BİMER'e ileti yağmuru... Sizde Katılın...

Kodla Büyü
btcikız' Alıntı:
ben bimere yazdım.. ilçe beni neden hiyerarşi atladın diye çağırdı fırça atmaya :) stajyerdim o zaman hem de bayan olduğum için pek bişey demediler, hatta iki kez üşenmeden şube müdürü aramış :) gittim ben de 2 kez yerinde bulamadım başka bir şube müdürüyle görüştüm.. devlet memurusun sen önce okuluna vereceksin dilekçeyi dedi adam :) diğerine de aman çok istiyorsa tekrar arayıversin dedim gitmedim daha da.. öyle geçti bitti.. adamlar içeriğiyle mi uğraşıyor ki yazdığımız yazıların... Bimere yazılan boş.. ilçeye gidiyor tekrar :S

hocam bimere yazınca cevap vermek zorunda oldukları için köşeye sıkışmışlar ve sizinde stajyer olmanızdan faydalanıp fırçalamışlar... siz bunuda bimere yazın bakalım ozaman ne yapacaklar :D...

baynadir' Alıntı:
hocam bimere yazınca cevap vermek zorunda oldukları için köşeye sıkışmışlar ve sizinde stajyer olmanızdan faydalanıp fırçalamışlar... siz bunuda bimere yazın bakalım ozaman ne yapacaklar :D...

:puhaha: Hala BİMER'e yazın diyorsun ya hocam. Tebrikler gerçekten. Sen yazdın da ne oldu? 1 sene geçmiş üzerinden. Sanırım sizin mesajınızdan sonra tüm BT öğretmenlerine plaket verildi de, beni unuttular birtek.

obsearchverim' Alıntı:
baynadir' Alıntı:

:puhaha: Hala BİMER'e yazın diyorsun ya hocam. Tebrikler gerçekten. Sen yazdın da ne oldu? 1 sene geçmiş üzerinden. Sanırım sizin mesajınızdan sonra tüm BT öğretmenlerine plaket verildi de, beni unuttular birtek.

ben size plaket veririm hocam... ümitsizlik, umutsuzluk ve boş konuşma dalında birincilik ödülüne layık gördüm sizi...

Sakin olun beyler, herkes bir şekilde elinden geleni yapmaya çalışıyor.

baynadir' Alıntı:
obsearchverim' Alıntı:
baynadir' Alıntı:

ben size plaket veririm hocam... ümitsizlik, umutsuzluk ve boş konuşma dalında birincilik ödülüne layık gördüm sizi...

2 sene geçmiş, hala ümitlisiniz öyle mi? Verilen cevabı paylaşın hocam o zaman. Biz de ümitlenelim. Plakete gerek yok. BİMER'den size gelen yanıtı gönderin yeter.

2 senedir neredesin? merakın yeni mi canlandı?

destek olmuyorsan köstekte olmayacaksın... ayak altında dolaşmayacaksın...

baynadir' Alıntı:
2 senedir neredesin? merakın yeni mi canlandı?

destek olmuyorsan köstekte olmayacaksın... ayak altında dolaşmayacaksın...

Hocam 2 senedir cevap vermeyenlere değil de, bana mı posta koyuyorsun.

Belli ki adam akıllı bir cevap alamamışsın.

Ama zeytinyağı gibi üste çıkma çabası içindesinn.

"Ayak altında dolaşmamamaya" gayret ederim. İyi posta koydun. Aslanmışsın be. Koçmuşsun be.

Korktum bak(!)

Biraz terbiyeli ol.

2 senedir dişe dokunur bir cevap alamamışsın, 2 senedir ben mi mani oldum.

Kitapta yazılanlar doğru ama eksik... bilgisayar öğretmenlerinin basit bir şeyi görme ve anlamaları için 30 yıl geçmesi gerektiğini yazmamışlar.Bu dersin artık tarih sayfasından silindiğini bir daha asla geri gelmeyeceğini bu ısrarın sonucunda tekel işçileri gibi olacağımızı tek çarenin alan değişikliği olduğunu asla anlamayacakları gibi...

BİMER'e yazmışsın hocam. Güzel.

Dişe dokunur bir cevap aldıysan, paylaş, PAYLAŞ DA SUSTUR BENİ HOCAM.

BİMER'e yazdığının çoğu zaman hiçbir işe yaramayacağını birçok arkadaş da söylemiş zaten.

Dişe dokunur bir cevap almadıysan da, bana POSTA KOYMAYI BIRAK. Git sana cevap vermeyenlere posta koy.

senin anlama yönünden bir sıkıntın olduğunu düşünüyorum... benden 2 sene önceki cevabı istiyorsun... sen daha dün ne yediğini bilmiyorsun. ben iki sene önceki cevabı nereden bulayım sana???

başka bir arkadaşımıza cevap vermişken kendini maydanoz sanıp ortaya atlayan sensin... o arkadaş demişki "bimere yazdım şube müdürü beni fırçaladı"... bende demişimki "bunuda bimere yaz bakalım tekrar fırçalayabilecek mi"...

sonrasında sen ne yazmışsın bir oku bakalım... bak ben demiyorum, ilk ayet bile öyle "OKU"... bir oku ve nerede yanlış yaptığını anla... sana neden posta koyduğumu, söylediklerine neden sinirlendiğimide gör...

baynadir' Alıntı:
senin anlama yönünden bir sıkıntın olduğunu düşünüyorum... benden 2 sene önceki cevabı istiyorsun... sen daha dün ne yediğini bilmiyorsun. ben iki sene önceki cevabı nereden bulayım sana???

başka bir arkadaşımıza cevap vermişken kendini maydanoz sanıp ortaya atlayan sensin... o arkadaş demişki "bimere yazdım şube müdürü beni fırçaladı"... bende demişimki "bunuda bimere yaz bakalım tekrar fırçalayabilecek mi"...

sonrasında sen ne yazmışsın bir oku bakalım... bak ben demiyorum, ilk ayet bile öyle "OKU"... bir oku ve nerede yanlış yaptığını anla... sana neden posta koyduğumu, söylediklerine neden sinirlendiğimide gör...

Senin de ahlak yönünden sıkıntın var. Zeytinyağlığı benim tanıdığım bildiğim en büyük ahlaksızlıklar arasındadır. Hovardalıktan bile daha büyük ahlaksızlıktır bana göre.

Önemli bir cevap verilseydi hatırlardın ve de yapıştırırdın beni sustururdun hocam.

Önemli bir cevap verilmedi. Buna eminim. Verilmez de. BİMER'e yazıp da, "müşteri hizmetlerimizi aradığınız için teşekkür ederiz, memnuniyetiniz bizim için önemlidir" kıvamında bir cevaptan başka bir cevap alan kimseye ben rastlamadım.

Siz de alamadınız. Bal gibi bunu da biliyorsunuz. Ama itiraf edemediğiniz gibi bir de bana hakaret ederek zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsunuz.

İşin garibi kendiniz DİŞE DOKUNUR BİR CEVAP ALAMADIĞINIZ halde,

hala ve hala inatla insanlara BİMER'e yaz diyebiliyorsunuz.

Neden?

Çünkü başbakanlık iletişim merkezi orası.

Oranın işe yaramadığını dile getiren birisi başbakanınıza laf atmış oluyor. Babanızın oğlu ya. Siz de savunmadan edemiyorsunuz.

...

İşe yaramadı işte, itiraf et. Ve babanızın oğlu başbakanınızın iletişim merkezinin işe yaramadığını klasik müşteri hizmetleri mantığıyla cevaplar verildiğini itiraf edin ve işe yaramayan bu kurumu tavsiye etmeyi bırakın.

Geri