Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Atanamayanlar haydi buraya...

Konu, 'Özür Durumu Atamaları' kısmında lmncngt tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. lmncngt

lmncngt Site Gezgini

Arkadaşlar Atanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun diliyorum.Umarım hepsi i.in yeni eğitim -öğretim dort dörtlük :) bir süreç getirir.Şimdi sırada en çok merak ettiğim isteyipte özür durumundan tayini çıkmayan varmı?varsa neden çıkmadınıda yazabilirmi?

2. serhatbs

serhatbs Aktif Üye

birinci aşamada özrün bulunduğu ilçede okul açılmamasından ötürü olmadı. ancak tc ile sorgula yaptığımda puan yetersizliğinden atanamadınız yazıyor diğer arkadaşların nasıl?

3. mb1984

mb1984 Seçkin Üye Seçkin Üye

bende de aynısı yazıyor hocam....

4. stak

stak Site Gezgini

yer açılmadığı için tercih yapamadım. ben de böyle bir kayıt bulunmamaktadır yazıyor.

5. uuraar

uuraar Aktif Üye

Hocam İzmire istedim, çıkmadı puan azlığından dolayı. Koca İzmir'de 4 okula ataması çıktı arkadaşların. Düşünüyorum da hiç mi boş okul yoktu?

6. ogretmen_pc

ogretmen_pc Seçkin Üye Seçkin Üye

ben de atanamadım.. şimdi ne olacak merkezdeki üç beş okul zaten doldu.. artık ilçeleri mi açacaklar.. yoksa yeni okul açılma ihtimali var mı ..

7. daphne_

daphne_ Üye

Merhaba arkadaşlar bende Bursayı isteyecektim bırakın ilçeyi ili hiç açmadılar dolayısıyla tercih yapamadım, sistemde kayıtlı tc yoktur diyor sonuç ekranında.

8. mb1984

izmir il milli eğitim aradım, sistemin açılmasını bekleyin dediler,galiba tekrar özür grubu kontenjanları gibi liste yayınlanacak, tabi insan hemen şunu soruyor ne zaman?

9. m_esen

m_esen Seçkin Üye Seçkin Üye

kontejan yoktur yazısı çıkıp 41 işaretleyemeyenlere sistem açılmayacak. 41 işaretleyenlere ilçeler ile birlikte tüm ildeki açıklanan boş yerler açılacak

10. anchor

anchor Site Gezgini

Tekrar tercih yapacak arkadaşlar hangi ili tercih edeceğimizi yazalım. MERSİN

11. uuraar

uuraar Aktif Üye

Yeniden liste yayınlanmaz herhalde, sanırım mevcut açılanlardan boş kalanları tekrar açılacak. ama tek fark tüm ili artık tercih edebileceğiz. merkez-merkez ilçe- ilçe- köy- bucak- nacak-....

offff offf

geçen sene 32 kontenjan açılan izmir balçovaya 22 puanla atanan oldu. bu sene başımıza gelenlere bak.
    yazıklar olsun diyorum. bize bu yapılanlar, gecenin bir yarısına kadar maymun olmamız, yaşadığımız rezillik.........

neyse arkadaşlar dertliyim kederliyim.

allah kimseye sevdiklerinden ayrı zaman geçirme şansı tanımasın.

12. dnzlp

dnzlp Site Gezgini

bende de puan yetersizliğinden diyor ama üstte yazan bir açıklama vardı. okul isminin karşısında --- varsa muhtemel boşalacak olupta okuldan ayrılan olmadığı için atama yapılamamıştır yazıyor. 62 puanım vardı. mersini tercih edecem. allah yardımcımız olsun.

13. şeyma

şeyma Seçkin Üye Seçkin Üye

ben de acıyorum demenizi anlamıyorum, 2. aşamada ilin ilçelerini de yazabileceğiz, çoğu ilçe boşta kalmıştır, en azından benim başvurduğum ilde 37 tane filan ilçelerinden yazabileceğimiz yer var, gidiş geliş yapabileceğimiz yerler de var, neden beklemeyelim?

14. dnzlp

dnzlp Site Gezgini

15. mb1984

hocam bu açıklamada bilmediğimiz birşey yok

16. anchor

anchor Site Gezgini

dnzlp hocam nolcak bizim halimiz yaa Acaba başka mersin isteyecek var mıdır???????????

17. dnzlp

dnzlp Site Gezgini

hocam benim çok umudum yok açıkcası. tarsus ve erdemlide okullar açılmıştı atama yapıldımı bilmiyorum yapılmadıysa oraları yazıcam. olmazsada hatayda hafta sonları gel git yapacam 1 sene olduğu gibi. otobanda gözü kapalı gidebiliyorum artık yolu ezberledim :):). İşin kötü tarafı 31 Ağustos sevgili eşimin doğumun günü tayin çıkmazsa bak sen. :):)

18. anchor

anchor Site Gezgini

İnşallah çıkar hocam tayinimiz Ben artvindeyim eşim anamurda Haftasonu şansımız bile yok yani :(

19. mb1984

bütün bt eylemlerine ve sendika eylemlerine tamamına yakınına katılmış biri olarak içim çok rahat,umarım birilerinin vicdanları sızlıyordur...

20. krizantem0

krizantem0 Site Gezgini

Biz

Son düzenleme: 6 Aralık 2017

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal