Balayı için tatil yeri önerebilirmisiniz?

Kodla Büyü
marmaris içmeler martı otel. balayına oraya gitmiştik çok memnun kaldık. balayı paketlerinde indirim de yapıyolar, %15ti sanırım.

alanya alara otel (5 yıldız olanı).biraz pahalı olabilir ancak erken rezervasyonla ucuza gelebilir.ilgi,çalışanlar, doğa, temizlik, yemekler gerçekten 5 yıldız..

Hocam bende bu yaz balayı için otellere baktım fethide likya botanic oteli düşünüyorum 2 kişi 5 gece 1350 tl internetten bak istersen otele

Alanya İncekum Joy Pegasus Resort. 10 numara oteldi.balayı çifti olarak gittik.denize sıfır kumu sahil i yemekleri.klimalı odaları herşeyiyle süperdi.incele ve git derim.teşekkür bile ediceksin yani.

Şimdiden teşekkür ederim o zaman:) Gönderilen her bilgiyi araştırıyorum arkadaşlar. Nişanlım için güzel bir sürpriz yapmak istiyorum. Tabi memur işi:))))

arkadaşım otel olmasın dersen güzel bir yer. ben eşimle gittim ve çok memnun kaldım. ağaçtan evler yani bungalovlar. sabah kahvaltı akşam yemek oda sadece 110 lira idi geceliği. eğer düşünürsen telefon ve adresini verebilirim. deniz çok güzel. ormanlık akşamları üşüyorsun bile. veya gürhanbungalov diye arat görürsün.

zeybekd' Alıntı:
Hocam bende bu yaz balayı için otellere baktım fethide likya botanic oteli düşünüyorum 2 kişi 5 gece 1350 tl internetten bak istersen otele

zetbekd hocam ben de araştırdım hatta aradım. Kişi başı oda fiyatı 180 dedi ve senin vermiş olduğun bilgilere uymuyor. Sen nereden buldun bu bilgiyi?

erdogan34' Alıntı:
Alanya İncekum Joy Pegasus Resort. 10 numara oteldi.balayı çifti olarak gittik.denize sıfır kumu sahil i yemekleri.klimalı odaları herşeyiyle süperdi.incele ve git derim.teşekkür bile ediceksin yani.

Teşekkürler erdoğan34 gerçekten güzelmiş notlarım arasına aldım bu oteli.

can_06' Alıntı:
alanya alara otel (5 yıldız olanı).biraz pahalı olabilir ancak erken rezervasyonla ucuza gelebilir.ilgi,çalışanlar, doğa, temizlik, yemekler gerçekten 5 yıldız..

can_06 alara otel 5 yıldızlı olanı internetten araştırdığım kadar güzel bir yere benziyor. Notlarım arasına aldım bu otelide teşekkürler.

geçen yıl crystal family resort otel e gittik belekte. çok güzeldi ,çok memnun kaldık.geçen yıl erken rezervasyonla %40 indirimle 5 gece 2 kişi 1250 tl idi. bu sene de şubat aynda erken rez yaptırdık queen elizabeth otel kemer/göynük e. şimdi ne kadar bilmiyorum ama biz 4 gece 900 tl ye yaptık rezervasyonu. bence geç kalmadan erken rezervasyonlardan yararlanmakta fayda var. ayrıca queen elizabeth i incelemenizi tavsiye ederim. gemi şeklinde bi otel şık görünüyo

Hocam Kıbrıs Merit Crystal otel 5 yıldızlı 6 ggece 7 gün herşey dahil uçak bileti gidişş gelişte dahil toplam 2150 liraya ayarladım ben sanada tavsiye ederim. Bende araştırıyordum orayı seçtim :))

simena sun clup her şeyiyle müükemmeldi tavsiye ederim
antalya kemerde
fiyatı ortalam 120-150 olması gerek...

teşekkür ederim arakadaşlar. Bu arada yorum yapmaya devam Alara otel ve İncekum resort hem fiyat olarak hemde doğal güzellik olarak çok beğendim.
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

Hocam eğer balayına Temmuz - Ağustos aylarında gideceksen kesinlikle Akdenizi özellikle antalyayı önermem çok sıcak oluyor ben temmuz sonu ağustos başı gittim çok güzeldi ama çoooooook sıcak ve bunaltıcıydı. Didimi tavsiye ederim.

ersin55_55' Alıntı:
zeybekd' Alıntı:

zetbekd hocam ben de araştırdım hatta aradım. Kişi başı oda fiyatı 180 dedi ve senin vermiş olduğun bilgilere uymuyor. Sen nereden buldun bu bilgiyi?

hocam kusura bakma biraz geç cevap veriyorum bu aralar düğün yaklaştı benim bu yüzden pek giremiyorum nete bile likya otel var ona baktın herhalde sen benim dediğim likya botanic adresi http://www.lykiabotanika.com/Site/Tr/ bana balayı muhabbeti ve erken rezervasyon 1350 dediler 5 gece için.

Geri