BALIKESİR İL DIŞI ATAMA PUAN VE TERCİHLER

Kodla Büyü

ibrahim_hoca

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar belıkesire ildışı isteyecek benim gibi arkadaşlar için konuyu açtım.iletişimizi buradn sağlayabiliriz diye.okullar henüz belirlenmedi ama burayı seçecek arkadaşlar.puan ve ilçe tercihlerini yazarlarsa tercihlerde bize rehberlik edebilir bu sayfa.benim şansım düşük puanım 50
tercihlerim:bigadiç-sındırgı
bunun yanında ilçeme yakın olan simav ve akhisarı yazmak istiyorum.

ibrahim_hoca' Alıntı:
arkadaşlar belıkesire ildışı isteyecek benim gibi arkadaşlar için konuyu açtım.iletişimizi buradn sağlayabiliriz diye.okullar henüz belirlenmedi ama burayı seçecek arkadaşlar.puan ve ilçe tercihlerini yazarlarsa tercihlerde bize rehberlik edebilir bu sayfa.benim şansım düşük puanım 50
tercihlerim:bigadiç-sındırgı
bunun yanında ilçeme yakın olan simav ve akhisarı yazmak istiyorum.
hocam ben balıkesir istemiyecem ama sındırgı bildiğim kadarıyla zorunlu hizmetti değişmediyse. puanın bence yeter eğer yer açarlarsa.inş hepimiz istediğimiz yere gideriz

Ben de Balıkesir öncelik olmak üzere çevre illeri düşünüyorum.
Her tatilde 18-19 saatimi yollarda geçirmek yerine, şöyle en kötü 2-3 saatlik bir mesafeye de razıyım artık.
Ama inşallah herkes gönlündeki yere gidebilir.
Atama zamanı puanım 70 olurum sanırım.

merkez veya susurluk, kepsut, bigadiç, sahil tarafları yani merkeze yakın herhangi bir yer olabilir.

ibrahim_hoca' Alıntı:
balkes yok mu başka :)
Hocam sonradan üzülmemek adına şöyle söyleyeyim.
Zaten takip ediyorsunuzdur da en azından geçen sene Balıkesir'i isteyip de gidemeyenleri hesaplayınca hali hazırda bir 15-20 kişi vardır önümüzde.
O yüzden ben puanım itibariyle, umut taşımakla birlikte sıra gelmeyebilir de diyorum.
Hakkımızda hayırlısı.

arkadaşlar ben balıkesir ayvalıktayım şubat ayında özür durumundan merkeze istedim fakat kadro olmadığı için ayvalıka atandım.
merkez düşünen arkadaşlar yeni norm işlemlerinden sonra merkezde 7 bilişimci norma fazlası,
Bigadiçte 4 sındırgıda 7 tane açık görünüyor.
İl genelinde toplam 68 açık var.
Planlama yapma konusunda bu bilgiler size yardımcı olur umarım. Zira ben çok yere sorup kimseden bilgi alamamıştım.
Herkes için hayırlısı!..

uyelik269' Alıntı:
arkadaşlar ben balıkesir ayvalıktayım şubat ayında özür durumundan merkeze istedim fakat kadro olmadığı için ayvalıka atandım.
merkez düşünen arkadaşlar yeni norm işlemlerinden sonra merkezde 7 bilişimci norma fazlası,
Bigadiçte 4 sındırgıda 7 tane açık görünüyor.
İl genelinde toplam 68 açık var.
Planlama yapma konusunda bu bilgiler size yardımcı olur umarım. Zira ben çok yere sorup kimseden bilgi alamamıştım.
Herkes için hayırlısı!..
hocam bende bunu öğrenmek istiyordum teşekkürler ama geçen sene il içine 52 açık gösterdi il dışına 0 onu anlamadım

Evet arkadaşlar, İl dışında Balıkesir isteyenler : Güncel tutalım.

ibrahim hoca : 50
lefke hoca : 106
subversaa hoca : 70
kafkas hoca : 128
nefbote hoca : 125
gurcal hoca : 100
dens hoca : 80

kafkas hoca : 128
hanedantr:105
inaan:106

olur mu bilmem.. 3 sene 100 ün altında kimse balıkesir gidemedi...Bu sene daha yüksek de olabilir daha az da olabilir.

Bir Balıkesirli olarak çorbada benimde tuzum olsun 18.06.2013 13:30 itibariyle ilçe ilçe kadro durumu,
Ben tayin isterken çok sıkıntı çekmiştim, bu sayılara göre daha net bir planlama yaparsınız inşallah:

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    40.3 KB · Görüntüleme: 627
il dışına bu boş kontenjanlşarın ne kadarı açılır fikri olan varmı arkadaşlar neye göre hesap yapılıyor.

kafkas hoca : 130
hanedantr:105
inaan:106
murathan21 : 110
serbay2 : 129

Edit : Bu arada benim puan 130 olmuş :)

uyelik269' Alıntı:
Bir Balıkesirli olarak çorbada benimde tuzum olsun 18.06.2013 13:30 itibariyle ilçe ilçe kadro durumu,
Ben tayin isterken çok sıkıntı çekmiştim, bu sayılara göre daha net bir planlama yaparsınız inşallah:
hocam ben edremitteyim. bölge zümresinde 7 kişiydik ama burada 18 yazıyor mevcut

halaçoğlu' Alıntı:
uyelik269' Alıntı:
hocam ben edremitteyim. bölge zümresinde 7 kişiydik ama burada 18 yazıyor mevcut

o sayıya meslek liseleri de dahil hocam, o yüzden bir fark olabilir!..

güncel + balıkesirden bir arkadaş il içine hangi okulların açıldığını paylaşabilir mi ?

Geri