Balıkesir Formatörlük???

Kodla Büyü
btr degil mi formatörlük dedigin? bizim müdür gecenlerde aradiydi basvuruyorum senin adina falan dediydi sabahin köründe arayip ben de uyku sersemi tamam olur dediydim :D balıkesirin formatör sitesi vardi ama bulamadim simdi belki orada yayinlanmiştir...

kısaca formatör diye yazdım. geçerli isim senin dediğinden. bekleyip göreceğiz artık.

köyden ilçeye görevlendirmeler yapılmamış sanırım ( yolluk yevmiye muhabbeti sebebiyle ) ? ? bilgisi olan var mı ?

bu ne ya gene bugün öğrendim ki bu dönem gene norm fazlası durumuna düşmüşüm. Ne yapıyolar bunlar anlamak mümkün değil :S

ben yaptım bugün,9 eylül-24 ocak arası görevlendirme pazartesi başlayacağız, ilk hafta eğitim yok, eğitim-öğretim saatine denk gelmeyecek görevlendirme ama şükrettin beyi aradım sorun olmaz dedi.

mutlu55' Alıntı:
ben yaptım bugün,9 eylül-24 ocak arası görevlendirme pazartesi başlayacağız, ilk hafta eğitim yok, eğitim-öğretim saatine denk gelmeyecek görevlendirme ama şükrettin beyi aradım sorun olmaz dedi.
üstad ne yönden sorun olmaz dedi. ek ders açısından mı. ilk hafta saat kaça kadar durulacakmış(eğitim öğretim yok iken)

herkese selamlar. yeni öğretim yılının başlamasına az bi zaman kaldı. hayırlı güzel bi sene geçiririz inşallah. Balıkesir sındırgı düvertepe yibo ya bu yıl il dışından geldim. bir sorum olacaktı, bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim. geçen sene fatih projesinin gelmediği ,bt sınıfı olan okullara görevlendirme yapıldı mı acaba? bu sene yapılacak görevlendirmelerle ilgili bilgisi olan var mı? ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

hocam önce sındırgı merkezdeki akıllı tahta kurulumu yapılmış olan Makbule Efe Anadolu Lisesi, Sındırgı Anadolu Lisesi, İmam Hatip Lisesine görevlendirme yapılır, buralar formatörle doldurulduğu taktirde köye görevlendirilebilirsiniz.

hocam il mem'i arayıp bilişim koordinatörü ile görüşebilirsiniz,ben dün aradım "daha çıkmadı onay, başlangıç tarihini 15 eylül yapacağız o yüzden okula gidebilirsiniz" dedi. Ben de dersim yok ama 2 gündür okuldayım sıkıntı çıkmaz inşallah...

bende başvurmuştum ancak fatih projesi kapsamında olan liselerde açık bulunması sebebiyle balıkesir merkezdeki hiçbir ortaokula görevlendirme yapılmadığını söylediler..

Geri