BALIKESİR İL DIŞI ATAMA PUAN VE TERCİHLER

Kodla Büyü
Özelden de soran arkadaşlar oldu ben daha kararımı vermedim sayın hocalarım.

1 2 güne burada paylaşirim.

Selamlar

Kesin olmamakla beraber

1 Susurluk
2 Balya
3 Savaştepe
4 Ayvalık
5 Altınoluk
6 Bandırma
7 Havran
8 Gömeç
9-10 Sındırgı

Selamlar

ilk tercihi susurluk kız meslek olan var mı acaba? ben tercihlerim arasına aldm ama puanım düşük

1 BALIKESİR/SUSURLUK/NİMET SADIK ÖZYİĞİT ORTAOKULU 147
2 BALIKESİR/BALYA/Zübeyde Hanım Yatılı Bölge Ortaokulu 131
3 BALIKESİR/AYVALIK/Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 166
4 BALIKESİR/EDREMİT/Altınoluk Necmi Şahin Ortaokulu 161
5 BALIKESİR/GÖMEÇ/ŞEHİT MUSTAFA GÜVENÇ ALDEMİR ORTAOKULU 148
6 BALIKESİR/HAVRAN/Şehit Eyüp Karataş Ortaokulu 138
7 BALIKESİR/BANDIRMA/Fatih Ortaokulu 148
8 BALIKESİR/SAVAŞTEPE/Savaştepe Anadolu Öğretmen Lisesi 130
9 BALIKESİR/SINDIRGI/Cumhuriyet Ortaokulu 132
10 BALIKESİR/SINDIRGI/Sındırgı İmam Hatip Ortaokulu 125

sanırım bu sene il dışı atamalar mayıs ayının sonunda yapılabilcek.atama takvimi açıklandı ve verilen bilgi bu yönde bu yıl balıkesir düşünen arkadaşlar yazabilirler mi.

arkadaşlar il içi mi yoksa il dışı mı önce oluyor?

Ben düşünüyorum Puan 130 Merkez öncelikli.Hayırlısı Açık olan Okul Listelerini merak ediyorum..

Bende 100 puanla balıkesir merkez yada yakın ilçelerden yazıcam inşallah açılırsa

ben nasip olursa bandırma'dan ildışı tayin isteyecem.. inşallah ben gidince 1 kişilik kontenjan açılacak :)

İl içi kontenjanlar belli oldu. Geçen yıla göre sanırım az gibi değil mi? Tam hatırlayamadım ama... Blk'yi yazmak isteyenler not düşsün şu dakikadan sonra biz de hesaplarımızı yapmaya başlayalım :)

Şu okullar hakkında bilgisi olan var mı?
Bandırma Edincik Recep Gencer T .E .M.L
ALTIEYLÜL 100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Dursunbey Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
İvrindi Merkez Çok Programlı Lisesi
Sındırgı METEM
nasıl bir okul çalışan veya çalışmış arkadaşlar yorumlarınız..

Bandırma Edincik Recep Gencer TEML hakkında biraz bilgim var: Okul Bandırma şehir dışında Bandırma-Çanakkale yolu üzerinde.. Edincik ise Bandırma'ya bağlı bir kasaba.. Okulun fizik şartları özellikle bil. lab.larının bulunduğu salonlar hiç de iyi değil diye duydum.. En son özsür grubundan bir kişi gitmişti.. Yine açık kontenjan varmişler.. Sene başında bana o okul için görevlendirme bahsi geçti ama ben kesinlikle istemedim.. Çok fazla detaya girmeyecem öğretmenim: Ben olsam yazmam.. Ha Balıkesir'e geleyim de sonradan il içiyle yer değiştirirm diyorsan tabiki de yaz derdim..

Kayra_Bilal' Alıntı:
BALIKESİR-KEPSUT hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı?

Dostum eğer Kepsut'ta herhangi bir okula tayinin çıkarsa Merkezden gidiş geliş yaparsın çok rahat, Yanlış bilmiyorsam 23 km gibi bi şey. Araban varsa 10 dakikada servisle maksimum 30 dakika. Genelde memurların çoğu gidiş geliş yapar sıkıntın olmaz.

Hee okulları bilmem ama rahat bir çalışma ortamı olacağını düşünüyorum. Sonuçta işini yaparsın evine gidersin. Merkez, Bandırma ve Edremit dışında Balıkesir'in ilçelerinde çok büyük sorunlu okullar yoktur bildiğim.

Bigadiç, Kepsut, İvrindi, Susurluk ilçelerine tayinin çıkarsa ulaşım derdin olmaz.

Soruların varsa buradan yardımcı olabilirim arkadaşlara.

Selamlar

bu sene kontenjanlar geçen seneye göre epey kötü yerler.balıkesiri çok istememe rağmen çoğu yeri yazmayı gözüm kesmedi.çıkmayacağını bilerek burhaniye ve gömeci yazcam sanırım.

Geri