bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü
Burda da @2 boş durmamış:) Eyice kıvır kıvır ne hocam ya:D

Balkon yıkama hortumu arıyordum buraya geldim. Alemsiniz:D

Balkona 10 metrelik hortum lazım. Piyasada 20 metrelik paketler var. Metre hesabıyla satan bir yer arıyorum. Azmettim bulacağım..

Memleketim Kahramanmaraş'ta her balkonda musluk-lavabo var hatta yeni binalarda doğalgaz bile bağlıyorlar...

Herkesin memleketi kendine başkaymış.

• Beğen
Tepkiler: omd
"Balkona 10 metrelik hortum lazım" :oops:
bu nasıl bir balkon kardeşim :D :?
ayrıca bir odanın ortalama 4-5 m. olur duvarı; o kadar da balkon genişliği olur. :alkis:

musluktan koridor+oda 8 metre, balkona da 2 metre pay ayırdım..

Değerli üyeler.Maaşımın yatacak fark ücretine ütü tost yemek istiyorum.Kayserideyim tatilde 1 günlük Adanaya gitsem nerede hangi cadde veya sokakta yiyebilirim?Şöyle tam somuna salçalı yumurtalı kıymalı üstüne kaşarı verecek bir babayiğit ütü tostçuyu nerede bulabilirim.Tek bildiğim tren garından küçük saat civarı.Yardım S.O.S.İyi tatiller.

Değerli üyeler.Maaşımın yatacak fark ücretine ütü tost yemek istiyorum.Kayserideyim tatilde 1 günlük Adanaya gitsem nerede hangi cadde veya sokakta yiyebilirim?Şöyle tam somuna salçalı yumurtalı kıymalı üstüne kaşarı verecek bir babayiğit ütü tostçuyu nerede bulabilirim.Tek bildiğim tren garından küçük saat civarı.Yardım S.O.S.İyi tatiller.
hocam bırak tostu, hortum al hortum :D:D

An itibariyle 26 sayfaya ulaşan bu efsane konuda mesajım bulunsun. Yarın birgün çok değerlenir buralar :)

bir konu bu kadar mi yorum alir ya :) biride tostcu soruyor atla gel istanbulda ben sana yaparim :) selamlarrrrr

• Beğen
Tepkiler: omd
Gerçekten Bim e A101 e bahçe hortumu gelirse haber verin n'olur:D

Hortumu bahçe için ve musluk bahçede değilse olabilir:D

Sabah sabah eğlence çıktı. Hortlatanın elleri dert görmesin :p

Kimi koca memlekete takar hortumu
Kimi bahçe musluguna takamaz
Ülkem benim çelişkiler yurdu
Kurban olsun dünya sana..

Not :
Şiir bana aittir lütfen telifsiz kullanmayiniz

Neden bilmem cevap verme istediğ doğdu :D
Hocam;
1. Musluğun normal olduğundan emin olun.
2.Hortumun ucunu çakmakla ısıtıp genleşince mutluğa takmayı deneyin.
3. Hırdavatcıdan 50 kruşa bir küçük kelepçe alın sıkın tornavidayla olsun bitsin.
4. Dert etmeyin bu kadar :D

Geçenlerde bebek arabası tavsiyesi istemiştim bir üye çıkıp bu nasıl bir soru nasıl bir başlık açıyorsun bu sorulur mu babında sıralanmıştı altına...

O arkadaş buralarda mı

Yeni hortumlar gelmiş marketlere. Bunları alıp deneyen oldu mu? Her musluğa uyar mı? Adaptör lazım mı acaba?

Geri