Atama Sonuçları

Kodla Büyü
Gecikme zaten İstanbul'dan kaynaklandı benim bildiğim. İstanbul il onaylarını yetiştiremediği için hiçbir il sıra modülü açılmadı.

isikayhan' Alıntı:
istanbul il içi sonuçları yarın 9:00 civarında öğrenilebilecekmiş: https://twitter.com/DrMuammerYildiz
Bugün o kadar hevesle bekledim hiç bir sonuç yok. Meb de ilan edilen hiç bir tarihe takvime uyulmamasına alıştık.
Bakalım il müdürmüzün dediği saate uyulacak mı ? İçimden bir ses geç saatlerde öğleden sonra açıklanacağını ya da çarşamba gününe sarkacağını söylüyor.

Allah bunları ıslah etsin. En laşka kurum. Niye yetiştiremediler diye soruşturma açsalarya. Bulunduğum ilde okul müdür yardımcısı norm göstermemiş ama il meb açık kontejanlarda boşluk var diye yazmış. Bir okul var 10 tane 9.sınıfları var 2 saatten 20 saat ders var 2 tane açık göstermiş yani oraya gitsem hizmet puanım düşük diye yine rezil olacak benim ama yanlış yapan adamlara birşey olmayacak.

O yüzden artık peygamber efendimiz gibi dua edeceğim. "Allah bunları ıslah oluyorlarsa ıslah etsin olmuyorlarsa belalarını versin" amin.

Ömrümüz beklemekle geçiyo şu güzelim şehirde yaa... Uykuyu da böldüm ortada birşey yok hala....

boss2' Alıntı:
Allah bunları ıslah etsin. En laşka kurum. Niye yetiştiremediler diye soruşturma açsalarya. Bulunduğum ilde okul müdür yardımcısı norm göstermemiş ama il meb açık kontejanlarda boşluk var diye yazmış. Bir okul var 10 tane 9.sınıfları var 2 saatten 20 saat ders var 2 tane açık göstermiş yani oraya gitsem hizmet puanım düşük diye yine rezil olacak benim ama yanlış yapan adamlara birşey olmayacak.

O yüzden artık peygamber efendimiz gibi dua edeceğim. "Allah bunları ıslah oluyorlarsa ıslah etsin olmuyorlarsa belalarını versin" amin.

Peygamber Efendimizin (s.a.s) böyle bir duası yok. kimseye bela okumamıştır. nekadar kötü olurlarsa olsunlar onların hidayetini istemiştir. başkalarının kafasında Peygamberimiz hakkında yanlış bir olgu oluşmasın.

Gök_Tuğ' Alıntı:
Ömrümüz beklemekle geçiyo şu güzelim şehirde yaa... Uykuyu da böldüm ortada birşey yok hala....

Dr. Muammer Yıldız ‏@DrMuammerYildiz 22m
Arkadaşlar bilgisayarın başında sistemin açılmasını bekliyorum. Açılır açılmaz açıklayacağız.

Hocam biz uyumaya devam edelim. Klasik Türkiye gerçeğiyle karşılaşıyoruz yine: "Sorun biz de değil sistem çalışmıyor."

ozkansedef' Alıntı:
Gök_Tuğ' Alıntı:

Arkadaşlar bilgisayarın başında sistemin açılmasını bekliyorum. Açılır açılmaz açıklayacağız.

Hocam biz uyumaya devam edelim. Klasik Türkiye gerçeğiyle karşılaşıyoruz yine: "Sorun biz de değil sistem çalışmıyor."

Herhangi bir kurumun herhangi bir işi başaramadığında suçu sisteme atmasına sinir oluyorum. Sistem dedikleri sanki insanüstü bir varlık.O ne zaman isterse işler o zaman yürüyor.Tövbe tövbe sabah sabah sinir ediyorlar insanı.

biltek99' Alıntı:
ozkansedef' Alıntı:
Gök_Tuğ' Alıntı:

Herhangi bir kurumun herhangi bir işi başaramadığında suçu sisteme atmasına sinir oluyorum. Sistem dedikleri sanki insanüstü bir varlık.O ne zaman isterse işler o zaman yürüyor.Tövbe tövbe sabah sabah sinir ediyorlar insanı.

:alkis:

ortada atama yapma modülü yok iken il milli eğitim müdürü ne yapsın...

İl Milli Eğitim Müdürü ne yapsın. Memur ne yapsın. Bakan ne yapsın. Müsteşar ne yapsın. Tamam anladık da o zaman öğretmen ne yapsın ?

Sorun il milli eğitim müdürlüklerinde değil arkadaşlar. Bakanlık sistemi henüz açamadı.

İstanbul milli eğitim müdürü muammer yıldız twitterda saat verdiği için özür diledi

https://twitter.com/DrMuammerYildiz

Kod:
İnisiyatifim olmayan bir konuda sizlere gün ve saat vererek hata yaptım.Sizleri beklettim.Hepinizden özür dilerim.

Kimseyi suçladığımız yok ama artık sistemi de suçlamasak. Sonuçta sistemi kuranlarda insanlar :) Sistem dediğin basınca çalışır :)

Onun hatası saat vermek oldu. Kaç senedir bu işi yapıyor. Bilmiyor mu sanki böyle olacağını. :-1:

Bunca yıldır mebdeyiz , durmuş saat bile iki kere doğru zamanı gösterirken MEB'in bir kere bile zamanında atama işlemlerini yaptığını hiç ama hiç görmedim..
Biz de bunu bile bile heyecan yapıyoruz,bizde de suç var:)

idril42' Alıntı:
Bunca yıldır mebdeyiz , durmuş saat bile iki kere doğru zamanı gösterirken MEB'in bir kere bile zamanında atama işlemlerini yaptığını hiç ama hiç görmedim..
Biz de bunu bile bile heyecan yapıyoruz,bizde de suç var:)
:+1: Evet ancak bu şekilde suçu üzerimize alabiliriz :))

Mübarek ayda Müslümana gavur eziyeti yapmaktan zevk alıyorlar. Başvurular bitmiş, iller onaylamış birilerine torpil yapılmıyorsa açıklamak için hala neyi bekliyorlar.

09.00 AM ile 09.00 PM i karıştırdı zaar. Yağmur yağdı , çamura battı vs. vs. hakikaten bunlara karnımız tok. Yukarıda bir arkadaş bahsetmiş asıl hata bizde ki MEB te işler zamanında olsun diye bekliyoruz.

Daha işin başında yer değiştirme istediğime isteyeceğime 1001 kere pişman ettiler. Lan bi kere de zamanında adam gibi yapın işinizi be arkadaş yaa. Bizden fazla para alan çalışanlarınız hiç bir işi beceremez ama bize gelince öğretmen işini yapmıyo öğretmen az çalışıyo vs demesini de bilirsiniz.

Neymiş saat ve gün vermekle hata etmiş. Yahu daha taa en başında Ankaradan duyuru yapılmadı mı 16 sından itibaren ilişik kesilecek diye. Daha ne gününden ne saatinden bahsediliyo ben anlamıyorum.

istanbulda il içi sıralar oluşmaya başladı
kontenjan.meb.gov.tr'de

Geri