Atanamayanlar haydi buraya...

Kodla Büyü

lmncngt

Site Gezgini
Arkadaşlar Atanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun diliyorum.Umarım hepsi i.in yeni eğitim -öğretim dort dörtlük :) bir süreç getirir.Şimdi sırada en çok merak ettiğim isteyipte özür durumundan tayini çıkmayan varmı?varsa neden çıkmadınıda yazabilirmi?

birinci aşamada özrün bulunduğu ilçede okul açılmamasından ötürü olmadı. ancak tc ile sorgula yaptığımda puan yetersizliğinden atanamadınız yazıyor diğer arkadaşların nasıl?

serhatbs' Alıntı:
birinci aşamada özrün bulunduğu ilçede okul açılmamasından ötürü olmadı. ancak tc ile sorgula yaptığımda puan yetersizliğinden atanamadınız yazıyor diğer arkadaşların nasıl?
bende de aynısı yazıyor hocam....

yer açılmadığı için tercih yapamadım. ben de böyle bir kayıt bulunmamaktadır yazıyor.

Hocam İzmire istedim, çıkmadı puan azlığından dolayı. Koca İzmir'de 4 okula ataması çıktı arkadaşların. Düşünüyorum da hiç mi boş okul yoktu?

ben de atanamadım.. şimdi ne olacak merkezdeki üç beş okul zaten doldu.. artık ilçeleri mi açacaklar.. yoksa yeni okul açılma ihtimali var mı ..

Merhaba arkadaşlar bende Bursayı isteyecektim bırakın ilçeyi ili hiç açmadılar dolayısıyla tercih yapamadım, sistemde kayıtlı tc yoktur diyor sonuç ekranında.

izmir il milli eğitim aradım, sistemin açılmasını bekleyin dediler,galiba tekrar özür grubu kontenjanları gibi liste yayınlanacak, tabi insan hemen şunu soruyor ne zaman?

kontejan yoktur yazısı çıkıp 41 işaretleyemeyenlere sistem açılmayacak. 41 işaretleyenlere ilçeler ile birlikte tüm ildeki açıklanan boş yerler açılacak

Yeniden liste yayınlanmaz herhalde, sanırım mevcut açılanlardan boş kalanları tekrar açılacak. ama tek fark tüm ili artık tercih edebileceğiz. merkez-merkez ilçe- ilçe- köy- bucak- nacak-....

offff offf

geçen sene 32 kontenjan açılan izmir balçovaya 22 puanla atanan oldu. bu sene başımıza gelenlere bak.
yazıklar olsun diyorum. bize bu yapılanlar, gecenin bir yarısına kadar maymun olmamız, yaşadığımız rezillik.........

neyse arkadaşlar dertliyim kederliyim.

allah kimseye sevdiklerinden ayrı zaman geçirme şansı tanımasın.

bende de puan yetersizliğinden diyor ama üstte yazan bir açıklama vardı. okul isminin karşısında --- varsa muhtemel boşalacak olupta okuldan ayrılan olmadığı için atama yapılamamıştır yazıyor. 62 puanım vardı. mersini tercih edecem. allah yardımcımız olsun.

ben de acıyorum demenizi anlamıyorum, 2. aşamada ilin ilçelerini de yazabileceğiz, çoğu ilçe boşta kalmıştır, en azından benim başvurduğum ilde 37 tane filan ilçelerinden yazabileceğimiz yer var, gidiş geliş yapabileceğimiz yerler de var, neden beklemeyelim?

hocam benim çok umudum yok açıkcası. tarsus ve erdemlide okullar açılmıştı atama yapıldımı bilmiyorum yapılmadıysa oraları yazıcam. olmazsada hatayda hafta sonları gel git yapacam 1 sene olduğu gibi. otobanda gözü kapalı gidebiliyorum artık yolu ezberledim :):). İşin kötü tarafı 31 Ağustos sevgili eşimin doğumun günü tayin çıkmazsa bak sen. :):)

rifatt' Alıntı:
seyma' Alıntı:
ben de acıyorum demenizi anlamıyorum, 2. aşamada ilin ilçelerini de yazabileceğiz, çoğu ilçe boşta kalmıştır, en azından benim başvurduğum ilde 37 tane filan ilçelerinden yazabileceğimiz yer var, gidiş geliş yapabileceğimiz yerler de var, neden beklemeyelim?

İşte hocam anlatmak istediğimde buydu. sizin gibi öğretmenler sadece kendilerini düşündükçe başına bi iş gelmedikçe kimse için bişey yapmıyorlar...
bütün bt eylemlerine ve sendika eylemlerine tamamına yakınına katılmış biri olarak içim çok rahat,umarım birilerinin vicdanları sızlıyordur...

krizantem0' Alıntı:
Biz öğretmenlerde çekememezlik, fesatlık olduğu sürece MEB bizi koyun gibi çok güder. Şu sitede kaç defa yazdık arkadaşlar puanlarınızı yazın. http://www.atamayap.com'a girin diye. Yüksek puanları olup atanan arkadaşlar kıskançlıklarından puanlarını bile yazmadı. Eminim ki sabah, akşam bu formu ve siteleri takip etmişlerdir. Biz birlik olmazsak çobanımızda çok olur. Eylem deriz herkes benden olmasın der. Hakkımız deriz benden olmasın der. Hak aramayı mücadele etmeyi beceremiyoruz, birlik olmayanın boynuna madalya takıyorlar sanki.

Neyse çok sinirliyim MEB'ede Ömer DİNÇER'e de kilometrelerce uzaklarda yaptığım hizmeti hiçe sayanlara da çok sinirliyim. Sebep olanların yuvası yıkılsın biz gibi naçar kalsın inşallah.

2. aşama atamalar için puanlarınızı yazın diyeceğim ama puanları kıymetli olan sevgili! meslektaşlarım havalara girer şimdi. Büyüklük bende kalsın yine de ben yazayım 90 puanla İzmir merkez ve İldeki tüm açık gösterilecek okulları isteyeceğim.
puanınız: http://www.bilgisayarbilisim.net/oz...dan-izmiri-isteyecekler-buraya-t93262-30.html başlık altına eklenmiştir bilginize...

bende heryeri isteyeceğiz mecburen acaba ekstradan yer açılacak mı bilginiz var mı

rifatt' Alıntı:
seyma' Alıntı:

İşte hocam anlatmak istediğimde buydu. sizin gibi öğretmenler sadece kendilerini düşündükçe başına bi iş gelmedikçe kimse için bişey yapmıyorlar...

nasıl öyle bişey çıkardınız anlayamadım, ümitle bekleyenlere acıyorum demenize karşılık ben onu söyledim, benim de olursa bu sefer dağ başında bi köy olacak, attan inip eşeğe binmiş gibi olacağım, kaldı ki benim atamam merkeze olsa bile oh ben rahatım gerisini millet düşünsün demezdim, eyleme biz de katılsak diye eşimle düşünmedik değil, benim okulumda hiç bi problem olmamasına rağmen, keyfim çok yerindeyken bilgisayar öğretmenleriyle ilgili yapılan şeylerin çoğuna katıldım. Sizin gibiler yüzünden meslketaşlarımdan soğuyorum. Bişey olmadı ya hemen birbirimize girelim demi... :verymad:

Zannetmiyorum hocam Özürde açılan yerlerden boş kalan yerler denmiş kılavuzda Yani yer açmazlar bence

arkadaşlar bugün başlayacak 2. atama başvuru ekranı açıldımı? ekran açılan varsa haber verebilirmi?

hocam ben merkezde oturuyorum o yüzden erdemli tarsus yazacam gidiş geliş yapabileyim diye siz nereyi istiyorsunuz tabi boş kaldıysa

Geri