bbnet 2033 yılı olası konu başlıkları

Kodla Büyü

eemree

Süper Üye
Süper Üye
bu başlıkta 2033 yılı bilgisayarbilişim olası konu başlıklarını yazıyoruz

kayseri btr onayları geldi mi?

btr yim norm fazlası oldum (hâlâ mı?)

faz 8 etkileşimli tahta windows 15 full imaj indir

emekliliğinize kaç sene kaldı?

bahçe hortumunu musluğa takamayanlar derneği üyeleri
...
..
.

Başlık değil de gelecekten bir konuşma şöyle olacak sanki;

Çocuk: Baba keşke o zamanlarda bir kaç Bitcoin alsaydın.
Ben: Oğlum daha ne kadar artacakki diye diye almadık.

( İlk çıktığı yıllardan beri haberdar olup, bir türlü kripto varlık birikimi yapamayan ben...)

2028 seçimleri için vaat edilen öğretmenlere yıpranma payı 2033 seçimlerinden önce verilir mi?

Öğrenci çiplerine oyun yüklemeyi nasıl engelleriz?
Derste olmayan öğrenciyi nasıl anlarız?
24. Doz Biyontek olmayanlar derse girebilir mi, sınav görevi alabilir mi?
Memur(kalırsa) ek iş yapabilir mi?
Meşin kırbaç şakladı.

Bi formatör olamadık...
Yata yata para kazanıyorsunuz...
....
17 yıldır Espiri anlayışları bir türlü gelişmedi bunların...
Bi 33 yıl daha duyarız bunlarıda...

etkileşimli tahtalar yeniden bir protokolle garanti kapsamına alınacakmış

bu başlıkta 2033 yılı bilgisayarbilişim olası konu başlıklarını yazıyoruz

kayseri btr onayları geldi mi?

btr yim norm fazlası oldum (hâlâ mı?)

faz 8 etkileşimli tahta windows 15 full imaj indir

emekliliğinize kaç sene kaldı?

bahçe hortumunu musluğa takamayanlar derneği üyeleri
...
..
.
btr nöbet tutar mı btr kulüp alır mı btr Btr

Bi formatör olamadık...
Yata yata para kazanıyorsunuz...
....
17 yıldır Espiri anlayışları bir türlü gelişmedi bunların...
Bi 33 yıl daha duyarız bunlarıda...
geçen bana da aynısını söylediler dedim az daha okuyup bilişimci olsaydınız madem öyle mal gibi kaldılar neyse geçen okul grubuna çakma btr kursu ile ilgili yazı gelmiş onu attılar hemen altına yazdım geçen nasıl bilişimci olurum diyen arkadaşlar gözünüz aydın bakın MEB kurs açmış katılabilirsiniz yata yata para alabilirsiniz yazdım kimseden tık yok sonra müdür aradı durumu anlattım vs şimdi o arkadaşlar duracağı yeri çok iyi biliyorlar

Herkes umutsuz konuşmuş. Ben biraz umutlu konuşayım.

->Üniversite sınavında çıkan Bilişim Teknolojileri sorularını değerlendirme (TEK BAŞLIK)
->Liselere Giriş Sınavında çıkan Bilişim Teknolojileri sorularını değerlendirme (TEK BAŞLIK)
->12. sınıflarda Dijital Modülde yer alan kaynaklar dışında nelerden faydalanıyorsunuz?
->Okul öncesi 4 yaş grubu için Kod:Bit v4 ağır kaçar mı? [Kod:Bit'i ben uydurdum bu arada, her 3 yılda bir okullara dağıtılan Micro:Bit benzeri kart olduğunu düşünelim. Ayrıca yapılan son güncelleme ile Scratch JR gibi okuma yazma bilmeden de kodlanabildiğini varsayalım]
-> Sizce aktif derse girmek mi okul teknoloji ekibi liderliği mi? [Dersin her kademede zorunlu 3 saat olduğunu düşünelim. Okul teknoloji ekibini de öğrenci ile diğer branş öğretmenlerinden katılımcılarla oluşturulan ve uluslararası yarışmalara katılmak için devlet tarafından desteklenen her okulda olması zorunlu ekip liderinin de bizim branştan olması zorunlu olan bir takım olduğunu düşünelim.]
-> Alan ayrımında hangisini seçtiniz? (Okul öncesi ve ilkokul BT öğretmeni, Yazılım Öğretmeni, Tasarım Öğretmeni)
-> Öğrencinin yapay zekayla programladığı çipi sınavda tespit etme! (KESİN ÇÖZÜM)

:)

Bilgisayarı kullanmayı çocuklar çok iyi biliyor zaten. Benim yeğen 3 yaşında yutuptan video açıp izliyor

Meb hattında 9g internet bağlantı sorunu ... ÇÖZÜLDÜ
Meb Sertifikası Bitmeyen Güvenli Site Hatası
EBA hata kodları sıralı liste ... 85 sayfa full

Bunu bana atandığım okulun müdürü söylemişti halktan birisi söylemiş çok mu ... şaşırmam yazık bize
valla hocam benim umudum yok artık 2043 te de gelse aynı muhabbetler döner. O zaman da millet robot üretir bizimkiler de bizim çocuklar zaten robotla oynamayı biliyor derler.

geçen bana da aynısını söylediler dedim az daha okuyup bilişimci olsaydınız madem öyle mal gibi kaldılar neyse geçen okul grubuna çakma btr kursu ile ilgili yazı gelmiş onu attılar hemen altına yazdım geçen nasıl bilişimci olurum diyen arkadaşlar gözünüz aydın bakın MEB kurs açmış katılabilirsiniz yata yata para alabilirsiniz yazdım kimseden tık yok sonra müdür aradı durumu anlattım vs şimdi o arkadaşlar duracağı yeri çok iyi biliyorlar
Harikasın hocam.

Geri