Balayı için tatil yeri önerebilirmisiniz?

Kodla Büyü
Marmaris İçmeler "Marmaris Park Otel" ben çok beğendim. sakin denize sıfır. çam ağaçlarının arasına kurulmuş. her oda denizi görüyor. temizliği ve yemekleri oldukça güzel.

Antalya Belek, Cornella Diamond 5 yıldız, uıltra herşey dahil... otelde 6 adet restoran var, türk mutfağı, orta doğu mutfağı, italyan mutfağı gibi lezzetleri sunuyor, bir havuz var dinlenmeden bir ucundan diğer ucuna gidemezsin, 2 adet disko mevut, denize sıfır. ister deniz ister havuz... odalar da yok yok, hem jakuzi, hem normal duş....oyun salonu, golf sahaları falan filan... hocam fiyat olarak diğerlerine göre biraz daha yüksektir... açıkçası ben hayatta bir defa deyip biraz zorlansam da paraya kıymıştım...

tatilden beklentin düğün yorgunluğunu atayım dinleneyim ise herşey dahil bir otele git. oranın havuzu plajını kullan. ancak gittiğim yeri tanıyım, daha fazla yer göreyim diyorsan güzel bir yerde sadece oda olan bir yer tut, sabah bir plaja akşam başka yere git. istediğin yerde yersin isteğin yeri görürsün.

Balayı için tavsiyem, kendim bizzat gidip gördüm
1.Antalya Göynük Otium Art Otel
2. Antalya Belek Otel Sun Zeynep

Yeşilliklerin içinde gayet memnun kalabileceğiniz bir otel.
Tavsiyem ilk 1.si

Alanya da yapmaya karar verdik ama otele karar veremedik. Saphir Resort, Longbeach resort, Mukarnas, goldenbeach resort(side) arasında kaldım. Son kez fikri olan varmı?

Alanya da yapmaya karar verdik ama otele karar veremedik. Saphir Resort, Longbeach resort, Mukarnas, goldenbeach resort(side) arasında kaldım. Son kez fikri olan varmı?
huseyinkorkmaz' Alıntı:
Tatil denince akla kaş gelmeli :)
kardeş sen de yap yapacaksan reklamını. Kasma kendini :)

Geri