beğendiğim salon takımı

Kodla Büyü

glimmer

Süper Üye
Süper Üye
selam arkadaslar salon takımımı değiştirmeyi düşünüyorum
şu takımı beğendim nasıl sizce?

Ekli dosyalar

• untitled.png
    untitled.png
    457.2 KB · Görüntüleme: 1,715
  • untitled2.png
    untitled2.png
    355.1 KB · Görüntüleme: 1,715
benim şuan kullandığım salon takımı da bunun gibi çok yastıklı.hiç memnun değilim. yastıklar sürekli dağılıp kötü bir görüntü oluşturuyor. kullanım açısından hiç rahat bulmuyorum.

ben çok beğendim çok modern..beş ay sonra düğünüm var kısmet olursa bu modelleri takip ediyordum ben de. Hocam düşünün bence gördüğüm en güzellerden bir tanesi.

güzel gözüküyor ama çok spor değil mi hocam, hem misafirlerinizi ağırlayıp hem de günlük kullanım içinse spor-klasik, modern çizgili koltuklar nasıl olur? Yine koltuk ve berjeri farklı renkte olanlardan.

gelsin yorumlar...
arkadaslar uzun zamandır arastırma yapıyorum cok hosuma gitti bu firmnın çizgisi cok farklı gruplar var inceleyin derimm
www.evgor.com.tr

çok zarif ve çok şık. fiyatı nedir acaba. birde küçük çocuğu olanlar için bu tür açık renkler beni hep korkutuyor. malum küçük yaramazlar dökme ve dağıtma konusunda son derece uzman

glimmer hocam markamobi.com a da bakmanı tavsiye ederim çok güzel takımlar var....

çok güzel +şık bi takım..yalnız 2 yıldır beyaz koltuk kullanan birisi olaraktan iyi düşünün derim..küçük çocuğunuz varsa hızla uzaklaşın derim hatta :)

bridget hocama katılıyorum bende 2 senedir beyaz takım kullanıyorum hele bi de günlük odaya alacaksan hocam çok çok iyi düşün. o beyaz görüntüyü sağlamak hiiiiç kolay olmuyo.

benim oturma odam kırmızı renkte ve bol yastıklı yastıklar çok dağılıyor ve sürekli toplamak gerekiyor ayrıca beyaz alacaksanız beyaz rengi deri koltukta tavsiye ederim çok sık duruyor.

çok güzeller yaa

Ekli dosyalar

• pointkose1.jpg
    pointkose1.jpg
    62.6 KB · Görüntüleme: 764
  • Point Köşe5.jpg
    Point Köşe5.jpg
    63.1 KB · Görüntüleme: 764
  • Point Köşe1.jpg
    Point Köşe1.jpg
    76.7 KB · Görüntüleme: 764
alacakaranlık1. hocam cok şık takımların ikisi de renk olarak ise iki takımın da ilk renkleri derim

glimmer hocam takım çok hoş, tabi dekorasyonla bu takımı çok daha havalı bir hale getirebilirsin :)

ya aslında biraz vaz mı gectim ne..
benim oğlan 20 aylıkk ya rengini değiştiriverir heralder 2 günde takımın ....
sizlerin beğendiği takımlar varsa paylaşın inceleyelim kızlr

glimmer' Alıntı:
ya aslında biraz vaz mı gectim ne..
benim oğlan 20 aylıkk ya rengini değiştiriverir heralder 2 günde takımın ....
sizlerin beğendiği takımlar varsa paylaşın inceleyelim kızlr

canım kiracıysan eğer bende çok aflli bir şey düşünme, ben aldım koca koca takımları şimdi ne yapacağımı düşünüyorum

tatlım doğru diyosun ama benim hayat 2 sene orda 4 sene burda. yani emekliliğe kadar hayat böyle... o yüzden gecnlikte kullanıyım ya benle bi mi yaşıcak diyom

Kızlar doğtaşın mobilyalarıda çok güzel. Bu aralar birçok yeni evlide görüyorum, çok modern ve hoş.

ağustosda düğünüm var www.evgor adresindeki mobilyaları inceledim çok da beğendim ama gidip görmeden güvenipde alamam gibi geliyor. Bikaç olumsuz yorum da okudum o siteytle ilgili. sizlerden o sitenin mob,lyalarından alan ve kullanan varmı bi sorun yaşadınız mı?

filiz' Alıntı:
Kızlar doğtaşın mobilyalarıda çok güzel. Bu aralar birçok yeni evlide görüyorum, çok modern ve hoş.
ben yazacaktım bunu geç kaldım :D doğtaşın çizgisi hep hoşuma gitmiştir, evimi de doğtaştan döşedim. :+1:

ekyn' Alıntı:
ağustosda düğünüm var http://www.evgor adresindeki mobilyaları inceledim çok da beğendim ama gidip görmeden güvenipde alamam gibi geliyor. Bikaç olumsuz yorum da okudum o siteytle ilgili. sizlerden o sitenin mob,lyalarından alan ve kullanan varmı bi sorun yaşadınız mı?
hocam dokunmadan görmeden üstünde oturup test etmeden almayın, ben de biraz inceledim fiyatlar çok uygun geldi kalite de düşüktür gibime geliyor :( ilk eşyalarınız olacak vaktiniz bolsa, bol bol gezip tadını çıkarark alın, o yorucu gezmeler ve kararsızlıkların tadı bi başkaydı :roll: ankaradaki bütün siteler esnafını gezmiştik biz :D

markasını bilmiyorum verdiğim sitede var.. ama engin araştırmalarım sonucunda başka sitelerde de var aynı model

Geri