beğendiğim salon takımı

Kodla Büyü
şeffaf' Alıntı:
ekyn' Alıntı:
ağustosda düğünüm var http://www.evgor adresindeki mobilyaları inceledim çok da beğendim ama gidip görmeden güvenipde alamam gibi geliyor. Bikaç olumsuz yorum da okudum o siteytle ilgili. sizlerden o sitenin mob,lyalarından alan ve kullanan varmı bi sorun yaşadınız mı?
hocam dokunmadan görmeden üstünde oturup test etmeden almayın, ben de biraz inceledim fiyatlar çok uygun geldi kalite de düşüktür gibime geliyor :( ilk eşyalarınız olacak vaktiniz bolsa, bol bol gezip tadını çıkarark alın, o yorucu gezmeler ve kararsızlıkların tadı bi başkaydı :roll: ankaradaki bütün siteler esnafını gezmiştik biz :D
benim tarzım da bu kızlar...

Ekli dosyalar

• 1_1_2_1.jpg
    1_1_2_1.jpg
    375.5 KB · Görüntüleme: 1,171
  • 11d3e28f-e49a-4b3a-a7b9-6c6342531534BIANCO_ST_spl_1.jpg
    11d3e28f-e49a-4b3a-a7b9-6c6342531534BIANCO_ST_spl_1.jpg
    172.5 KB · Görüntüleme: 1,171
  • 28907ee9-2467-4f9e-8098-782a8ed9b8a3emotion_splash_01.jpg
    28907ee9-2467-4f9e-8098-782a8ed9b8a3emotion_splash_01.jpg
    290.9 KB · Görüntüleme: 1,172
filiz' Alıntı:
Kızlar doğtaşın mobilyalarıda çok güzel. Bu aralar birçok yeni evlide görüyorum, çok modern ve hoş.

kesinlikle doğtaş mobilya da kalite bakımında diğer bilinen markalardan kat kat iyi hem klaisk hem modern tarzları var çok sağlam ...En ucuz ürünü bile çok şık...kalitesini gösteriyor eger mobilya bir kere alınır diyorsanız bence doğtaşı alın...

ben de kısmetse seneye yaza evleneceğim şimdiden model bakıyorum neresi kaliteli neresi uygun diye araştırıyorum aslında ikeadaki modelleri çok beğeniyorum ancak kalitesiz olduğunu söylüyor herkes. evgor mobilya için kullananlar olumlu ama fiyatlarının pahalı olduğunu söylüyorlar.başka forumlarda araştırırken berke mobilya ve erol mobilya diye bi yer buldum fiyatları piyasaya göre daha uygun.onun dışında bir de inegölde mobilyacılar çok uyguna satıyorlarmış bir de pazarlık payı oluyormuş. ben evlenirken yer müsait olursa bi tv odası bi de misafir odası yapıcam.tv odasına köşe takımı düşünüyorum.

Arkadaşlar ben de evgor.com sitesindeki koltuk takımlarını çok beğenmiştim taa ki beyoğlundaki mağazasına gidinceye kadar :) çok kalitesiz bulduk biz bütün takımları. hiçbirinin albenisi yoktu. fotoğraflarda çok daha güzel görünüyor. ben tavsiye etmiyorum evgor u.

Ben DOĞTAŞ çıyım :) eve aldığım mobilyalar hem çok şık hemde kullanışlı. Görenler çok beğeniyor :) Biraz fiyat olarak pahalı ama değer bence. Çok güzel salon takımları var karar vermeden önce en yakın DOĞTAŞ mağazasına uğrayın derim

şeffaf hocam en alttaki takımın çok az farklısı benim salon takımım :D
ben avangard model istemştm fakat eşim bunu çok beğendi aldık
çok rahat, şu an oturma odamız minnacık olunca salonu kullanıyoruz şimdilik iyi oldu yani :)

Geri