

banada çıkmıştı hatta anketi doldururken yanlış ad soyadla doldurmuştum ama telefonu doğru yazmıştım neyse aradılar biletleriniz herbi şiniz hazır bilmem nerdeki lokantaya gelin alın dediler. bakın dedim bana tanıtım yapacaksanız hç çağırmayın almam kabul etmem yok efendim falan filan biz bir oteller zinciri bilmem sahibiyiz size küçük bir hediye olarak anketimize katıldığınız için neyse bende tamam adresimi vereyim bana gönderin dedim kabul etmediler onuda geçtim hakkım saklı kalsın yazın havalar güzel olunca gelirim dedim onuda onlar kabul etmdiler yani biraz tii ye almış gibi olduk netice anlaşamadık biletimi bir sonraki talihliye hediye ediyorum dedim kapattım.
çokta umrumdaydı. zaten konuşmanın içinde termal, kaplıca şşifalı su vs geçti o an ben tanıtım artı balık istifi transit 15 lerle biryerlere kontrolsüz yorgun şoforlerle yolculuk yapacağımızı anlamıştım.

BENDE ÇANAKKALE'DE ANKET DOLDURDUM TATİLİMİ YAPTIM 2 GÜN GAYETTE İYİYDİ SADECE OTELE GİTTİĞİNİZDE BAR ÜCRETLİ OLUYOR DİĞER HERŞEY ÜCRETSİZ TOPLAM 50 KİŞİYDİK HERKES MEMLUN KALDI TATİLDEN TEŞEKKÜR EDERİM :+1:

Nitem' Alıntı:
BENDE ÇANAKKALE'DE ANKET DOLDURDUM TATİLİMİ YAPTIM 2 GÜN GAYETTE İYİYDİ SADECE OTELE GİTTİĞİNİZDE BAR ÜCRETLİ OLUYOR DİĞER HERŞEY ÜCRETSİZ TOPLAM 50 KİŞİYDİK HERKES MEMLUN KALDI TATİLDEN TEŞEKKÜR EDERİM :+1:
Kod:
Yazmayı unutmuşuz REKLAM
:puhaha: :puhaha: :puhaha:
Kod:
Merak Ediyorum Acaba Biz bukadar Safmıyız Hocalarım Büyük Harfler Saçma hatalar bkz:memlun fln Hayırdır Yahu İlk Önce Filmciler Sonrada Tatilciler
Kod:
This IS BBNET

Geri